Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

Cevizli sucuğum ya da bandırmam da pek seksi gözüküyor güzelim ellerine sağlık salçalar da yıkılıyorrr... Yarın gelsin de hemen paylaşırım düşüncelerimi arkadaşlar

Cevizli sucuğum ya da bandırmam da pek seksi gözüküyor güzelim ellerine sağlık salçalar da yıkılıyorrr... Yarın gelsin de hemen paylaşırım düşüncelerimi arkadaşlar

Olmamı hayatım ben onları Lopezin seksi şarkıları ile büyüttüm besledim
Salçalar renk olarak bir harika lezzet testi size kalmış artık

seyren hanım, öğlen eşim sizin bulgurdan pilav yaptı bize azıcık da salça eklemiş.
yerken bana dedi ki:

"bunu gönderen kadına de ki 'eşim salçayı ve bulguru çok beğendi' '"

ben de demiş olayım

Canım afiyet olsun,begenmeniz beni mutlu etti eşinede çok selamlar sagolsun
Bulgur pilavı yaparken 1 orta boy sogan,1 adet yeşil biber 1 orta boy patates küp küp dogranp salça ile kavrulur ve 1 adet büyükçe domates eklenip domates hafif sulandıgında 1 ölçü bulguru koyup su tuz ekleyip demlenerek pişrirsen çoook leziz olur,tabi ben acı biber ve karabiber de ekliyorum

Kargolarınız çıktı kızlar

Boreas 9,25
Nurlum 9,25
Filiz 1o tl tuttu canlar

Ben de en az sey_ren kadar sevindim beğenmenize 😊 referans bendim çünkü ama sey_ren'den de %100 emindim onun için de gönül rahatlığıyla kefilim her yaptığına

Mesaj tekrarı.....

Son düzenleme:
teşekkür ederim , ellerine sağlık Bi an evvel gelsinler
eft bilgisini bekliyorum bu arada

Canım şu an evde degilim bu bilgisayarın ''SIFIR'' tuşu çalışmadıgından giremiyorum akşama evimden girince bilgi veririm olurmu

''Yumuşak g ve nokta da çalışmıyor

Kargo offf off :)

Çokmu canım birde özeli düşününce bu normal geliyor ama bayram sonu her ay belli miktarda kargo çıkarabilirsem istek sipariş olursa PTT ile anlaşma yapacagım daha uygun olacak
Oda size ve bana baglı (tabi imkanlar el verdigi sürece)çıkaramaz isem sözleşme imzalıcam nedir ne degildir bilemiyorum şu an:26:

Canım şu an evde degilim bu bilgisayarın ''SIFIR'' tuşu çalışmadıgından giremiyorum akşama evimden girince bilgi veririm olurmu

''Yumuşak g ve nokta da çalışmıyor

Tabi ki , bir sorun çıkmasın da . Biraz hey heyliyim galiba

Acıyom valla kargolara verdiğim paralara. 10 tl lik daha bulgur alırdım mesela:))

Sevgili KK hatunları özellikle İstanbul'da olanlar en uygun fiyata giyim sanırım oralarda,
Bana kıyafet alıp gönderebilecek olan olursa çok sevinecegim
Kızım ve oglum için istiyorum

Kızım 14 yaşında biraz göbüşlü onun için şöyle uygun fiyata 2 alt eşofman kışlık ve 2 üst
Oglum 4 yaşında onun içinde kışlık penye tarzı V yakalı veya önden dügmeli,bulamaz iseniz sıfır yaka da tercihim bu bayram dolayısı ile alışverişe gidecek olan varsa benide aradan çıkarırsa çok sevinirim
Ücreti fiyat bilgisi verdikten hemen sonrada yollayabilirim veya kredi kartına falan alacak olursanız düzenli olarak ödemede yapabalir bilgi verirseniz havale de yapabilirim

Örnek kıyafetlerde böyle olabilir

Kızım içinde 14 yaş ama 15-16 yaş olabilir,gördügünüz modelde ama beden olarak büyük olabilir
fiyat aralıgımda 1oo tl olsun şimdilik

Eklentiler

• $2.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 17
  • $3.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 16
  • $5.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 14
  • $6.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 18
  • $1.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 16
  • $4.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 30
  • $98.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 17
Canım benim teşekkür ederim..Mesajla istediğim bilgileri verirmisin öpüyorum:)

Kız hala vermedim degilmi bak unuttum yaaa temem bugün sana ödeme bilgisi veriyorum
Nurlumun havale bilgisi var
Bende Sevgili Reputableden bilgi bekliyorum

Anam ben kargoları yollayımda parasını zaten yolluyorlar diyorum,

Canım salça siparişin varsa yarın kargo çıkaracağım istiyorsan bana hemen ad soyad adres verirsen çıkarabilirim.

ben bu yazıyı çok geç gördüm haftaya şirket tatil bayram sonrasına sipariş verebilirmiyim bana biber salçası, bulgur ayırın lütfen bende çok istiyorum.

tereyağı bal herşey sivastan erzincandan geliyor yalnız biber salçası öyle pek alamıyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…