Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

Canım benim, yazmayı unutmuşum. Biber salçası tatlı olacaktı. Sana kolay gelsin güzelim

Arkadaşlar siparişleriniz bugün kargoya verilmiş. Kargoya verilmesini bekleyenlere duyurulur. seyren müsait olmadığı için bu bilgiyi yazmamı rica etti

Seyren Hanım, günaydın :KK16:
Dün bulguru deneyeyim dedim. Bir öl.eğe ne kadar su koymamız gerekiyor :KK30: benimki çok oldu galiba. Ama annemin bulgur pilavının kokusunu aldım, ilk defa. Kokuyu unutmuşum bile :KK14: Alınca hatırladım. Annem de dışardan alırdı bulgurunu... Fakat tuzu çok ama çok koymuştum, resmen pilavlı tuz yapmışım, o sebepten yiyemedim :KK14: Ama eşim çok aç olduğundan yedi :KK1:
Kesinlikle hazırlardan daha farklı :KK31:
Ben varsa hakkımı helal ediyorum, aldığınız para gani gani bereketlensin inşallah :KK16:

Merhaba canım saatlerdir netim yoktu ancak geldi beğenmene ve hakkını helal etmene çok çok sevindim.
Bulgur pşlavını yaparken 1 ölçeğe 1 ölçek su koymak yeterli olur canım.Ve bulgur tuzu çok yer ama sen yinede yemeklere nasıl atıyorasn öyle at ve karıştırdıktan sonra bir kaşıkla suyunun tuzuna bak derim.

Bulgurum güzeldir gerçekten kötü değil yani.Başka yerlerden getirtsem acaba mı derim ama tamamen kendimiz yapıyoruz kaynattıktan sonra tek tek içinde taş varmı yokmu secip öyle değirmene yolluyoruz düşün artık gerisini.50 kg falan seçiyoruz.:KK16:
Beğendin ya sorun yok demektir:KK16:

krizzz ben bu topiği ilk defa görüyorum, domates ve biber salçasımı:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:bende istiyorum, biz herşeyi organik tüketiyoruz bahçeden yiyoruz iyidir hoştur ama salça marketten alınıyor, tabi biber salçasını gaziantepten getirtttim ama bitmek üzere veee seyren hanımın salçası naısldır merak ettim şimdi topiği inceleyeceğim

Topiğime hoşgeldin canım.Evet salçalarımızı yeni yaptık ve gayette güzel.Yarın Boreasa yollayacağım birde onun fikrini alın:KK16:
Acı tatlı biber salçam ve domates salçam var.Hangisinden istersen yollarım

Merhaba canım,
Bandırma cevizli sucuktur.
Özü pekmez ve cevizden oluşur,koyulaşması içinse buğday nişastası kullanılır.Görüntüsüde böyledir.

Çok teşekkür ederim.
Sipariş vermek istiyorum , merakla ürünleri bekliyorum. ödeme ve toplam tutarı bildirirseniz sevinirim

- 1 kg domates salçası
- Kuru nane
- 1 kg pilavlık bulgur
- 1 kg pestil
- 1 kg aşurelik buğday
- 1 kg ceviz

Tereyağı almak isterim ama kargo da nasıl olacak ? Siz dondurulmuş olarak mı göndereceksiniz ? Erimez mi ?
Ben birkaç parçaya bölüp bittikçe dondurucudan çıkarıyorum. İkinci kez dondurmak zarar vermez mi tereyağına ?
Bazı tereyağlar sanırım koyundan dolayı kokuyor , o nedenle pek tercih etmiyorum. Sizinkinde böyle bir durum yoktur sanırım.

gerçi bu topiği pek okumama gerek yok kriz sen kesin araştırmışsındır, bende sipariş vereyim neler lazım diye bir düşünedurayım evd eyeteri kadar biber salçası ve pul biber var yalnız ben acı biber salçasını kahvaltıda yemekte ekmeğe sürüp yiyorum bide peynir ve ceviz ekleyince her dakika yiyorum :)))))

o sebepten biber salçası sipariş vermek istiyorum beğeneceğimden eminim, en son istanbulda hatay günleri olduğunda pul biber ve salça stoğu yapmıştım :) bu topiği görmem iyi oldu adanalı değilim karadenizliyim ama acı yemeği çok seviyorum

Canım salça siparişin varsa yarın kargo çıkaracağım istiyorsan bana hemen ad soyad adres verirsen çıkarabilirim.

Kusura bakma canım temizlik, bebek derken giremedim nete :)
Ama ödeme yöntemlerini yazmamışsın ben mi kaçırdım yaaaa?

1 kg domates salçası
Yarım kilo tatlı biber salçası
Yarım kilo acı biber salçası
10 TL lik pilavlık bulgur ( 4o TL'ye tamamlansın dedim)

Burda malum güneş salça için uygun olmuyor. Sütten,meyveden zengin buralar. Yoğurt beyaz peynir, lor yapıyorum.
Kaşar peynirimi bile kendim yaptım.
Fasulye, domates, biber, patlıcan, salatalık, mısır (buralara özel bir tür) yetiştiriyoruz eşimle.
Fasulye turşumda ünlüdür :)) Ha buralarda fasulye tavalısı derler turşusundan yapılır fasulyenin,
çok güzel olur:))
Bahçemiz var, malum çayımızda. Bende beyaz çay yapıyorum. Toplaması zor oluyor, uğraştırıcı tek tek elle :))
Faydalarını araştırabilirsiniz. En Büyük TÜRKİYE

Sipariş listeni aldım canım.Yarın yetişirse seninde çıkaracağım kargonu.İnşallah erken saatlerde ad soyad adres verirsen yollarım.Ödeme İnternet bankacılığı kullanıyorsan IBAN numaramı vereyim yoksa PTT havale yapabilirsin veya kapıda ödeme sana hangisi uygunsa benim için en uygunu IBAN ama size hangisi uygunsa onu yapabilirsiniz.
Ve Karadeniz hayalleimin bölgesi.Ölmeden gelip görmek ve oralarda yaşamakistiyorum.Benm için üzlme adlı diziyi izleyince kendimi Cennette sanıyorum.İnşallah bana da kısmet olur oralara gelmek.Bende senden çay isteyebilirim bak:KK16:
Ve bahçende yetiştirmen ne güzel bahçede ben huzur buluyorum.Rabbim olmayan herkese nasip bahçeli şirin evler etsin.Amin:KK16:

Çok teşekkür ederim.
Sipariş vermek istiyorum , merakla ürünleri bekliyorum. ödeme ve toplam tutarı bildirirseniz sevinirim

- 1 kg domates salçası
- Kuru nane
- 1 kg pilavlık bulgur
- 1 kg pestil
- 1 kg aşurelik buğday
- 1 kg ceviz

Tereyağı almak isterim ama kargo da nasıl olacak ? Siz dondurulmuş olarak mı göndereceksiniz ? Erimez mi ?
Ben birkaç parçaya bölüp bittikçe dondurucudan çıkarıyorum. İkinci kez dondurmak zarar vermez mi tereyağına ?
Bazı tereyağlar sanırım koyundan dolayı kokuyor , o nedenle pek tercih etmiyorum. Sizinkinde böyle bir durum yoktur sanırım.

Canım merhaba,

Siparişlerin

*1 kg domates salçası 15 tl
*1 kg bulgur 3 tl
*1 kg aşurelik buğday 4 tl
*1 kg ceviz 25 tl
*1 bardak nane 3 tl
TOPLAM 50 TL yapar uygunmudur.

Eğer öyle ise bana özelden ad soyad adres yazarsan seninde kargonu yarın çıkarabilirim.

*Pestil bu yıl 40 kg yaptım kalmadı canım.Artık seneye inşallah.:KK50:

Tereyağına gelince koyun yoğurdundan yapmıyoruz.Tamamen inek sütünden yoğurt mayalayıp onu süzme yoğurt yapıyoruz ve bildiğin eski yöntem yayıklarda çalkalaya çalkalaya yapıyoruz.Rengi bildiğiniz tereyağları gibi sapsarı değil.Krem beyaz mı denir o renkte.Aşağıya birazdan resimleri ekleyeceğim.
Ve şoklayıp öyle saklıyoruz canım.Önce streç filmlere sarıyorum,sonra temiz şeffaf poşetlere koyup saklama kaplarına koyuyorum.Gelene kadar sanırım öyle eriyip akmaz.Bugün 3 kişiye yolladım.Arkadaşlarım buraya geliş şeklini yazarsa ve tereyağı isteyecek olursan bayram sonunu bekleyeceksin canım.

Ödeme şekli internet bankacılığı kullanıyorsan Finansbank IBAN numarama yapabilirsin.Veya kapıda ödeme yada posta hesap numaramı veriyorum oraya havale yapabilirsin.
Sevgiler:KK16:

Bugün kargosunu yolladığım canlar,

Elossa
Nihil
Kalimeroo
Figen(faceden)
Thaline

Thaline canım içli köfte ve fellah köftesi sana nasıl gelecek merak içindeyim gelir gelmez haber verirsen sevinirim.Ona göre sipariş alırım en azından.
Ve tereyağı yolladığım Nihil,Thaline ve Kalimeroo canlar sizede erimeden gelirse çoook mutlu olacağım nasıl geldiğini yazarsanız çok sevinirim.Erimiş olsada size yolladığım şekilde buzluğa atın hafif donunca kesip yiyeceğiniz kadarını çıkarırsanız birşey olmaz.

Canım merhaba,

Siparişlerin

*1 kg domates salçası 15 tl
*1 kg bulgur 3 tl
*1 kg aşurelik buğday 4 tl
*1 kg ceviz 25 tl
*1 bardak nane 3 tl
TOPLAM 50 TL yapar uygunmudur.

Eğer öyle ise bana özelden ad soyad adres yazarsan seninde kargonu yarın çıkarabilirim.

*Pestil bu yıl 40 kg yaptım kalmadı canım.Artık seneye inşallah.:KK50:

Tereyağına gelince koyun yoğurdundan yapmıyoruz.Tamamen inek sütünden yoğurt mayalayıp onu süzme yoğurt yapıyoruz ve bildiğin eski yöntem yayıklarda çalkalaya çalkalaya yapıyoruz.Rengi bildiğiniz tereyağları gibi sapsarı değil.Krem beyaz mı denir o renkte.Aşağıya birazdan resimleri ekleyeceğim.
Ve şoklayıp öyle saklıyoruz canım.Önce streç filmlere sarıyorum,sonra temiz şeffaf poşetlere koyup saklama kaplarına koyuyorum.Gelene kadar sanırım öyle eriyip akmaz.Bugün 3 kişiye yolladım.Arkadaşlarım buraya geliş şeklini yazarsa ve tereyağı isteyecek olursan bayram sonunu bekleyeceksin canım.

Ödeme şekli internet bankacılığı kullanıyorsan Finansbank IBAN numarama yapabilirsin.Veya kapıda ödeme yada posta hesap numaramı veriyorum oraya havale yapabilirsin.
Sevgiler:KK16:

Tamamdır. Iban no bildirirsen o şekilde gönderiyim. Pestile üzüldüm ,kısmet napalım.

Tereyağına gelen yorumlara göre bakarız o zaman , neyse ki şimdilik var elimde .

Teşekkür ederim , sevgiler

:KK16::KK16::KK16:

Tamamdır. Iban no bildirirsen o şekilde gönderiyim. Pestile üzüldüm ,kısmet napalım.

Tereyağına gelen yorumlara göre bakarız o zaman , neyse ki şimdilik var elimde .

Teşekkür ederim , sevgiler

:KK16::KK16::KK16:

Tamam canım bana özelden ad soyad adres verirsen yarın çıkarırım kargonu.
Tereyağınıda yorumlara göre hallederiz.Pestilin bu kadar rağbet göreceğini bilsem çok daha fazla yapardım inan.Ama seneye şimdiden yığınla sipariş oldu.Ölmez sağ kalırsam yapacağım artık
IBAN no özelden yazıyorum canım.Bana adresini yazmayı unutma.:KK16:

Şeydacım çok bekledin ama beklediğine değecek inşallah siparişlerin hazır:KK76::KK76:
Bugün PTT ile tekrar konuştum ülkene bu ürünlerin girişinde sıkıntı olmadığını söylediler.Bunlar fabrikasyon olmadığı için ama yinede aklımda acaba soruları dolaşıyor.Eğer sana sorunsuz gelirse çok mutlu olacağım canım.Kargon bayram sonuna gelir sana ancak.Geldiğinde bana hemen haber ver valla meraktan daha kargon çıkmadan çatlamak üzereyim.:KK52:
Ve işte siparişlerin canım.Sadece biberin resmini çekemedim.:KK1:Neden diye sorma çünkü unuttum.

En baştakiler senin siparişlerin.İlk poşetteki salça domates salçası.Diğeri biber salçası.Ve Boreasım cevizli sucuğun canım:KK16:

Eklentiler

• $2.jpg
    $2.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 18
  • $5.jpg
    $5.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 21
  • $8.jpg
    $8.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 22
  • $3.jpg
    $3.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 16
  • $6.jpg
    $6.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 21
  • $1.jpg
    $1.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 18
  • $4.jpg
    $4.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 16
  • $7.jpg
    $7.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 18
Tamam canım bana özelden ad soyad adres verirsen yarın çıkarırım kargonu.
Tereyağınıda yorumlara göre hallederiz.Pestilin bu kadar rağbet göreceğini bilsem çok daha fazla yapardım inan.Ama seneye şimdiden yığınla sipariş oldu.Ölmez sağ kalırsam yapacağım artık
IBAN no özelden yazıyorum canım.Bana adresini yazmayı unutma.:KK16:

Yazdım özelden :)
Kısmetse seneye alırım artık. Allah uzun güzel ömürler versin.

Şeydacım çok bekledin ama beklediğine değecek inşallah siparişlerin hazır:KK76::KK76:
Bugün PTT ile tekrar konuştum ülkene bu ürünlerin girişinde sıkıntı olmadığını söylediler.Bunlar fabrikasyon olmadığı için ama yinede aklımda acaba soruları dolaşıyor.Eğer sana sorunsuz gelirse çok mutlu olacağım canım.Kargon bayram sonuna gelir sana ancak.Geldiğinde bana hemen haber ver valla meraktan daha kargon çıkmadan çatlamak üzereyim.:KK52:
Ve işte siparişlerin canım.Sadece biberin resmini çekemedim.:KK1:Neden diye sorma çünkü unuttum.

En baştakiler senin siparişlerin.İlk poşetteki salça domates salçası.Diğeri biber salçası.Ve Boreasım cevizli sucuğun canım:KK16:

ayyyyy ellerine saglik ellerin dert görmesin daha paket gelmeden heyecanladim vallaaaaa
nasil tesekür etsem azz demissinya karsiliksiz iyilik yapiyorum bencede cokk iyilik yapiyorsun:KK16:
hemen paket gelince yazarimmm allah izin verirse seneye erken siparis veririm canimmm
inaniyorumki benim paket gelince yurt disindan siparisin cok olacakkkk
öpütüm canimsin yaaaaa:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Heee görülesi her yeri memleketimin En Büyük TÜRKİYE Yaşamak zor ama buralarda, helede benim gibi sinüzit ve eklem ağrıların varsa :KK43:
Bekleriz :) Bu arada mesaj attım özelden.

ayyyyy ellerine saglik ellerin dert görmesin daha paket gelmeden heyecanladim vallaaaaa
nasil tesekür etsem azz demissinya karsiliksiz iyilik yapiyorum bencede cokk iyilik yapiyorsun:KK16:
hemen paket gelince yazarimmm allah izin verirse seneye erken siparis veririm canimmm
inaniyorumki benim paket gelince yurt disindan siparisin cok olacakkkk
öpütüm canimsin yaaaaa:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK52::KK52:Bende çok helecanlıyım,seninde yüregin dert sıkıntı görmesin canım,inşallah ülkeye sorunsuz girsinde oradan gelecek siparişler olursa beni sonra mutlu etsin:KK1:
Şu an ki en büyük duam istediklerinin sana sorunsuz ulaşmasıdır:KK16:

Heee görülesi her yeri memleketimin En Büyük TÜRKİYE Yaşamak zor ama buralarda, helede benim gibi sinüzit ve eklem ağrıların varsa :KK43:
Bekleriz :) Bu arada mesaj attım özelden.

Mesajını aldım,ama eklem agrılıırm ve romatizma ile yıllardır kardeş gibi yaşıyorum:KK1:
Allah nasip etsinde geleyim ben yaaa çok seviyorum doga ile iç içe olmayı

X