Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

eheheh cadıı:))
kesinlikle canım,zaten yapmaya başlamadan evvel haber vermelisinki ona göre ayırırsın...Pestili bitirdik bile düşün yani 1 günde:KK52:

Süpürgeme bindim sana geliyorum:KK55::KK55:

Pestil böyle giderse bayagı istek alacak canım nasipse bende yaparım inşallah,ama sipariş çok olursa atlar gelirsin yardıma :KK76:

Benim kargom geldi. salça ilk olarak kokusuyla farkını gösteriyor. Tatlarıyla ilgili yorumlar yedikten sonra .

ellerine emeğine sağlık .
Bu arada cevizleri siz mi yetiştiriyorsunuz ?

Son düzenleme:
Süpürgeme bindim sana geliyorum:KK55::KK55:

Pestil böyle giderse bayagı istek alacak canım nasipse bende yaparım inşallah,ama sipariş çok olursa atlar gelirsin yardıma :KK76:

gel bebeğim gel banaaa,elin kolun dolu gel amaaa,şööyylee bi elinde pestil diğer elinde yine pestil olsun emiiii:KK52::KK52::KK52:
yardıma koşa koşa gelirim bacımm,yaza Adanadayım kocişimle,sana uğramadan asla dönmeyeceğiz:))

Benim kargom geldi. salça ilk olarak kokusuyla farkını gösteriyor. Tatlarıyla ilgili yorumlar yedikten sonra .

ellerine emeğine sağlık .
Bu arada cevizleri siz mi yetiştiriyorsunuz ?

Oh çok şükür canım şimdi kargosunu almayan bir tek Filiz ve Seydacım kaldı sanırım.Onlardan da haber bekliyorum.
İnşallah kokusu kadar tadıda seni memnun eder.Aldıklarının zamanla yorumlarını bekliyorum iyi yada kötü ne olursa yazabilirsiniz.
Cevizler Adana Karaisalı Barakdağı köyünden geliyor canım (babamın köyü)

İşte burası benim köyüm.Çok özlemişim:KK43:

[video=youtube;5bQH5hD7Bsw]http://www.youtube.com/watch?v=5bQH5hD7Bsw[/video]

gel bebeğim gel banaaa,elin kolun dolu gel amaaa,şööyylee bi elinde pestil diğer elinde yine pestil olsun emiiii:KK52::KK52::KK52:
yardıma koşa koşa gelirim bacımm,yaza Adanadayım kocişimle,sana uğramadan asla dönmeyeceğiz:))

:KK53::KK53:Pestil canavarı oldun valla biz yazı bekleyemeyeceğiz böyle giderse sobayı kurayımda sana soba başında kurutayım bari:KK1::KK1:
Allah nasip ederse gel bacım yolun düşerse kimin düşerse başım üstüne buyursun gelsin.Her daim beklerim:KK9:

Kızlar kuru fasulye ve nohutumda gelmiş bulunmaktadır.İsteyen olursa organik işlem görmemiştir.Yan komşumun akrabaları yetiştirmektedir ve kendilerine olduğundan herhangi bir kimyasal veya ziraii ilaçlamaya maruz kalmamıştır.Bildiğiniz gibi albenisi olan koca koca nohut ve fasulye olmadığını belirtmek isterim.Yani nohutta ideal 8 mm lik ölçü bende yok.:KK1:

Veee köyümün hayvan gübresinde yetişmiş tam doğal sarımsakları.İsteyen olursa bayramda gittiğimde getireceğim.Bana numune geldi resimlerinide payulaşıyorum sizlerle.
Organik olan nohut ve fasulyenin satış fiyatı piyasada 19 tl iken bende 8 tl neden mi,hem toptan aldığımdan hemde öyle organik olsa bile ederinin çok üstünde satış yapmayı adaletli bulmadığımdan.
Sarımsağın kilosu 10 tl dir.Lezzet ve gerçek sarımsak kokusu garantilidir.Vee Niğde'den elma kurularım gelecek.Şu an fiyat bilgisi veremiyorum.Geldiğinde fiyatını yazarım.

Gördüğünüz nohutlar bana geldiğinde içi saman ve taş dolu idi:KK1:.Temizledim ve ayıklayıp şimdilik Yunlu arkadaşıma siparişlerini hazırladım.:KK16:

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 23
  • $2.jpg
    $2.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 21
  • $3.jpg
    $3.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 21
  • $4.jpg
    $4.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 21
  • $5.jpg
    $5.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 19
  • $6.jpg
    $6.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 19
  • $7.jpg
    $7.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 18
  • $8.jpg
    $8.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 20
:KK53::KK53:Pestil canavarı oldun valla biz yazı bekleyemeyeceğiz böyle giderse sobayı kurayımda sana soba başında kurutayım bari:KK1::KK1:
Allah nasip ederse gel bacım yolun düşerse kimin düşerse başım üstüne buyursun gelsin.Her daim beklerim:KK9:

aynen tam bir canavarım :))
Bizim zaten çok sık tükettiğimiz bişey pestil ama burada bir pastaneden alıyoruz..artık yaza kadar oradan almaya devam,yaza senden stok yapıcam eve:):KK16:

Kızlar kuru fasulye ve nohutumda gelmiş bulunmaktadır.İsteyen olursa organik işlem görmemiştir.Yan komşumun akrabaları yetiştirmektedir ve kendilerine olduğundan herhangi bir kimyasal veya ziraii ilaçlamaya maruz kalmamıştır.Bildiğiniz gibi albenisi olan koca koca nohut ve fasulye olmadığını belirtmek isterim.Yani nohutta ideal 8 mm lik ölçü bende yok.:KK1:

Veee köyümün hayvan gübresinde yetişmiş tam doğal sarımsakları.İsteyen olursa bayramda gittiğimde getireceğim.Bana numune geldi resimlerinide payulaşıyorum sizlerle.
Organik olan nohut ve fasulyenin satış fiyatı piyasada 19 tl iken bende 8 tl neden mi,hem toptan aldığımdan hemde öyle organik olsa bile ederinin çok üstünde satış yapmayı adaletli bulmadığımdan.
Sarımsağın kilosu 10 tl dir.Lezzet ve gerçek sarımsak kokusu garantilidir.Vee Niğde'den elma kurularım gelecek.Şu an fiyat bilgisi veremiyorum.Geldiğinde fiyatını yazarım.

Gördüğünüz nohutlar bana geldiğinde içi saman ve taş dolu idi:KK1:.Temizledim ve ayıklayıp şimdilik Yunlu arkadaşıma siparişlerini hazırladım.:KK16:

bayıldım sarımsaklaraa...senmi yetiştiriyorsun canım benim...benim evimde çok sık kullandığım her derde deva bi nimettir sarımsak...çoğu yemeğimde çorbamda asla eksik etmem..bu senenin mahsülümü onuda söylersen,sarımsaklarada dadanabilirim:):KK16:

canım çok güzel bu topik ya resmen pazar olmuş harika
daha önce açıklama getirmişsindir mutlaka ama bişey aldığımızda ödemeyi ne şekil yapıyoruz canım merak ettim
tüm sayfaları okuyamadım o yüzden anlayamadım

aynen tam bir canavarım :))
Bizim zaten çok sık tükettiğimiz bişey pestil ama burada bir pastaneden alıyoruz..artık yaza kadar oradan almaya devam,yaza senden stok yapıcam eve:):KK16:

:KK1::KK1:Pastenedekileri de hüpleticem diyorsun yani öylemi,
Neyse seneye daha çok yaparız inşallah canım

bayıldım sarımsaklaraa...senmi yetiştiriyorsun canım benim...benim evimde çok sık kullandığım her derde deva bi nimettir sarımsak...çoğu yemeğimde çorbamda asla eksik etmem..bu senenin mahsülümü onuda söylersen,sarımsaklarada dadanabilirim:):KK16:

Canım sarımsakları tamamen teyzem köyde bahçede yetiştiriyor,burada da kendi bahçemizde var ama hem bu kadar dişli ve iri degil hemde ancak bana anneme eee konu komşu hakkı derken bize yetiyor,ama köyde teyzem 1 dönüm kadar yer ekiyor,sarımsaklarım temmuz sonu agustos başı hasat edildi canım,burası sıcak diye getirtmemiştim ama artık Adana da serinledi o yüzden yinede sipariş üzerine getirtecegim,çünkü her ne kadar serinde olsa köy havası bir başka aylarca kalabiliyor,biz evlerimize aldıgımızı dolapta poşette sebzelikte derken çürütebiliyoruz
Ve bir not düşmeden geçmeyeyim,sarımsakların dişlerinin olgunlaşıp irileşmesi için sap kısımları kurumaya başladıktan sonra yatırıp iyice kuruyana kadar kesip hasat etmiyoruz

BİRDE ZAMBAK TARZI,SOGANLI BİTKİLER İÇİN DİPNOT DÜŞEYİM;Zambak,nergiz,sümbül,arpa zambagı,kırmızı beyaz zambak gibi çiçeklerin seneye açmalarını vede kökleri derine gitmesin istiyorsanız kesinlikle yapraklArını kesmeyin,ya yan yatırıp kurumaya bırakın yada hiç ellemeyin kendisi kuruyup kopsun:KK16:

canım çok güzel bu topik ya resmen pazar olmuş harika
daha önce açıklama getirmişsindir mutlaka ama bişey aldığımızda ödemeyi ne şekil yapıyoruz canım merak ettim
tüm sayfaları okuyamadım o yüzden anlayamadım

Canım hoşgeldin,vallahi sanal bir pazar kuralım dedik maşallah herşey reele bile döndü bir sürü arkadaşım oldu,telefonlaşır dertleşir muhabbetleşir olduk:KK16:

Ödemede kolaylık saglıyorum (dermişim) canım:KK1:
Valla arkadaşlarım nasıl istiyorlarsa ödeme şeklini ben o yönde tamam diyorum
İnternet bankacılıgı kullanan arkadaşlarım IBAN ile bazıları PTT bana kolay deyip PTT hesabıma havale ile bazıları da kapıda ödeme ile alışveriş yapıyorlar,artık sende sipariş vermeyi düşünüyorsan hangi ödeme şekli sana uygun gelirse öyle yaparız olurmu
Bizde zorluk yok kolaylık var:KK16:
Anam siyasetçileri sevmem siyaset yapanlar gibi konuştum:KK53::KK53:

Canım hoşgeldin,vallahi sanal bir pazar kuralım dedik maşallah herşey reele bile döndü bir sürü arkadaşım oldu,telefonlaşır dertleşir muhabbetleşir olduk:KK16:

Ödemede kolaylık saglıyorum (dermişim) canım:KK1:
Valla arkadaşlarım nasıl istiyorlarsa ödeme şeklini ben o yönde tamam diyorum
İnternet bankacılıgı kullanan arkadaşlarım IBAN ile bazıları PTT bana kolay deyip PTT hesabıma havale ile bazıları da kapıda ödeme ile alışveriş yapıyorlar,artık sende sipariş vermeyi düşünüyorsan hangi ödeme şekli sana uygun gelirse öyle yaparız olurmu
Bizde zorluk yok kolaylık var:KK16:
Anam siyasetçileri sevmem siyaset yapanlar gibi konuştum:KK53::KK53:

canım birçok şeyi çok beğendim
bayramdan sonra inşallah bir iyice bakıp almak isterim nasipse
herşey çok güzel eline koluna sağlık
benim annem köyde yaşıyor bazı şeyleri yapıp gönderiyor sağolsun
onun göndermediklernide senden alırım artık
ödeme işi kolaymış iyi sevindim kapıdan ödeme çok güzel hele

canım birçok şeyi çok beğendim
bayramdan sonra inşallah bir iyice bakıp almak isterim nasipse
herşey çok güzel eline koluna sağlık
benim annem köyde yaşıyor bazı şeyleri yapıp gönderiyor sağolsun
onun göndermediklernide senden alırım artık
ödeme işi kolaymış iyi sevindim kapıdan ödeme çok güzel hele

Ne güzel ya köyde yetişen gibisi yok ,bizler şanslı kesimiz diyelim
Bulamadığın birşeyler olursa hazırlar yollarım canım,Annenin ellerinden öperim.:KK16:

Bayramin mubarek olsun seyran ve kizlar hayirli bayramlar

Teşekkür ederim canım hepimizin bayramı mübarek olsun.Sevgiler.

Ve kargon 2 gün evvel İstanbul'da imiş canım.Sabırsızlıkla bekliyorum bir an önce geleydi sana.

Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İST ULUSLARARASI KİM/İST ULUSLARARASI KİM)
12/10/2013 11:nazar:42

paketi acmadan yaziyorum ev misafir dolu ellerine saglik
seyran öptüm canimmmm sonra gene yazarim öptümmmmmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

seyrencim gönderdiklerin bitecek neredeyse henüz yazabiliyorum,
dün akşam mantıyı pişirdim eline emeğine sağlık
ailece çok beğendik.
sumak, ben böyle sumak tatmadım. çok taze ve ekşisi çok güzel. kaşık kaşık tüketesim geliyor.
salça kahvaltıda tüketmek için tuzlu, acısı ise kararında. biraz daha az tuzlu olsaymış kahvaltıda da tüketilebilirmiş.
bal, adaçayı, kekik, ıhlamur, pekmez hepsi taze taze.

tekrarında görüşmek üzere :KK16:

seyrencim gönderdiklerin bitecek neredeyse henüz yazabiliyorum,
dün akşam mantıyı pişirdim eline emeğine sağlık
ailece çok beğendik.
sumak, ben böyle sumak tatmadım. çok taze ve ekşisi çok güzel. kaşık kaşık tüketesim geliyor.
salça kahvaltıda tüketmek için tuzlu, acısı ise kararında. biraz daha az tuzlu olsaymış kahvaltıda da tüketilebilirmiş.
bal, adaçayı, kekik, ıhlamur, pekmez hepsi taze taze.

tekrarında görüşmek üzere :KK16:

Oy canım benim çok şükür şu an bekleyen akrgo yok.Allah razı olsun hepinizden ücretlerimi de bayram öncesi aldım ve sizin alışverişlerinizle Rabbimin izni ile uzun zamandan sonra Rabbim kabul etsin kurban kestim.Eğer emeğim hakkım varsa sizde helali hoş olsun,sizde bana edin.
Beğenmene çok çok sevindim.:KK16:
Sumak falan hepsi köyümüzden dağlarda yetişen bitkisinden toplanır ve yapılır canım.İçinde ekstra birşey çok şükür.Hani derler ya doğadan sofranıza.
Salça kahvaltı için biraz tuzlu ise ikinci yapacağımızda bunu dikkate alacağım inşallah.:KK34:
Bal için gerçekten yorum bekliyorum(Kalimeroo dan da) çünkü facede de siparişlerim var.Sizlerin yorumları ile çok daha rahat olacağım.Allah senden razı olsun canım.Afiyetler olsun.

paketi acmadan yaziyorum ev misafir dolu ellerine saglik
seyran öptüm canimmmm sonra gene yazarim öptümmmmmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Bugün kargo takibi yapamamıştım şimdi baktım
Teslim Edildi.

TESLIM DURUMU (DELIVERY INFORMATION) TESLIM ALAN (Signatory)
Teslim Edildi.
PERS

oh süper yaaa çok sevindim oleeeeyyyyy.İnşallah beğenirsin canım.Yorumlarını bekleyeceğim.:KK16:Beğenmediğinde olursa lütfen yaz ona göre bende kendime bakayım.:KK36:

X