Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

teşekkür ederim yol gösterdiğiniz için paypal nedir onu anlamadım. benimkilerde el ürünü takı zaten

Güvenli kredi kartıyla ödeme yöntemi. Arama motorunuza paypal diye yazın, çıkar zaten. Oraya üye oluyorsunuz. Üye olmak için hesap numarası ve kredi kartı numarası yeterli ve tabiki mail adresiniz. Ödemeyi buradan yapmak isteyen paypal hesabından ödemeyi yapıyor. Sizin paypal hesabınıza anında para yükleniyor. Siz de ister kredi kartınıza (komisyon alıyor) isterse banka hesap numaranıza transfer yapıyorsunuz (komisyon almıyor)

Şimdiden hayırlı işler, bol satışlar olsun

Son düzenleme:

Bence asıl kabahat sey_ren' i şikayet eden kişide. Tanımadan bilmeden hemen şikayet etmiş. Bizler sey_ren'in nasıl birisi olduğunu, içinde art niyet barındırmadığını, kul hakkı yemekten korktuğunu ve bizleri de ihmal etmediğini;ayrıca özel mesaj kutusunun ne kadar kalabalık olduğunu,yetişemediğini çok iyi biliriz. Şu da var ki, sey_ren'de hemen hemen hepimizin telefonu var,tabiki onun da bizde. İstediğimiz zaman kah buradan kah telefondan zaten ulaşıyoruz sey_ren'e.. Bu arkadaş hemen Kazen'e şikayet etmeden önce biraz iyi niyetli olup sey_ren'i uyarsaydı bu durum yaşanmazdı. Ama olur mu illaki kuyu kazacağızkuyruk acısı insana neler yaptırıyor insanı hiç tanımadan itham ettiriyor,üzüyor

ben uzun zamandır bakmıyordum buraya.
olayı tam çözemedim.son sayfada kazenin mesajını gördüm sadece.
kazenin seyrene ne kadar teşvik ettiğini burdan gördüğüm için şaşırdım.
birinin şikayet ettiğini bilmiyordum.
gerçekten ayıp olmuş...
hadi ilk konu olsada bi kaç sayfa olsa anlayacağımda.
sayfalar olmuş.eğer tüketici hem üründen hem hizmetten memnun olmasa bu konu Allah bilir kaçıncı sayfalara inerdi..
belli ki şikayet eden,kk kurallarına bayıla bayıla riayet ettiğinden değil tamamen kötü niyetliliğinden yapmış bunu.

Şükür kavuşturana diyerek,öncelikle ben özrümü dileyeyim sevgili Kazen,senden ve benimle alakası olmasada senden özür bekleyen ve bunu fırsat bilen arkadaştan senin adına şahsım adına özür dilerim
Uyarı ve ceza var biliyorum ama bunun sadece direkt konuya face linki vermekle alakalı oldugunu düşündügüm yada ben öyle bildigim için,profilimdeki lınkin cezai işlem gerektirdigini biliyordum dersem yalan söylerim,ve bunun fesatlıkla art düşünce ile alakalı oldugunu düşünen arkadaşlarım olsaydı zaten o mesajları yazdıktan sonra beni mutlaka uyarırlardı,onuda geçtim bunu fırsat bilerek size şikayette bulunan arkadaşın iyi niyetli oldugunu düşünseydim oda bana yazardı herhalde,en azından

''Selam böyle birşey yapmışsın ben zamanında uyarı aldım yada hesabım kapandı sende sil,yada haberin olsun'' diyebilirdi

Kıymet bilmemek,benim en son yapacagım şey bile degildir,az çok beni tanıyan arkadaşlarım bunu benden daha iyi bilirler diye düşünüyorum,iyi niyeti suistimal etseydim sana özelden de yazdım benim kimseye EYVALLAHIM olmaz ve şu cümleleri şimdi buraya yazmazdım,benim amacım sadece burada olmak iyi kötü güzel çirkin ne varsa paylaşmka kendime birşeyler katabilmek ve azıcıkta bilgim varsa bunu paylaşmaktır,amacım maddi kazanç saglamak degildi öyle olsaydı bu başlıgı daha önce araştırırdım ve bu konuyu çok daha önce açmış olurdum

İnan bana size bu bildiriyi yapan şahıstan özür dilemeni gerektirecek hiçbirşey yok,çünkü gerçekten iyi niyetli olsaydı beni uyarır ve burada olmaktan keyif alırdı,demek ki onun amacı burada olmaktan çok böyle bir yanlışlıgı görebilmek için avını bekleyen kedi gibi takipte olmasıymış
Ben özrümü sırf siz üzüldügünüz ve ben sizi bu duruma düşürdügüm için diledim yoksa bu tip insanlar özrün kıymetini bilmez sadece bencillik yaparlar,keşke biraz yüregi olsada bunu ben yaptım diyebilse,ama boşverin,ben burayı ve burada olmayı seviyorum,bu konu ister açık kalsın ister kapansın,hiç takmam çünkü kişi sevdikleri ile beraber olmayı yegler

şu bölüme çok takıldım çok ! Burada sizi bu konuma getiren üyeler fasulyeden mi ? Önceliğiniz burası mı olmalı orası mı ?

neyse Allah yolunuzu açık etsin...

Ben buradaki üyelerin hiçbirini satış amaçlı eklemedim facebooka ve hiçbirine face sayfası açtım gelin demedim,benden face adresi istedikleri için taaa Mart ayında açmış oldugum ama herkese kapalı konumda olan sayfamı aktif hale getirdim
Ben o sayfayıda (nette takıldıgım 1 forum kk birde blog var buradan bazı arkadaşlarımla orada karşılaştık)dogal ürünler bulamıyoruz kimseye güvenemiyoruz demeleriüzerine (size özelden yazdım) X hanımın söylemesi üzerine açtım,burası ile buradaki üyeleri çekmekle alakası yoktu,zaten direkt olarak tüm diger arkadaşlarımada burada yaptıgımı ve buraya gelmelerini söyledim,aslında üyeleri toplamaktan çok ben buradan tek konu üzerinden hem sohbet hem muhabbet hemde alışveriş amacı olmuş oldu
Yoksa buradan sipariş veren herkese öncelik tanıyıp,önce onların işinig hallettigim gibi bana sipariş verip sonra almayan mesajıma cevap vermeyen kimseyide tekrar rahatsız etmedim,bir kişinin domates salçası eksik gitmiş zaten biber salçasınıda begemedim hemde cıvık dedi,bende kargonuda ben karşılayıp yollayacagım domates salçasını dedim,o zaman ben 3 kg daha biber salçası alayım dedi,ben onun bile kim oldugundan bahsetmedim,ben fesat kötü art niyetli çıkarcı maddiyatçı iyilik bilmez iyiligi su istimal eden insanları başka yerlerde toplama amacı güden biri olsaydım,şu an gerçekten burada olmazdım
Nasılsa zaten bana telden ulaşıyorlar eh face de var buradan banane der ardıma bakmadan giderdim
Oysa ben burada olmayı seviyorum,siz belki eskisi gibi inanmayacak itimat etmeyeceksiniz bana ama bunu zamana bırakmak en güzeli
Bana özelden verdiginiz destegi,ve önerileri hiç kulak ardı etmedim,bunu gördü iseniz benim nasıl biri oldugumu yine zaman gösterecek
SEVGİLER

Hoşgeldin şekerim, güzel yazı olmuş

Sevgili Elmayra,facebook linkinin direkt konuya yapıştırmanın yasak oldugunu biliyordum,profilde paylaşmanın cezai işlem gerektirdigini bilmiyordum,bir ablacım aradı üzülmüş duruma ve bana canım çok yerde vardı bu nasıl görmedin deyince,bahsettigi konu başlıkları ile benim alakam olmadıgından hiç denk gelmedi,öyle olsaydı ve bunun bu sonucu doguracagını bilsem beni geç KAZEN'İ bu duruma düşürmeyi istemezdim,inan bana bu sitede yönetici kimligini bir kenara bırakırsam Kazen gibi birini üzmek en son şey bile degil benim açımdan,bunun beni banlaması,siteden atması yada yönetici olması alakadar etmeden yazıyorum,çünkü insan sevdigi inanları üzmekten çekinir,ben başka amaçla kimseden çekinmem,öyle olsaydı şu topigi açmazdım,çünkü ben elimi hem maddi hem manevi bir taşın altına koydum,birçok insanı memnun etmek gibi bir amacım var(konu başlıgı ile alaklı olarak)çünkü insanları menun etmek,onların isteklerine cevap verebilmek,adaletli olabilmek,kul hakkından korkmak her insnaın harcı degildir
Benim hakkımdaki düşüncelerin için teşekkür ederim canım

Buradaki üyeleri inan ihmal etmedim,biride desin ki beni 6-7 gün bekletti,işte o zaman kendime vefasız diyebilirim

Hoşgeldin şekerim, güzel yazı olmuş

Hoşbuldum canım,biliyorsun asıl engelim şu an kuzenimin dükkanında olmam aslında buraya bakamayışımın en büyük nedeni şu an çalışıyor olmam,ve hala işyerindeyim birazdan çıkacagım yazdıklarına cevap verecegim seni seviyorum canım benim paşaları çok öpüyorum

Canım siparişim geldi sumağın rengine bayıldım; ben geçen sene baharatçıdan almıştım rengi kahve ile bordo arası bir renkti, senin gönderdiğin vişne çürüğü renginde ve aslında tam da sumak renginde 😊
Kaymağı dediğin gibi çok beğendim.Demek ki marketlerden aldığım çakma kaymakmış.
Bulguru yarmayı zaten daha önceden alıp memnun kalmıştım; onun için ikinci kez aldım.
Nohut için şimdilik birşey diyemiyorum, onu pişirince söylerim.
Kantaron otu da geldi, zeytinyağı koyup güneşte bekleteceğim dediğin gibi
Incirler ve incir reçeline gelince; incirler yine yumuşacık yine lezzetli
Incir reçeli hafif karamelize ve tadı nefis! Kaymağa aslında bal yakışır ama ben hemen incir reçelini kaymak ile buluşturdum, ağızda bıraktığı tat müthişti benim için😊

Canım, ödediğim parayı yine sonuna kadar hakettin, bereketli olsun

Sumak falan köyden dag bag bahçeden toplayıp yapıyoruz canım,bahsettigin renklerdekilerde sumak ama olgunlaşmamış hali oluyor malesef o zamanda tat vermiyor
Kaymagıma kefilim valla seninde begenecegini söylemiştimafiyet olsun şekerim
Nohutu soguk suya ıslat akşamdan ertesi gün çok pişmiş seviyorsan 25-3o dk normal dersen 2o dk dan fazla pişirme derim
Kantaronu dedigim gibi bir cam kavanoza koy üzerine alabildigince zeytinyagı ekle sıkıca kapat güneş gören yerde kalsın yaklaışk 1 aya kadar olur arada sallayarak renk vermesini sagla canım,yara ve yanıklara birebir,pişiklerde cilt temizliginde kullanabilirsin
İncirde ateşte pişti oda afiyet olsun bacım
Paşaları çok öptüm
Allah razı olsun bende de sizlere yolladıgım fazlalar hediyeler gönlümden kopan şeyler helali hoş olsun

Sonunda böğürtlen reçelimde hazır kızlar,aslında hazırdı çoktanda yayladan gelmesini bekledim,geç oldu ama lezzetli olur inşallah.Halis aşısız yabani böğürtlenden yol ve bahçe kenarlarında yetişen böğürtlenlerden yapılmıştır.Ama bildiğiniz toz savuran yollar değil.Çam kokularının yayıldığı sislerin büyülediği yol kenarları :).Odun ateşinde pişti,az miktarda şeker eklendi zaten tam olmuş siyahlardan yapıldığından oldukça tatlı bir meyve.Allah ne güzel nimetler veriyor,bize de şükretmek ve yemek düşüyor.10 kg kadar çıktı bilginiz olsun

Eklentiler

• $21.jpg
    105,8 KB · Görüntüleme: 21
  • $22.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 21
  • $24.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 15
  • $25.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 20
  • $23.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Kızlar Kabak Reçelimde satışa sunulmuştur

Eklentiler

• $21.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 20
  • $22.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 21
  • $24.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 22
  • $25.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 18
  • $27.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 22
  • $28.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 19
  • $31.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 18
  • $32.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 17
  • $34.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 17
  • $35.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 16
  • $23.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 18
  • $26.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 17
  • $29.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 19
  • $33.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 20
Kızlar Kabak Reçelimde satışa sunulmuştur

ay maşallah ya ben sizi cok takdir ettım..cok güzel şeyler bunlar aslında salça fılan sipariş vermek isterımde inan hanı kargoydu para yatırma filan süreci kafama takılıyor. reçelde cok güzel..

ay maşallah ya ben sizi cok takdir ettım..cok güzel şeyler bunlar aslında salça fılan sipariş vermek isterımde inan hanı kargoydu para yatırma filan süreci kafama takılıyor. reçelde cok güzel..

Teşekkür ederim canım,kargonu ben hazırlayacagım sen sipariş edeceksinkapıda ödeme yollayacagım kuyruktu bankaydı derde düşmeyeceksin canım
Ürünlerimi PTT kargo ile yolluyorum fiyatları çok uygun siparişlerin olursa yollayabilirim

aa tamam cnm aklımda bulunsun cok iyi..buna sevındım.

Merhabalar sey_ren hanim tum sayfalarinizi neredeyse bastan sona okudum bir kadin olarak sizi cok takdir ettim.benim de 6 aylik bir kizim var ve ben de olabildigince dogal beslenmeye gayret ediyorum. Sizden de birseyler siparis etmek istiyorum elinizde neler var su anda?

Merhaba canım teşekkür ederim Allah razı olsun.Allah bebeğine ve evlatlarımıza sağlıklar versin.
Elimde şu an hemen hemen herşey var canım ne istersen.
Sadece hazırda erişte yok.Pestil mevsimi bitti.Bunlar dışında genel anlamda herşey var.

Son düzenleme:
ANGLEV

1 ip patlıcan
1 ip biber
2 bag çay
1 kg incir
5oo gr bandırma
1 bardak nane
1 bardak sumak
Keçiboynuzu

Siparişlerin hazır Pazartesi yollanacak canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…