Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

selam canimmmmm ellerine saglik cokkkkkkk begendimmmmmmmm bu ara islerim cokdu ugrayamadimm facebook ekledim canim seniii
konusuruz diye inanki faacem yoktu senin icin actim
ben fasulyeleri kirma deyil dilme istemistim ama tadi cok güzel inanki esim köyü hatirladim diyorrrr
biberleri sicak suda isladim üstüne domatesli sos yaptim üstüne yogurt süper olduuuuu
eristemi hasladim tereyagladim süper oldu canim ellerin dert görmesinnnnn
isallah seneye yine siparis veririm öptümmmmm:KK19::KK19:

:KK16::KK16:Ay canım yaaa sağol sevgilerde karşılıklı sırf konuşuruz diye face açman beni çok mutlu etti her daim konuşuruz tatlım ,kuzum fasulyeleri dilme istedin biliyorum sana özelden mesaj attım ama 5 dk olayına takımışım fafsulyelerin resmini yolamıştım vede böyler okey dersen yolluyorum demiştim mesajım sana gelmemiş bende gelmediğini çok sonra farkettiğimde kargonu hazırlamıştım dua ederek yolladım sende beğendin inşallah seneye dilme yaparız olurmu yok bunu beğendinse ben çok daha mutlu oldum.Eşine ve sevdiklerine Türkiyeden çok selamlar,size doğla birşeyler yollayabiliyorsam verdiğiniz ücretleri helal ettirebildiysem vede bundan memnun kalmışsanız başımı yastığıma rahatça koyabilirim.

Bazı arkadaşlarımda sıkıntılar çıktı hiçbirini unutmadım,onlarında gönlünü almak için(sağolsunlar hepsi helali hoş olsun senin hatan değil deselerde benim için sizin mutlu olmanız daha önemli)elimden gelen herşeyi yapacağım inşallah.:KK16::KK16:

İnşallah seneye seni daha az bekeleteceğim kuzum:KK1::KK1::KK55::KK55:

merhaba hayırlı satışlar bende 1 kilo nohut ve 1kilo kurufasulye bide tereyağ sipariş vermek istiyorum bana özelden msj atarsanız sizi facebook tada eklim tereyag bozulmuyormu nasıl gönderiyosunuz

merhaba hayırlı satışlar bende 1 kilo nohut ve 1kilo kurufasulye bide tereyağ sipariş vermek istiyorum bana özelden msj atarsanız sizi facebook tada eklim tereyag bozulmuyormu nasıl gönderiyosunuz

Merhaba canım teşekkür ederim.Tereyağını taze yapıyoruz buzlukta dondurup öyle yolluyorum şimdiye kadar yolladığım arkadaşlarım erimeden ve bozulmadan geldiğini belirttiler,bozulma konusunda bende kefilim ama erimesinden korkmuştuk oda olmadı çok şükür.Face adresimi profilimdeki WEB SİTESİ kısmından görebilirsin.Listeni oluşturup özelden ad soyad adres verirsen yollarım.Sevgiler canım.

Selam kızlar facede o kadar yoğun siparişim varki o yüzden buraya çok bakamadım :)

Yunlu ve sevgipıtırcığım kargolarınız çıktı bugün canlar bilginiz olsun:KK16:

Eveet kızlar kaymak yapmaya da başladık artık.Yeni resimleri paylaşayım sizlerle hemen..

1426200_251893158296506_742831930_n.jpg

KEVEN(GEVEN) BİTKİSİ

Diğer İsimleri : Ketre, Çekme,Ak geven, Püs geveni, zamk geveni, Astragalus glycyphyllus, Astragalus cicer, Leguminosae

Bilinen Bileşimi : Asparagin, gliserizin, acı maddeler, şekerler, proteinler, dekstroz, manit, flavanoidler.

Botanik Bilgi : Baklagillerden olup, çok yıllık bitkilerdendir. Yetiştiği bölgelere göre farklılaşan 2000 kadar türü vardır. Yapraklar eliptik bir şekilde dal boyunca karşılıklı sıralanmıştır. Sarı, açık sarı, beyaz ve pembe açan türleri mevcuttur. Çok yıllık otsu, dikenli bitkilerdir. Boyları türüne göre 5 - 100 cm ve bulunduğu yükseklikler 200 - 2700 m arası değişir. Ak geven, püs geveni ve zamk geveninden ebru yapımında kullanılan “kitre” denilen zamk çıkarılmaktadır. Ayrıca kitre ilaç yapımında da kullanılır.

Faydaları :

Soğuk algınlığı ve grip, süregen enfeksiyon, kronik yorgunluk ve astımda şifa sağlamaktadır.

Kalp rahatsızlıkları, böbrek rahatsızlıkları, mide ülserleri rahatsızlıklarında şifa sağlar.

Çeşitli allerjiler ve yaraları geçirir.

Genel hazım sorunlarını yok eder.

Kemoterapiyle ilişkili olarak iştah kaybı veya yorgunluğu ortadan kaldırmaktadır.

Vücutta bir dizi bağışıklık işlevini destekleyen Aatragli Polysaccharoses bileşini içeren geven bitkisi hakkında yapılan araştırmalarda;

Soğuk algınlığı vakalarının şiddetini ve süresini azaltabildiği,
Kalbin kan pompalama hacminde iyileştirmeler sağlayabildiği,
Karaciğerde hücre hasarına karşı koruma sağlayabildiği,
Kalp ve beyin dokularına oksijen taşınmasına yardımcı olduğu ve vücudun şevk ve direncini geliştirdiği,
Fareler üzerindeki araştırmalarda astragalus özü kullanılan farelerde idrar torbası kanserinin daha az görüldüğü,
Akciğer kanseri hastalarında tümör ilerleyişini tersine çevirebildiğine işaret edildiği,
bilinen belirgin faydalarındandır.

Kullanım Şekli : 2 çorba kaşığı bitki 0,5 litre suda 10 dakika kaynatılır. Günde 4 defa yemeklerden evvel birer çay bardağı içilir.

Eklentiler

• $21.jpg
    $21.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 19
  • $22.jpg
    $22.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 19
  • $23.jpg
    $23.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 22
  • $24.jpg
    $24.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 19
  • $25.jpg
    $25.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 24
  • $26.jpg
    $26.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 18
  • $27.jpg
    $27.jpg
    93,5 KB · Görüntüleme: 19
  • $28.jpg
    $28.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 21
  • $29.jpg
    $29.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 21
Selam kızlar facede o kadar yoğun siparişim varki o yüzden buraya çok bakamadım :)

Bu bölümde facebook konusunda uyarı varken, bir sürü kişi bundan ceza almışken sizin bu mesajınız ciddi anlamda beni kötü hissettirdi. Kıymet bilmemek mi ? arkadan vurmak mı ? iyi niyeti suistimal mi ? yoksa burada ki sizi bu konuma getiren üyelere artık ne denirse....

Bu arada bu face sayfanızdan haberim dahi yoktu bu bölümde facebook sayfasına yönlendirme yapan ve ceza alan bir üye bu çifte standartı sorunca önce ona bunun mümkün olmadığını ve kötü niyetle fesatça yaklaştığını ifade ettim. Baktım ki öyle değilmiş....

kendisine de siteden bizzat senden özür dilerim dedim kendisinden de özür dilerim bu konuda...

şu bölüme çok takıldım çok ! Burada sizi bu konuma getiren üyeler fasulyeden mi ? Önceliğiniz burası mı olmalı orası mı ?

neyse Allah yolunuzu açık etsin...

Bu arada bu face sayfanızdan haberim dahi yoktu bu bölümde facebook sayfasına yönlendirme yapan ve ceza alan bir üye bu çifte standartı sorunca önce ona bunun mümkün olmadığını ve kötü niyetle fesatça yaklaştığını ifade ettim. Baktım ki öyle değilmiş....

kendisine de siteden bizzat senden özür dilerim dedim kendisinden de özür dilerim bu konuda...

şu bölüme çok takıldım çok !

Acaba bunun ceza sebebi olduğundan haberi olmamış olabilir mi Kazen? Sey_ren kötü niyetli bir insana benzemiyor, burada en fazla desteği senden gördü, bunu inkar edip oraya yönlendirdiğini düşünmüyorum ama bir ihmal söz konusu olabilir.

Acaba bunun ceza sebebi olduğundan haberi olmamış olabilir mi Kazen? Sey_ren kötü niyetli bir insana benzemiyor, burada en fazla desteği senden gördü, bunu inkar edip oraya yönlendirdiğini düşünmüyorum ama bir ihmal söz konusu olabilir.

Sevgili Elmayra olay bunun ceza olup olmaması değil. Burada ki üyeyi ihmal etmek esas beni kıran. Bunun da kuralı yoktur. Vefa dediğimiz şey içgüdüsel bir davranıştır.

http://www.kadinlarkulubu.com/giris...irisimci-kadinlar-kulubu-bolum-kurallari.html

Sevgili Elmayra olay bunun ceza olup olmaması değil. Burada ki üyeyi ihmal etmek esas beni kıran. Bunun da kuralı yoktur. Vefa dediğimiz şey içgüdüsel bir davranıştır.

http://www.kadinlarkulubu.com/giris...irisimci-kadinlar-kulubu-bolum-kurallari.html

Sana kesinlikle katılıyorum. Vefa..... Bu durum daha net acıklanamazdı.

Ama dedim ya seyren pek şark kurnazı bir insana benzemiyor. Dilerim yaptığının yanlış olduğunun farkına varır. Dilerim.

Sevgili Kazen, sey_ren'i biliyorsunuz ki sizden biraz daha fazla tanıyorum. O mesajı yazması evet, hata olabilir. Sizin de bu konularda ne kadar hassas olduğunuzu da karşılaştığım pek çok örnekten biliyorum. Ama kendisi bu mesajları okuduğunda eminim ki çok çok utanacaktır ve hatasını da anlayacaktır. Kendisi gerçekten de iyi bir insan, vefayı da bilen bir insan. Her görüşmemizde, gerek buradan gerekse özelden mesajlaşmalarımızda ve telefon konuşmalarımızda ilk önce sizden bahseder ve Allah razı olsun Kazen'den der. Ben sey_ren arkadaşım da olsa bu konuda haklısınız diyorum çünkü ne olursa olsun bu platformdan kendisinin reklamını yapmış gibi oluyor yazdığı cümleyle ama bunu sırf samimiyetinden, içinin dışının bir olduğundan kaynaklandığını düşünüyorum.

Haklısınız ama sey_ren'in bu hatasını telafi edeceğini de düşünüyorum. Keşke yazmasaydı öyle birşey ya da keşke o yazdığı mesajı görmüş olsaydım:KK50:

Ama muhakkak geçerli bir açıklaması olacaktır. Gerçekten de çok üzüldüm

Son düzenleme:
neler olmuş burada :KK50:
seyrenin o mesajı yazması gerçekten hoş olmamış ama ben kötü niyetle yazdığınada inanmıyorum açıkçası.
vefasızlık olduğunu hiç düşünmüyorum.
tamamen anlam kargaşası olmuş bana göre.
benim kk da tanıdığım en vefalı arkadaşlarımdan biridir.
ben kendisinden bir kez alışveriş yaptım.
normal ticari faaliyetleri olan insan müşteri gözüyle bakar,
fakat seyren sağolsun bayramda normal zamanda bana hep mesaj atar hal hatır sormak için,hatta geçen aramış yoğundum dönemedim geri.
beni hep mahçup ediyor benden önce davranarak.
tamam hoş olmayan bir mesaj var ortada ama seyrenin niyetini bu mesaja indirgemekte haksızlık olur.

benim öğrenmek istediğim bir şey var. Burda gerçekten sipariş alabiliyormusunuz? yapabilen arkadaşlardan yorum bekliyorum. nasıl olduğunuda bilmiyorum. iş bulma şansım pek yok rahatsızım ödeme ve nakliye nasıl oluyor çok fazla yazıldığı için bu konudan sorayım dedim. 100 mesajım olmadığı için özelden mesaj atamıyorum. umarım yanlış yapmadım. Bilgilendirirseniz sevinirim hayırlı işler ve kolay gelsin.

benim öğrenmek istediğim bir şey var. Burda gerçekten sipariş alabiliyormusunuz? yapabilen arkadaşlardan yorum bekliyorum. nasıl olduğunuda bilmiyorum. iş bulma şansım pek yok rahatsızım ödeme ve nakliye nasıl oluyor çok fazla yazıldığı için bu konudan sorayım dedim. 100 mesajım olmadığı için özelden mesaj atamıyorum. umarım yanlış yapmadım. Bilgilendirirseniz sevinirim hayırlı işler ve kolay gelsin.

Merhaba. Konu sahibi şu an pasif onun için ben cevaplamak istedim. Girişimci kadınlar kulübü kurallarını ilk önce okuyun, neyi nasıl satabilirsiniz öğrenin ama önemli olan el emeği şeyler olması; yoksa kabul edilmez. ürünlerinizi satın almak isteyen size yazar.

Ödemeyi de posta çeki, hesap numarası veya paypal yoluyla yapıyoruz, siz kargoya veriyorsunuz;isteyen ürün eline ulaşmadan; isteyen ulaştıktan sonra yapar. Kargo da en uygun fiyatlı ptt olduğu için o tercih ediliyor

Merhaba. Konu sahibi şu an pasif onun için ben cevaplamak istedim. Girişimci kadınlar kulübü kurallarını ilk önce okuyun, neyi nasıl satabilirsiniz öğrenin ama önemli olan el emeği şeyler olması; yoksa kabul edilmez. ürünlerinizi satın almak isteyen size yazar.

Ödemeyi de posta çeki, hesap numarası veya paypal yoluyla yapıyoruz, siz kargoya veriyorsunuz;isteyen ürün eline ulaşmadan; isteyen ulaştıktan sonra yapar. Kargo da en uygun fiyatlı ptt olduğu için o tercih ediliyor

teşekkür ederim yol gösterdiğiniz için paypal nedir onu anlamadım. benimkilerde el ürünü takı zaten

X