Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

yok canim tas tamam benim koli. bayram sonu donuyorum bi dahaki sefere insallah

Canıııım ellerine sağlık bol kazançlar versin rabbim, ben de sipariş vermek istiyorum ama bütün yazıları baştan sona takip edemedim nasıl olucak? Nar ekşisi falan almak istiyorum ben de

Seyren melek kalplim
Hiç gerek yk cm.
Nasipde değilmiş yemek.
Kargonun hatasıydı.
Ben asıl da a tik ederi. Erik pestili gönermişin bir sürü.
Hakkını hela et cnm.
Çok öptüm seni

Canım benim ne demek helali hoş olsun,bende çok öptüm seni

Canıııım ellerine sağlık bol kazançlar versin rabbim, ben de sipariş vermek istiyorum ama bütün yazıları baştan sona takip edemedim nasıl olucak? Nar ekşisi falan almak istiyorum ben de

Teşekkür ederim canım sayfama hoşgeldin,güzel duana yürekten hepimiz için AMİN diyorum
Sayfanın en başında elimde olan ürünler ve fiyatları yazıyor oradan bakabilirsin veya ne istiyorsan yazarsan yardımcı olurum
Nar ekşisi son fiyat 25 tl normal fiyatı 4o tl den aşagı degil

Ve geçen 17 Eylülde kaynatmışlar köyde bizimkiler bir resim çekmek gelmemiş akıllarına 2 tane buldum kardeşimin telinde de paylaşayım dedim ama olmamış hali daha bu
Ve köyümüzün bahtsız kızlarından Melek

Eklentiler

• $1.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 22
  • $2.jpg
    112,4 KB · Görüntüleme: 23
  • $3.jpg
    96,8 KB · Görüntüleme: 20
bende almadım canım daha (

Canım Rize de idin degilmi,İstanbul olanlar hep ulaştı yarın cumartesi ama PTT kargo pazartesi ögleye kadar çalışıyor mümkünse ögleye kadar evde bulunursan mutlaka ulaşacaktır sana
Ben akşam kargo takip numaradan kontrol edeyim sana bilgi veririm olurmu,ve kafam gitti iyice kapıda ödeme mi vermiştik sana biri kapıda ödeme idi ama

Canımm benimm bugün paketimi aldım biliyorsun,aslında üzüldümde bi yandan...
Bu bahaneyle ne güzel senle sabah demeden,gece yarıları demeden lak lak yapıyorduk saatlerce:)))
Merak edenlere,almayıp tereddütte kalanlara hemen bilgi vermek istiyorum..
Pestil bi harikaaaa,yarısını götürdüm diyebilirim:)
Eşim zaten bayıldı bunuda öğren bunuda yap diye arkamda dolaşıyor
Pekmez ve keçiboynuzu inanılmaz lezzetli tazecik,misler gibi kokuyor...
Pekmezin yoğunluğu ve damakta bıraktığı lezzete bayıldım..Böyylee çikolatamsı bi yoğunluk ve kıvamı var bayıldıkk..Özellikle keçiboynuzu pekmezi hastası eşim de onay verdiya tamamdır.....Sanıyorum bayram sonrası tekrar epey alacağım:)
Çok teşekkür ederim hayatım,yakın ilgine,sohbetin,sıcaklığına..Ellerine sağlık hayırlı satışlar diliyorum...

Son düzenleme:
Çek teşekkür ederim canım benim ne kadar sıcaksın bayramdan sonra senin şu listeye tekrar bi göz atıp sipariş vericem inşallah bu ara biraz yoğunuz, bu arada iyi bayramlar:)

Filizcim kargon şu an Trabzon'da gözüküyor canım.Allahın izni ile pazartesi elinde olacağı kanısındayım.

BİLGİ GİRİŞ TARİHİ
1.
Kabul Edildi - ADANA(SARIÇAM/SARIÇAM)
09/10/2013

Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - TRABZON(TRABZON P.İ.M/TRABZON P.İ.M)
11/10/2013 12:03:00
8.
Sevk Edildi - TRABZON(TRABZON P.İ.M/TRABZON P.İ.M)
11/10/2013 12:03:01

Son düzenleme:

Anaaam sonunda kavuştun paketine,üzülmene gerek yok canım dediğim gibi stres yok
Bahaneye gerek mi var istediğin zaman alo yapabilirik nasılsa,kocalar yatsın,biz çene çalalım
Canım beğenmiş olman gerçekten benim için mutluluk verici.Eşine de çok selamlar.
Sanırım seneye ben kilolarca pestil yapacağım
Senin gibi mahretli hatun bir kerede yapar sıkıntı yok bence. zor değil zaten deneme yanılma 1 defa sonra herkes harika pestiller yapabilir.Seneye bakalım üzüm çilek ve şeftali pestilide yapmak istiyorum nasip olursa

Ben teşekkür ederim canımcım.Sevgiler...

Çek teşekkür ederim canım benim ne kadar sıcaksın bayramdan sonra senin şu listeye tekrar bi göz atıp sipariş vericem inşallah bu ara biraz yoğunuz, bu arada iyi bayramlar:)

Ne demek canım benim,o senin samimiyetinden kaynaklı.
Allah kolaylıklar.Sen ne zaman yazarsan ben hazırlarım inşallah.Bende kocaman öptüm seni hayırlı bayramlar canım.

Benim kargo henüz gelmedi ,
Bu arada bende tereyağı yorumlarını merak ediyorum :26:

Benim kargo henüz gelmedi ,
Bu arada bende tereyağı yorumlarını merak ediyorum :26:

Canım Pazartesi elinde olacağı umudu içindeyim.Şu an kargon,BAŞAKŞEHİRDE gözüküyor.Pazartesi öğleye akdar evde olursan elinde olur sanırım.Kalimeroo kargosunu almış tereyağı erimeden gelmiş demişti.Akşam bakıp yorum yapacağım dedi ama ya beğenmediyada pek beğendi hala kutuya bakıyor.
1.
Kabul Edildi - ADANA(SARIÇAM/SARIÇAM)
09/10/2013

Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL KARGO İŞ. M./İSTANBUL KARGO İŞ. M.)
10/10/2013
6.
Sevk Edildi - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL KARGO İŞ. M./İSTANBUL KARGO İŞ. M.)
11/10/2013 03:05:44
7.
Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(BAŞAKŞEHİR KARGO DTM/BAŞAKŞEHİR KARGO DTM)
11/10/2013
8.
Dağıtıcıya Verildi - İSTANBUL(AVR)(BAŞAKŞEHİR KARGO DTM/BAŞAKŞEHİR KARGO DTM)

Çok yaklaşmış bana yarın büyük ihtimal gelir o zaman .

Çok yaklaşmış bana yarın büyük ihtimal gelir o zaman .

Hadi bakalım az kaldı kavuşmanıza canım.
Yalnız öyle dandik bir durum var ki özel olan tüm kargolar Cumartesi saat 15:00 a kadar çalışırken PTT kargo çalışmıyor.Değişti ise bilmiyorum malesef.Yarın değil pazartesi öğleye kadar bekle canımcım kargonu.Gelir gelmez haber bekliyorum aldım diye.

Gerçi sabırsızlıkla bekliyorum ama olsun önemli değil pazartesi gelse de olur aklın takılmasın. İçinde bozulacak bişey yok nasılsa

Teslim alınca ilk fırsatta yazarım

Son düzenleme:

ivittt kavuştum tabisii:)))
bahaneye tabisii gerek yok,az öne olmadığı gibii
Bizde bu çene varken
kuzum pestil falan yapmam ben,sen varken o işlere kalkışmam..Ellerine kollarına sağlık mis gibi misss,seneye lütfen çokça yap epey alalım..:)
çok öpüyorum kuzuum

senden bu heyecan varken ne etcez bilemiyorum kız,
Pestil böyle giderse seneye dedim ya bi sürü bi sürü yapmam gerekecek

senden bu heyecan varken ne etcez bilemiyorum kız,
Pestil böyle giderse seneye dedim ya bi sürü bi sürü yapmam gerekecek

eheheh cadıı:))
kesinlikle canım,zaten yapmaya başlamadan evvel haber vermelisinki ona göre ayırırsın...Pestili bitirdik bile düşün yani 1 günde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…