Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sabah aç olmuyorsan bi tarçınlı hindistan cevizi yağlı türk kahvesi içebilirsin :KK66:
*Öğlene mutlaka peynir + yumurta ya da birini 2 porsiyon ekle :KK66:
*Ara öğün olarak kabak çekirdeği,yer fıstığı ve yanında meyve ,limonlu yeşil çay ya da yoğurt olabilir
*Akşam da protein ekle kuzum ,ister nohut ister tavuk balık neyi seviyorsan ve çeşitlendirebilirsin :KK66: vegan ya da vejetaryensen size özel etler var ,tofu var vs :KK66:
Bunları beğendimmmm :oops:
* Tarçınlı hindistan cevizi yağlı türk kahvesi içebilirsin => bu tamamdır.
* Öğlene mutlaka peynir + yumurta ya da birini 2 porsiyon ekle => bu da tamam
Ara öğün, limonlu yeşil çay ya da meyve de okey
Akşam yemekte pirinç pilavı salata dedim de mutlaka yemek de oluyor. Artık o gün ne yapabildiysem. Et yiyorum canım, eşim etçil ama ben hayvanlara üzüldüğüm için pek yemiyorum. Yine de ucundan yiyorum...

Bu listene bayıldım :KK200:

Bunları beğendimmmm :oops:
* Tarçınlı hindistan cevizi yağlı türk kahvesi içebilirsin => bu tamamdır.
* Öğlene mutlaka peynir + yumurta ya da birini 2 porsiyon ekle => bu da tamam
Ara öğün, limonlu yeşil çay ya da meyve de okey
Akşam yemekte pirinç pilavı salata dedim de mutlaka yemek de oluyor. Artık o gün ne yapabildiysem. Et yiyorum canım, eşim etçil ama ben hayvanlara üzüldüğüm için pek yemiyorum. Yine de ucundan yiyorum...

Bu listene bayıldım :KK200:
Aa tamam canım 🙂 bakliyatlar daha iyi o zaman sana,kıymalı sebze yemeği de süper 😘🖒
Bi deneyebilirsin menüyü canım
Aa hatta yatmadan 2 saat önce şu yoğurt küründen de yapabilirsin hani acı biber zerdeçal vs olan 😍

Diyet Salata Diyet Salata canim bana karadut suyu, yemek olarak da hamur isleri sayilirsa yazabilirsin. Bugun de battim. Bir kutu cikolata, 2 buyuk dilim kek ,iki dilim börek. Aksam yemegi yersem.ş.. sizim😩😩 az da biskuvi kakaolu.
Tamamdıır ekledim 😍 afiyet olsun 😂
Canım akşam da besleyici bişeyler ya ha? 😘 tavuk şiş seviyordun

Aystiiiii istahimiz azalsa hayirlisiyla. Bu kadar aci cekmeyiz
Canım iştah kapatan şeyler hep üşendiklerimiz oluyor hani dışardan sipariş ederiz ona bile üşeniliyor 😂
Misal tavuk salata var menüde ve hamburger var aynı vakit benzer fiyat ama 😆
Ya da evde kuru meyve var ceviz amaan boşver sonra yerim diyebiliyoruz abur cubur daha kolay geliyo yemesi 😳
Bi de doymamak hoşumuza gidiyo heralde, daha çok yemek için

8 haziran menü

10.30
1 kase muzlu keten tohumlu yulaf lapası

13.00
1 elma

15.30
1 fincan sütlü kahve
Yarım avuç leblebi
1 muz

18,30
1 tabak yeşil mercimekli salata
3 kaşık yoğurt

20.30
3 4 dilim karpuz

3.5 litre su
40 dk yürüyüş

Oyy çok değişik 💜 eline sağlık 😀
Hem de sevaba girmişin 😘

Afiyet olsun canım menü ,spor süper 😘
Teşekkür ederim canım ben vişneli karadut lu ekşi şeyleri severim çocuklar da benim gibiler 😆
Normalde de hamur işi sadece o günlük yetecek kadar bir de çocuklar ertesi gün isterlerse 3er 5er tane bırakıp dağıtırım diyet taktiği güzel oluyor hem sevap 🤣🤣🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X