Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay bende bende. Bugün oturdum yarım paket ikram yedim çayla 😂😂
Canımda şu an koca bir tabak makarna çekiyor nedense, ama kendimi tutuyorum 🤧
Dün sağ olsun eşim seviyorum diye süt reçeli almış adam bana kilo aldırmaya çalışıyor sabah kahvaltıda zor tuttum kendimi koca kaseyi bitirebilirdim önüme simit koyuyor bunu da ye diye sonra kilo ver hazal🤣🤣🤣 Benim de bugün canım şöyle bol beşamel soslu fırın makarna çekti🙈

Ay bende bende. Bugün oturdum yarım paket ikram yedim çayla 😂😂
Canımda şu an koca bir tabak makarna çekiyor nedense, ama kendimi tutuyorum 🤧
afiyet olsun 😃 ay cevizli ikram çıkmıştı ben lisedeyken ya 😍 hatırlar mısınız?
Dün sağ olsun eşim seviyorum diye süt reçeli almış adam bana kilo aldırmaya çalışıyor sabah kahvaltıda zor tuttum kendimi koca kaseyi bitirebilirdim önüme simit koyuyor bunu da ye diye sonra kilo ver hazal🤣🤣🤣 Benim de bugün canım şöyle bol beşamel soslu fırın makarna çekti🙈
ayy bende de var bir kavanoz açmadım 😂 sıra gelmedi 😂
canım kahvaltı keyfi yapabilirdin ya 😘
oyy o da güzel olur 😋 bizim eve yakın ev yemekleri lokantası bldum bir uğrayayım diyorum 😍 evde yapmaya üşendiğimiz şeyler oluyo beşamelli,bi de pilavları bi değişik güzel oluyo ya 😂

Ay öyle oluyor değil mi😂 bana da aynı muamele hamileligimin ilk aylarında bulantıdan birşey yiyemezken yapılıyordu, son aylarda da yeter Ceyda pilates topu gibi olduna döndü tuhaflar valla,🤣 afiyet olsun 😘off be deme deme olsada yesek😍

ay hatırlıyosun sen dee 😍 evet çok güzeldi yaa :KK200:
rodeo vardı bi de ülker in hzlsel hzlsel sen de seviyodun di miii 😍
Aramızda 3 yaş vardı yanlış hatırlamıyorsam, aynı zamanın çocuklarıyız hatırlayacağız tabi🤣
Keşke bu aniden kaybolan çikolatalar bisküviler yeniden gelse:KK43: özlendiler.

afiyet olsun 😃 ay cevizli ikram çıkmıştı ben lisedeyken ya 😍 hatırlar mısınız?

ayy bende de var bir kavanoz açmadım 😂 sıra gelmedi 😂
canım kahvaltı keyfi yapabilirdin ya 😘
oyy o da güzel olur 😋 bizim eve yakın ev yemekleri lokantası bldum bir uğrayayım diyorum 😍 evde yapmaya üşendiğimiz şeyler oluyo beşamelli,bi de pilavları bi değişik güzel oluyo ya 😂
Kahvaltıda yedim ama az yedim canım ay ama nasıl güzel tadı var🤣🤣 Ne güzel öyle bir yer olması zaten onların pilavları apayrı oluyor😍
Ay öyle oluyor değil mi😂 bana da aynı muamele hamileligimin ilk aylarında bulantıdan birşey yiyemezken yapılıyordu, son aylarda da yeter Ceyda pilates topu gibi olduna döndü tuhaflar valla,🤣 afiyet olsun 😘off be deme deme olsada yesek😍
Beni zorla diyete soktu önce tabi haklı 120 kiloya dayanmıştım🙈 90 kilo olunca bırakırsın sanmıştım ye azcık kilo al tekrar 80-90 kilo ol diyor🤣 Hafta sonu bir ödül yaparız olmadı🤩
ay hatırlıyosun sen dee 😍 evet çok güzeldi yaa :KK200:
rodeo vardı bi de ülker in hzlsel hzlsel sen de seviyodun di miii 😍
aynen canım ben de seviyordum😍 Ama cevizli ikram yemedim hiç fındıklısını çok severim ben😋

Kahvaltıda yedim ama az yedim canım ay ama nasıl güzel tadı var🤣🤣 Ne güzel öyle bir yer olması zaten onların pilavları apayrı oluyor😍

Beni zorla diyete soktu önce tabi haklı 120 kiloya dayanmıştım🙈 90 kilo olunca bırakırsın sanmıştım ye azcık kilo al tekrar 80-90 kilo ol diyor🤣 Hafta sonu bir ödül yaparız olmadı🤩

aynen canım ben de seviyordum😍 Ama cevizli ikram yemedim hiç fındıklısını çok severim ben😋
Vayy hain eş demek. 80-90 ken seviyor herhal🤣Hergün küçük ödüller veriyorum kendime ben şahsen 😍😂
İkramı boşverinde, N**** (Siyahi) için kurşun atar kurşun yerim😂🥰

Vayy hain eş demek. 80-90 ken seviyor herhal🤣Hergün küçük ödüller veriyorum kendime ben şahsen 😍😂
N**** (Siyahi) da güzel tabi ama ben tam blr tutku severim😍😍 Ama favori çikolatam rafaello🤩🤩 Ben de onun için kurşun yiyebilirim kesinlikle🤣🤣

Aramızda 3 yaş vardı yanlış hatırlamıyorsam, aynı zamanın çocuklarıyız hatırlayacağız tabi🤣
Keşke bu aniden kaybolan çikolatalar bisküviler yeniden gelse:KK43: özlendiler.
evet cnm 😍 tekrar versinler yaa iyi de satılır yine :KK76:

ayy gerçekten müthiş bişey yaa onla puding de yapıyolar biliyo musun 😍 böyle normal puding kakaolu,üstüne de kalan pudingle süt reçeli karıştırılıyor porsiyonluk yapabiliriz valla 😍
ay fındıklı da güzel 😋
ahahahah 😂 pışşşıııık de :KK70:

oreo daha mı güzel kiii :KK76:

ayy gerçekten müthiş bişey yaa onla puding de yapıyolar biliyo musun 😍 böyle normal puding kakaolu,üstüne de kalan pudingle süt reçeli karıştırılıyor porsiyonluk yapabiliriz valla 😍
ay fındıklı da güzel 😋

Çok iyi olur ama o puding denemek lazım gerçekten ayağım iyileşsin de gireyim mutfağa yapayım bu pudingi😍😍😍
Oreo bence de daha güzel ama biraz pahalı ya ona o kadar veremem hiç🤣

ay fındıklı da güzel 😋

Oreo hepsini ezer geçer de pahalı birazcık her zaman her zaman yenmez yani🙈

Ben de aynı durumdayım şu an çok açım gözümün önünde çeşitli tatlılar uçuşuyor ama evde yok bir şey o yüzden mecbur açım kahvaltıya kadar😅
Aynen öyle lahmacunun üzerine limon sıkıp yediğimi hayal ediyorum şu an😂
Ya iyi hoşta ben kahvaltı yapmayı da sevmem pek, yumurta peynir zeytin hiçbirinden hazetmiyorum açıkçası 😂
Oğluma yedirirken 2 domates salatalık atıyorum sadece ağzıma 🤣

Ya iyi hoşta ben kahvaltı yapmayı da sevmem pek, yumurta peynir zeytin hiçbirinden hazetmiyorum açıkçası 😂
Lahmacun diyet dostu bir yiyecek bence çok rahat yenebilir🤣🤣
Ben de hiç sevmezdim kahvaltıyı önceden ama şu an en rahat kahvaltıda yiyorum günün ilk öğünü diye kahvaltıyı iyi etmeyince akşam çok yiyor insan

N**** (Siyahi) da güzel tabi ama ben tam blr tutku severim😍😍 Ama favori çikolatam rafaello🤩🤩 Ben de onun için kurşun yiyebilirim kesinlikle🤣🤣
hanımeller çiko damla 😍
Çok iyi olur ama o puding denemek lazım gerçekten ayağım iyileşsin de gireyim mutfağa yapayım bu pudingi😍😍😍
Oreo bence de daha güzel ama biraz pahalı ya ona o kadar veremem hiç🤣
ayneen denemeliiii
arada indirim oluyo 😂

Ben de hiç sevmezdim kahvaltıyı önceden ama şu an en rahat kahvaltıda yiyorum günün ilk öğünü diye kahvaltıyı iyi etmeyince akşam çok yiyor insan
Tabi canım 🤣 bir oturuşta benim gibi 3 tane yemezseniz hayat gayet güzel 🤣
Doğru diyorsun canım, ben sabah aceleyle çıkıyorum işe yetişmek için, ondan dolayı oğlanları doyurup çıkıyorum hemen. Bundan sonra daha dikkat edeyim bencede sevmesem de😂

Bende karamio ve laviva aşığıyım 😂 o kadar çok çikolata konuştuk ki acıktım 😞
karamio :KK200: liseden beriii :)
Ben de aynı durumdayım şu an çok açım gözümün önünde çeşitli tatlılar uçuşuyor ama evde yok bir şey o yüzden mecbur açım kahvaltıya kadar😅
cnm 1 ay kaçamaksız olur mu yaa 🤔 :/
cnm kahvaltı çok farkediyor kilo verme ve sıkılaşma açısından :KK66: çünkü ekstra protein giriyor vücuda ve daha enerjik başlıyorsun 😍 daha çok enerji harcayabiliyorsun metabolizma hızlanınca 😘
ayneen çok farketti di mi 😍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X