Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunları beğendimmmm
* Tarçınlı hindistan cevizi yağlı türk kahvesi içebilirsin => bu tamamdır.
* Öğlene mutlaka peynir + yumurta ya da birini 2 porsiyon ekle => bu da tamam
Ara öğün, limonlu yeşil çay ya da meyve de okey
Akşam yemekte pirinç pilavı salata dedim de mutlaka yemek de oluyor. Artık o gün ne yapabildiysem. Et yiyorum canım, eşim etçil ama ben hayvanlara üzüldüğüm için pek yemiyorum. Yine de ucundan yiyorum...

Bu listene bayıldım

Aa tamam canım bakliyatlar daha iyi o zaman sana,kıymalı sebze yemeği de süper 🖒
Bi deneyebilirsin menüyü canım
Aa hatta yatmadan 2 saat önce şu yoğurt küründen de yapabilirsin hani acı biber zerdeçal vs olan

Diyet Salata canim bana karadut suyu, yemek olarak da hamur isleri sayilirsa yazabilirsin. Bugun de battim. Bir kutu cikolata, 2 buyuk dilim kek ,iki dilim börek. Aksam yemegi yersem.ş.. sizim az da biskuvi kakaolu.
Tamamdıır ekledim afiyet olsun
Canım akşam da besleyici bişeyler ya ha? tavuk şiş seviyordun

Aystiiiii istahimiz azalsa hayirlisiyla. Bu kadar aci cekmeyiz
Canım iştah kapatan şeyler hep üşendiklerimiz oluyor hani dışardan sipariş ederiz ona bile üşeniliyor
Misal tavuk salata var menüde ve hamburger var aynı vakit benzer fiyat ama
Ya da evde kuru meyve var ceviz amaan boşver sonra yerim diyebiliyoruz abur cubur daha kolay geliyo yemesi
Bi de doymamak hoşumuza gidiyo heralde, daha çok yemek için

8 haziran menü

10.30
1 kase muzlu keten tohumlu yulaf lapası

13.00
1 elma

15.30
1 fincan sütlü kahve
Yarım avuç leblebi
1 muz

18,30
1 tabak yeşil mercimekli salata
3 kaşık yoğurt

20.30
3 4 dilim karpuz

3.5 litre su
40 dk yürüyüş

Oyy çok değişik eline sağlık
Hem de sevaba girmişin

Afiyet olsun canım menü ,spor süper
Teşekkür ederim canım ben vişneli karadut lu ekşi şeyleri severim çocuklar da benim gibiler
Normalde de hamur işi sadece o günlük yetecek kadar bir de çocuklar ertesi gün isterlerse 3er 5er tane bırakıp dağıtırım diyet taktiği güzel oluyor hem sevap

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…