Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

Canııım koli geldimi yoksaaa,geldiyse ki paketi açmadım deyince öyle anlıyorum valla seviçten havalara uçacagım

günaydin canimmmmmm evet kargom geldi evde öyle böyle misafirim cok duki görsen dügün yerimi derdin sadece telden aceleyle geldi yazabildimmmm ellerine saglik cok begendim hic promlem olmadi peketlar saglam gelmissssss
bayram süprizi dediler isallah bundan böylede hep siparislerim sana olur öpüldün canimmmmm

Oh ne güzel valla sana bayram süprizi oldu banda süpriz oldu,bu kadar çabuk geleceğini düşünmemiştim.kargodaki kız bile 20 günden evvel gitmez demişti.PTT Uluslar arası jet gibi çalıştı valla teşekkür edeyim.İnşallah beğenirsinde sonra siparişlerin olur.Beğenmen hepsinden öneli.Bende çok öptüm canım.Sevdiklerine oradaki tüm kardeşlerime selamlar olsun.

seyren canim facebok varsa özelden yollamisin canimm kayit yapim seniiiiiii ilerde siparis verirken kolaylik olurrr
birde bu ara benim leptopum bozummus kiziminkinden giriyorum anneeeeee diye elimden aliyorrrr tekrar alinca rahat yazisirizz
öpüldün canim

Canım Özel Mesaj kutun dolu.Face adresime profilimden ulaşabilirsin.Web Sitesine tıklarsan sayfam açılır.

Merhaba canlar,
Size köyümden kareler çektim.Çekimler çok kaliteli olmadı çünkü asıl çekim yaptığım fotoğraf makinamı sabahın 5 de yollara düşünce o telaşe ile unutmuşum.Cep telefonumdan çektiğim kareleri inşallah beğenirsiniz.Bir unutkanlık aldı başını bende gidiyor bakalım nereye kadarsa artık

Ve sizlerle asıl sevincimi paylaşmak istiyorum.Maddi olarak çok iyi yerlerde iken bundan 5 yıl evvel tepetaklak olduk.
Ve o zamandan beride kurban kesemiyordum.
Şu yaşadığım sevinci
öncelikle bana destek olan aç kız konu ürünlerini sat diye ısrar eden sevgili Boreasa' asıl büyük teşekkürü sevgili Kazen'e ve minneti siz sevgili kk kızlarına borçluyum.Önce Allah sonra sizin desteğinizle bu yıl benden yaptığınız alışverişlerle paramı biriktirdim borçlarımı hafiflettim ve kurbanımı aldım eşime çocuklarıma çok büyük süpriz oldu.Allah hepinizden razı olsun.

Bu yıl bana o kadar çok şey öğretti ki burası.En önemlisi de GÜVEN..Karşılıklı duyduğumuz bu güven hiç bitmesin inşAllah.

Resimlerde gördüğünüz bir kaç kare.Tek olan bayan benim eşimin teyzesi.Diğer karede ki erkek eşimin teyze oğlu ve közde pişen ve sertleşmiş eti yemeye çalışan sevgili bacım Hatçem

Veee kocaman köpeğimiz klasik ad Çomar7 veren üzümler,siyah sivri biberler,kış için yavaş yavaş hazırlanan odunlar,tavuklar,keçiler sabahın altısında doğan güneş,köy yufkası,ocakta yanan mangal,kurban etine hazırlanan salatalar,sizin fesleğen dediğiniz ama bizim kokusuna doayamdığımız reyhanlar..Daha bir çok kare vardı ama ard arda 4 kurban keslince teyze
-Hayde gızım go ver tilifonu elinden bak herkes iş govalayo

Ne edem bıraktım bende

Eklentiler

• $Görüntü051.jpg
    110 KB · Görüntüleme: 18
  • $Görüntü038.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 17
  • $Görüntü041.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 17
  • $Görüntü043.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 19
  • $Görüntü045.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 21
  • $Görüntü048.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 19
  • $Görüntü049.jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 24
  • $Görüntü052.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 19
  • $Görüntü054.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 25
  • $Görüntü055.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 18
  • $Görüntü057.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 18
  • $Görüntü058.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 16
  • $Görüntü060.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 18
  • $Görüntü061.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 16
  • $Görüntü063.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 22
  • $Görüntü064.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 28
  • $Görüntü066.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 22
  • $Görüntü067.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 21
  • $Görüntü069.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 25
  • $Görüntü070.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 23
  • $Görüntü072.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 20
  • $Görüntü073.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 23
  • $Görüntü075.jpg
    112,3 KB · Görüntüleme: 24
  • $Görüntü076.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 15
  • $Görüntü078.jpg
    115,1 KB · Görüntüleme: 18
  • $Görüntü080.jpg
    13,2 KB · Görüntüleme: 15
  • $Görüntü082.jpg
    18,2 KB · Görüntüleme: 24
  • $Görüntü085.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 16
  • $Görüntü042.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 15
  • $Görüntü046.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 19
  • $Görüntü050.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 19
  • $Görüntü053.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 14
  • $Görüntü056.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 18
  • $Görüntü059.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 17
  • $Görüntü062.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 17
  • $Görüntü065.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 20
  • $Görüntü068.jpg
    143,3 KB · Görüntüleme: 15
  • $Görüntü071.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 18
  • $Görüntü074.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 20
  • $Görüntü077.jpg
    134,6 KB · Görüntüleme: 18
  • $Görüntü081.jpg
    16,3 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Selam kızlar,sizlere bahçemden bir kaç kare yine ekliyorum.Bayramın 3.günü ve kara kara bulutlarla dökülen yağmurlardan,kediciklerimizden,hurma ağacımızdan,hambeles(murt)meyvesinden,narenciyelerimizden,çiçeklerimden ve tek kökte rengarenk süs biberimden bir kaç kare hediye ediyorum.

Eklentiler

• $1.jpg
    114,4 KB · Görüntüleme: 18
  • $2.jpg
    112,3 KB · Görüntüleme: 22
  • $3.jpg
    112,9 KB · Görüntüleme: 17
  • $4.jpg
    107,3 KB · Görüntüleme: 19
  • $5.jpg
    95,7 KB · Görüntüleme: 29
  • $6.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 22
  • $7.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 18
  • $8.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 25
  • $9.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 18
  • $11.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 20
  • $12.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 16
  • $13.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 22
  • $14.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 17
  • $24.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 27
  • $25.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 18
Veeee Niğde Çamardı Yaylasının kıpkırmızı elmaları da geldi.Kütür kütür sert elma isteyen varsa yollayacağım.Tamamen doğal ve hormonsuz elmalarıma lezzet garantisi veriyorum.
Mayhoşta var ama çok fazla değil.Elma kurularım da gelecek inşallah.İsteyen olursa kilosu 10 tl dir.Elmaların kilosu da 3 tl arkadaşlar.Doğal gübre ile yetiştiğinden uzun süre dayanma garantisi de var.

Eklentiler

• $15.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 17
  • $16.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 30
  • $17.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 19
  • $18.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 24
  • $19.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 22
  • $20.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 21
  • $21.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 19
  • $22.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 18
  • $23.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 20
Kızlar nar ekşim geldi ve dut pekmezim az kaldı,bilginize

Doğal Nar Ekşisi Nasıl Anlaşılır

Piyasada satılan ve fabrikasyon olan tüm nar ekşileri koyu kıvamda ve koyu kırmızı tatlı bir renge sahiptir. Fakat doğal nar ekşisi genellikle bal kadar koyu olmamakla birlikte kahverengi ve bulanık bir renge sahiptir. Karamelize yapıda değil aksine daha homojendir

Eklentiler

• $19.jpg
    28,8 KB · Görüntüleme: 21
  • $31.jpg
    152,5 KB · Görüntüleme: 19
  • $33.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 16
Merhaba ben daha önce de yazmistim. 1 kilo domates salcasi ve yarim kilo domates kurusu istiyorum :) badka ne isteyebilirim bi düşüneyim. Odemeyi nasıl yapıyoruz. Ne zaman kargoya veriyosunuz biraz bilgilendirir misiniz ?

Merhaba ben daha önce de yazmistim. 1 kilo domates salcasi ve yarim kilo domates kurusu istiyorum :) badka ne isteyebilirim bi düşüneyim. Odemeyi nasıl yapıyoruz. Ne zaman kargoya veriyosunuz biraz bilgilendirir misiniz ?

Canım merhaba,istediklerin elimde var,kargoya başka siparişin yoksa pazartesi yollarım
Bir iki arkadaşım daha vardı onlardan haber bekliyorum aslında yoksa Yunlu arkadaşımında kargosu var onları beklettim
Ödemeyi siz nasıl isterseniz ben o konuda kolaylık yapıyorum canım
*Kapıda ödeme
*IBAN ile internet bankacılığı hesabıma havale
*Postaneden hesabıma havale
Sizler için hangisi uygunsa ben o şekilde size yolluyorum.

Şu anki LİSTEN

*1 kg domates salçası
*500 gr domates kurusu

başka isteklerin olursa yazarsan kargonu pazartesi yollarım bulunduğun şehre göre 2 veya 3.gün elinde olur.
Sevgiler

Thalin,Nihil,Şeyda,Boreas,Kalimeroo ve adını sayamadığım kızlar neredesiniz kargolarınızı aldınız iyi yada kötü birşeyler yazın yahu
Valla ya çok beğendiniz bayıldınız,yada hiç beğenmediniz öldünüz(Allah korusun)
Beğendiğiniz yada beğenmediğiniz birşeyler varsa yazın ayol çatlıcam meraktan,özellikle bal tereyağı konusunda fikirlerinizi bekliyorum.:26:

seyrencim gönderdiğin ürünler karakovan balı malesef bir haftada bitti :) tereyağı ile birlikte beğene beğene tükettik.
tereyağını koklayınca marketten aldığım tereyağının bildiğin margarin olduğunu farkettim
eşimde köy kahvaltılarını sever, köyde tattığım tereyağının aynısı eline sağlık ablanın dedi :)
salça desen baharatlar hepsi çok taze.
biber salçasını inatla kahvaltıda tüketmeye devam ediyorum,
tuz oranı az ve pullu acı biber salçası da var de lütfen :)
nar ekşiside gelmiş süper olmuş:)
bazı tadlar aklımızda farklı kalır, sanırım o anların yaşattıklarından olsa gerek
ıhlamur da böyle olmalı benim için. sadece ıhlamurda beklediğim lezzeti yakalayamadım. onun dışında hepsi tekrarını almak istediğim şeyler

birde cnm feys adresini yazar mısın

geçen gün yoldan gelince, yorgunluktan bir şey yapamadım. ekmeğime salça sürüp yedim. iştah açıcı

Merhaba tekrardan :) bu listeme 1 kilo biber salcasiyla 2 bardak sumak da eklemek istiyorum.bi de pul biber ama onu kilo isimi satiyosunuz.kac gram yeterli olur acaba. Bi de bu istediklerimin fiyatini cikarabilir misiniz.ben her türlü odeyebilirim sorun degil.havale yapsak ne zaman yapmamgerekuyo.pazartesi gondetirseniz cok sevinirim :) emeginize saglik

selam canimmmmm ellerine saglik cokkkkkkk begendimmmmmmmm bu ara islerim cokdu ugrayamadimm facebook ekledim canim seniii
konusuruz diye inanki faacem yoktu senin icin actim
ben fasulyeleri kirma deyil dilme istemistim ama tadi cok güzel inanki esim köyü hatirladim diyorrrr
biberleri sicak suda isladim üstüne domatesli sos yaptim üstüne yogurt süper olduuuuu
eristemi hasladim tereyagladim süper oldu canim ellerin dert görmesinnnnn
isallah seneye yine siparis veririm öptümmmmm

Afiyet olsun canım,ben sana ıhlamurdan ilk sipariş verdiğinde tekrar bu kez daha iri yapraklı yollayacağım bakalım onda aradığın lezzeti bulabilirsin inanıyorum inşallah.Eşinede selamlar Allah razı olsun.
Tereyağı konusu en hassas olduğum şeylerden biri çünkü yakın zamanda gazetelerde okuduğum haberlerden sonra içim ferahladı çünkü biz tereyağını gerçekten en doğal hali ile yapıyoruz,içine patates püresi koyandan küflenmiş peynir koyana kadar herşey varmış.Hamd olsun bu konuda içim çok rahat.Salçam baharatlarım aslında yolladığım herşey bu yılın mahsülü zaten senelik birşey bulundurmayız biz ekmek haricinde oda yufka ve çıtır olduğundan yaklaşık 7 ay taze kalabilir.
Tuz oranı az ve pullu derken(1 kez çekilmiş olandan istiyorsun sanırım)biberin son hasadını yapacaklar tarladan eğer acı kalmışsa yapar yollarım canım ama söz veremiyorum.Olursa yaparım inşallah.Balda gerçekten karakovan balıdır ve süzmesini hiç tavsiye etmem çünkü peteği orjinal arının kendi yapımıdır,diğer çıta balların peteği suni takılır tüketilebilir ama ağızda çoğalır.Ve balların hepsi sağlık bakanlığı onaylı olup mühendisler tarafından analiz edilir zaten şuan tanınmış bir firmayada bal satışı yapmaktayız bu konuda da içim çok rahat.Sevcgiler canım sipariş vereceksen olursan lütfen ıhlamuru unutturma ücretsiz yollayacağım çünkü.
Canım face adresime profilimdeki WEB sitesi kısmından ulaşabilirsin.

Son düzenleme:

Merhaba canım,pul biber veya diğer sipariş etmek istediğin herşeyden istersen gramla al istersen bana 3-5 liralık yolla de ben öyle yollarım bal tereyağıda dahil kilo ile almak zorunda değilsiniz siz ne kadarlık isterseniz ben o kadarlık yollarım size
Fiyatlar sayfamın en başında yazıyor ve özelden sana yazıyorum canım
Havaleyi açık konuşmak gerekirse bana özelden ad soyad yollayan herkese ücretimi yatırmadan yolladığım arkadaşlarımda oldu,sonrasında sağolsunlar hepiside ücretlerini ilk fırsatta yatırdılar.Yani bu karşılıklı güven aslında sen listeni oluşturup yolla dersen ben pazartesi tüm kargoları çıkaracağım inşallah.Sende ister aynı gün postaneden yatır istersen kapıda öderim de ben kapıda ödemelide yollarım sana hangisi senin için kolaysa öyle yaparım.
Sevgiler canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…