Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

ben bu yazıyı çok geç gördüm haftaya şirket tatil bayram sonrasına sipariş verebilirmiyim bana biber salçası, bulgur ayırın lütfen bende çok istiyorum.

tereyağı bal herşey sivastan erzincandan geliyor yalnız biber salçası öyle pek alamıyoruz.

Tamam canım,sana lazım olanı ve bulamadığını isteyeceksin elbette,bir yerlerden geliyorsa ne güzel şanslılar gurubundasın:KK16:.Listeni oluşturursan bende hazırlarım bayram sonu yollarım sevgiler..

Tamam canım,sana lazım olanı ve bulamadığını isteyeceksin elbette,bir yerlerden geliyorsa ne güzel şanslılar gurubundasın:KK16:.Listeni oluşturursan bende hazırlarım bayram sonu yollarım sevgiler..

çok teşekkür ederim canım yaşadığım yerde bahçemiz var çoğu şeyi doğal tüketiyoruz taze süt alma imkanımız var istanbulda ama tamamen doğal bir yerde yaşama avantajım var, şükür beslenmeye özen gösteriyoruz

burda içli köfte ve fellah köfteden bahsetmişsin ben fellah köftesi hem yapıyorum hem yemeyi çok seviyorum :)onu nasıl gönderiyorsun :)

şimdilik bir liste oluşturdum yarında detay bakayım bayramdan sonraya göndermen en isabeti olucak inşallah bitmez diyecem ama elinde vardır salça herhalde

şimdiden ellerin sağlık

Canım ödeme tamamdır teşekkürler.
Thaline ödeme için teşekkür ederim canım sağolun
Ben teşekkür ederim , bereketi bol olsun elllerinize emeğinize sağlık , şimdiden hepsini çok beğeneceğime emimim .

çok teşekkür ederim canım yaşadığım yerde bahçemiz var çoğu şeyi doğal tüketiyoruz taze süt alma imkanımız var istanbulda ama tamamen doğal bir yerde yaşama avantajım var, şükür beslenmeye özen gösteriyoruz

burda içli köfte ve fellah köfteden bahsetmişsin ben fellah köftesi hem yapıyorum hem yemeyi çok seviyorum :)onu nasıl gönderiyorsun :)

şimdilik bir liste oluşturdum yarında detay bakayım bayramdan sonraya göndermen en isabeti olucak inşallah bitmez diyecem ama elinde vardır salça herhalde

şimdiden ellerin sağlık

Ben teşekkür ederim canım,ne güzel Allah herkese nasip etsin bahçeli evi.Doğa ile başbaşa yaşamak insana hayat veriyor bu bir gerçek.
Canım içli köfte ve fellah(sarımsaklı)köfteyi numune olarak yolladım ve Thalinin eline sağ salim varmış.Nasıl yolluyorum.Önce kaynar suda şoklayıp soğuyunca buzluğa atıyorum ve paketleyip yolluyorum.Şükür sağ salim varmış şimdi rahatlıkla isteyen olursa yollarım.Yapmak isteyipte yapamayana tarifte ederim.Sorun değil.Evde yapmak kolay.Sadece bulgurun tutması için içli köftenin dışını ya zırh ile yada et döveceği ile ezilmiş varla yok arası kıyma ile yoğuyoruz.Ama asıl tutan onu Yarma.Sakız gibidir bulguru çok güzel tutar.
Liste oluşturmuşsan tamam canım şu an elimde bolca olan şeyler acı ve tatlı biber salçası ayrıca domates salçası,bal tereyağı kuru patlıcan biber dolmalıklar bandırma(cevizli sucuk)bulgur,kuru fasulye ve nohut,yarma aşurelik buğday,keçiboynuzu,harnup,dut ve üzüm pekmezi,kurutulmuş domates,nane(ama az kaldı İstanbula 30 bardak yolladım.) Çörek otu,beyaz ve esmer susam,isot,kırmızı pul biber,adaçayı,reçellik veya yemelik incir,ve incir reçeli...
Mantı,içli ve fellah köftesini sipariş üzerine taze yapıp yolluyorum.Aklıma gelenler bunlar.

İncir reçelimde yeni geldi isteyen olursa.Kilosu 15 tl

incir_re%C3%A7eli_6.jpg

Kız hala vermedim degilmi bak unuttum yaaa temem bugün sana ödeme bilgisi veriyorum
Nurlumun havale bilgisi var
Bende Sevgili Reputableden bilgi bekliyorum

Anam ben kargoları yollayımda parasını zaten yolluyorlar diyorum,:KK1::KK1:

kuşum mesajını yanıtladım ama yine bana cvp vermen lazım:))))
öpüyorum hayatım iyi geceler:KK16:

Ben teşekkür ederim , bereketi bol olsun elllerinize emeğinize sağlık , şimdiden hepsini çok beğeneceğime emimim .

Sağol canım Allah razı olsun.İyi yada kötü mutlaka yorum bekliyorum hepinizden.Önemli olan beğenmeniz.Ama beğenmediğiniz şöyle olsa daha güzel olurdu gibi yorumlarınız da olursa söyleyin ki bende ona göre yapayım.

ayyyyy ellerine saglik ellerin dert görmesin daha paket gelmeden heyecanladim vallaaaaa
nasil tesekür etsem azz demissinya karsiliksiz iyilik yapiyorum bencede cokk iyilik yapiyorsun:KK16:
hemen paket gelince yazarimmm allah izin verirse seneye erken siparis veririm canimmm
inaniyorumki benim paket gelince yurt disindan siparisin cok olacakkkk
öpütüm canimsin yaaaaa:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Şeydacım kargon en geç Cuma demiştim ama yarına çıkacak:KK16: Rabbim nasip ederse canım.Bak bunlarda paketlerin.İnan içine daha bir sürü şey eklemek istiyorum adaçayı,bandırma,kuru domates,ceviz ama ülkeye giriş olmaz diye hazır ki siparişlerinden olmayasın diye ekleyemedim.:KK43::KK50:

Şimdi tek duam ülkene giriş olsun,eline kargon geçsin.
Kötü düşünmek istemiyorum girmez ise geri döndüğüne mi yanayım,o kadar emeğimize mi yanayım,senin üzülmene mi üzüleyim,maddiyatı geçtim manevi olarak gerçekten çok üzülürüm.İnşallah Rabbim izin verirse sıkıntı çıkmadan kargona kavuşursun.Kuru patlıcan renginden dolayı sıkıntı yaratabilir dediler.:KK50:Hele bunlar sağ salim gelsinde ondan sonra rahat rahat yollarım ne istersen.Kargonu önce Rabbime sonra sana getirecek olanlara yarın emanet edeceğim canım.

Eklentiler

• $2.jpg
    $2.jpg
    108,6 KB · Görüntüleme: 17
  • $3.jpg
    $3.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 17
  • $5.jpg
    $5.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 32
  • $6.jpg
    $6.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 18
  • $1.jpg
    $1.jpg
    99,9 KB · Görüntüleme: 16
  • $4.jpg
    $4.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 17
Sağol canım Allah razı olsun.İyi yada kötü mutlaka yorum bekliyorum hepinizden.Önemli olan beğenmeniz.Ama beğenmediğiniz şöyle olsa daha güzel olurdu gibi yorumlarınız da olursa söyleyin ki bende ona göre yapayım.
Tabi ki yedikten sonra mutlaka yorumlarımızı yazarım.

Şeydacım kargon en geç Cuma demiştim ama yarına çıkacak:KK16: Rabbim nasip ederse canım.Bak bunlarda paketlerin.İnan içine daha bir sürü şey eklemek istiyorum adaçayı,bandırma,kuru domates,ceviz ama ülkeye giriş olmaz diye hazır ki siparişlerinden olmayasın diye ekleyemedim.:KK43::KK50:

Şimdi tek duam ülkene giriş olsun,eline kargon geçsin.
Kötü düşünmek istemiyorum girmez ise geri döndüğüne mi yanayım,o kadar emeğimize mi yanayım,senin üzülmene mi üzüleyim,maddiyatı geçtim manevi olarak gerçekten çok üzülürüm.İnşallah Rabbim izin verirse sıkıntı çıkmadan kargona kavuşursun.Kuru patlıcan renginden dolayı sıkıntı yaratabilir dediler.:KK50:Hele bunlar sağ salim gelsinde ondan sonra rahat rahat yollarım ne istersen.Kargonu önce Rabbime sonra sana getirecek olanlara yarın emanet edeceğim canım.

eline saglik canim isallah promlem olmaz inan parasini gectim emegin zay olur diye korkuyorumm
benim paket gelirse inaniyorum cok kisi yurt disindan siparisin gelecek allahdan bir sey olmaz gelirse resim ceker geldi diye bildirim canim:KK16::KK16:
önce siparisim gelsin sonra bakariz gerisi öptümmm

sey-ren hanım

daha önce üyeliğimi iptal ettirmiştim belli sebeplerden dolayı ama sizin sayfanızı bugün görünce tekrar aktif edilmesini rica ettim yöneticilerden.
sağolsunlar hemen yardımcı oldular.

bayıldım yaptıklarınıza.yemedim ama tepkiler o kadar güzel ki yemiş kadar oldum.:KK9:

ben acı biber salçası ve domates kurusu istiyorum bayramdan sonra.

yardımcı olur musunuz?

Siparişlerim geldi:

Keçiboynuzu: Özellikle eşime almıştım, çok sever. Uzun senelerden sonra ilk defa yumuşak ve taze keçiboynuzu yedim. Baharatçıdan ya da kuruyemişçiden alırdık, diş kıracak cinsten olurdu:KK9: oh, şükür kavuştuk tazesine:KK56:

Domates Salçası: Hemen açtım, ilk önce kokladım mis:KK16: sonra tadına baktım. Market salçalarından bir tık tuzlu ama öyle şap gibi tuzlu değil, tadı da harika, kıvamlı. Ben 2 sene önce semt pazarındaki köylü kadınlardan salça alma gafletinde bulunmuştum, tadı ekşi, kokusu da bir tuhaftı. Sonra tekrar market salçasına dönmüştüm. Geçen sene görümcem İskenderun'dan patronlarının akrabasından getirtmişti; o salça harikaydı ve bu salça da o salçanın aynısı. Sınıfı yine geçtin sey_renciğim

Biber Salçası: Burada güvendiğim baharatçıdan alıyordum. Sey_ren'in biber salçasıyla aynı tatta, aynı kokuda. Baharatçıdan alacağıma sey_renciğimden alayım, o kazansın:KK16:

Bandırma: Yumuşacık, çok taze ve çok lezzetli. Şu an hem yazıyorum, hem yiyorum:KK56:

Ödediğim ücret, kuruşuna kadar helal olsun kız sana:KK54:

zorlu bir mücadelenin ardından(sey_ren le alakası yok tabi bunun) bugün aldım kolimi. postacı hiç uğramadan evde yok diye haber bırakınca bayağı moralim bozulmuştu git gel koli taşı falan aldığıma pişman olmuştum ama içindekileri yiyince (pestil, kuru incir, dut pekmezi şimdilik) iyi ki sipariş etmişim dedim. ama keşke isotla pul biberi de isteseymişim :KK50:

ellerine sağlık

eline saglik canim isallah promlem olmaz inan parasini gectim emegin zay olur diye korkuyorumm
benim paket gelirse inaniyorum cok kisi yurt disindan siparisin gelecek allahdan bir sey olmaz gelirse resim ceker geldi diye bildirim canim:KK16::KK16:
önce siparisim gelsin sonra bakariz gerisi öptümmm

Canım benim bende maddi boyutunu geçtim demek isterim inan bana benim yaptıklarım bir kenara kalsın o kadar para yolladın ve kargon eline geçene kadar dokunmayacağım bile o paraya bankadan aldım (15 euro bozdular malesef)ve kalanı (kargo paranıda ödedimyolladığından) öylece bekliyor.Ne zaman kargomu aldım dersen o zaman o paraya benim gözü ile bakabilirim.
Allah'ın izni ile bugün kargon yola çıktı.Önce Rabbime sonra kargoya emanet ettim.Allah'a emanet edilen neye zay gelmiş ki.Nasipse kargon sana ulaşacak canım.
İnşallah seninkiler gelsinde istek olursa yollarım canım Allah'ın izni ile.Kargo takip numaranı özelden paylaşıyorum şimdi.

sey-ren hanım

daha önce üyeliğimi iptal ettirmiştim belli sebeplerden dolayı ama sizin sayfanızı bugün görünce tekrar aktif edilmesini rica ettim yöneticilerden.
sağolsunlar hemen yardımcı oldular.

bayıldım yaptıklarınıza.yemedim ama tepkiler o kadar güzel ki yemiş kadar oldum.:KK9:

ben acı biber salçası ve domates kurusu istiyorum bayramdan sonra.

yardımcı olur musunuz?

Merhaba canım,tekrar burada olman güzel.Hoşgeldin:KK16:
Sen listeni ve kaç kg istediğini yazarsan ben bayram sonu hazırlamış olurum .Bana özelden ad soyad adres bırakırsan ve mümkünse kargo takip numaranın geleceği bir cep telefonu siparişlerin hazır olduğunda haber verir yollarım inşallah.

Siparişlerim geldi:

Keçiboynuzu: Özellikle eşime almıştım, çok sever. Uzun senelerden sonra ilk defa yumuşak ve taze keçiboynuzu yedim. Baharatçıdan ya da kuruyemişçiden alırdık, diş kıracak cinsten olurdu:KK9: oh, şükür kavuştuk tazesine:KK56:

Domates Salçası: Hemen açtım, ilk önce kokladım mis:KK16: sonra tadına baktım. Market salçalarından bir tık tuzlu ama öyle şap gibi tuzlu değil, tadı da harika, kıvamlı. Ben 2 sene önce semt pazarındaki köylü kadınlardan salça alma gafletinde bulunmuştum, tadı ekşi, kokusu da bir tuhaftı. Sonra tekrar market salçasına dönmüştüm. Geçen sene görümcem İskenderun'dan patronlarının akrabasından getirtmişti; o salça harikaydı ve bu salça da o salçanın aynısı. Sınıfı yine geçtin sey_renciğim

Biber Salçası: Burada güvendiğim baharatçıdan alıyordum. Sey_ren'in biber salçasıyla aynı tatta, aynı kokuda. Baharatçıdan alacağıma sey_renciğimden alayım, o kazansın:KK16:

Bandırma: Yumuşacık, çok taze ve çok lezzetli. Şu an hem yazıyorum, hem yiyorum:KK56:

Ödediğim ücret, kuruşuna kadar helal olsun kız sana:KK54:

Canım benim yaa Allah senden razı olsun.Çok teşekkür ederim.İnsnı,yaptıklarının beğenilmesi kadar ne mutlu eder ki acaba.Senin nezdinde bana güvenen ve destek olan herkese aracı olan sevgili Kazen'e bir kez daha teşekkür ederim.
Bu arada gerçekten diş kıracak cinsten olmasada bizim keçiboynuzuda sana azizlik etmiş inşallah iyisindir canımcım.:KK50:

zorlu bir mücadelenin ardından(sey_ren le alakası yok tabi bunun) bugün aldım kolimi. postacı hiç uğramadan evde yok diye haber bırakınca bayağı moralim bozulmuştu git gel koli taşı falan aldığıma pişman olmuştum ama içindekileri yiyince (pestil, kuru incir, dut pekmezi şimdilik) iyi ki sipariş etmişim dedim. ama keşke isotla pul biberi de isteseymişim :KK50:

ellerine sağlık

Ohh çok şükür canım ya.Benim net yoktu telden ulaşmaya çalıştım ulaşamadım.Sağolsun Boreas bilgi verince inşallah almıştır diye dua ettim.En son bugün aradım yine açan olmadı teli.Yeni geldim mesaj atayım derken mesajını gördüm.
Yalnız birşey soracağım sen adaçayı istemiştin evde bir adaçayı var.Kime eksik yolladım inşallah sana değildir.:KK50:İnşallah fazla paket yapmışımdır da kimseye eksik gitmemiştir.Lütfen bana geldi de noluuurr:KK16:

Bayram sonu hemen dönmeyeceksen eksik gelmişse adaçayın isot ve pul biber ile hemen yollayayım haber ver bana canım.

Son düzenleme:
Şu an kargosundan haber beklediklerim Nurlum,Kalimeroo,Elossa
Sanırım başka da yok.Alınca haber verin kızlar.Ve özellikle bal tereyağı alanlar :KK16: sizden olumlu yada olumsuz yorum bekliyorum.

Yeni sipariş verecek olan varsa listelerini oluştururlarsa bende hazırlar bayram sonu kargoya veririm hemen.

Allah izin verirse bayramdan sonra Glaze Butterflay'a pekmez,Turkuazıma erik marmelatı veya sevdiği başka mayhoş tatta bir marmelat eksik giden ve gidemeyen kargolarını yollayacağım.:KK16:
Benden kaynaklı olmasada inşallah altında kalmam bu yüklerin.

Allah izin verirse bayramdan sonra Glaze Butterflay'a pekmez,Turkuazıma erik marmelatı veya sevdiği başka mayhoş tatta bir marmelat eksik giden ve gidemeyen kargolarını yollayacağım.:KK16:
Benden kaynaklı olmasada inşallah altında kalmam bu yüklerin.

Seyren melek kalplim
Hiç gerek yk cm.
Nasipde değilmiş yemek.
Kargonun hatasıydı.
Ben asıl da a tik ederi. Erik pestili gönermişin bir sürü.
Hakkını hela et cnm.
Çok öptüm seni

X