Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

Allah razı olsun canım teşekkür ederim.
Siparişlerini ayarlarım,yalnız sıfır tuz salça var dersem yalan söylerim.Hiç tuzu olmayan salça kesinlikle küflenmeden kurumaz.Tuz domatesin salçanın bakteri üretmesini ve küflenmesini önler.Bebeğine hiç tuz yedirmiyorsan yaptığın çorbalarda kullanırsan o tuz dengesini senin istediğin şekilde ayarlar,ve salçamı kullandığında aa bu çok tuzluymuş demezsin.Yemek bile yapsan mutlaka tuz ekleme ihtiyacı duyarsın.Ama biz hiç tuz yemiyoruz dersen salçadaki tuz yaptığın yemeklerde kullandığında nasıl diyim orantılanmış olur oda seni rahatsız etmez.
Şöyle düşün,marketten aldığın salçayı açarsın kullanırsın bir hafta sonra üstü küf tutmaya başlar.Ama benim yolladığım salçayı su ile temas ettirmez ve nemli ortamda bırakmaz isen 1 yıl dolapta saklamasan bile birşey olmaz.Neden dersen içine attığımız kaya tuzundan dolayıdır.Sofralık ince tuz kullanmıyorum çünkü onlar çok sağlıklı değil.
Siz bahsettiğim şekilde saklama yaptığınızda salçam bozulursa bana yazarsanız ben ya ücretinizi yada herhangi birşey isterseniz yerine onu yollarım.Yani ürünlerimin arkasındayım.
Şimdi kaymak ve tereyağına da başladım artık.Kaymağım için şunu söyleyebilirim.Dolapta tüketim süresi 10 gün fazlası yok.Çünkü katkısız ve halis.Sevgiler canım.

Merhabalar ben de salca ve kurutulmus domates patlicanin fiyatini ogrenebilir miyim ? Var mi elinizde ayrica ?

Merhaba canım,
Salça 15 tl
Kurutulmuş domates (500 gr)12 tl
Patlıcan dolmalık ise 1 ip 50 adet 15 tl
Kurutulmuş yemeklik patlıcan(dilimlenmiş)(500 gr)12 tl

Bu ürünlerimi alan arkadaşlarıma kalitesinide sorabilirsin canım.
Kazen,Civcivv Boreas ve bu ürünlerimden alan diğer arkadaşlarım.
Evet elimde şu an var.Ama fazlaca istersen hani hafta sonu köyden getirtebilirim.Artık havalar soğudu evimde tutabiliyorum,ama yazları nemli olduğundan köyden ve yayladan haftada bir sipariş çıkıyorum öyle yolluyorlar.

Canim nasilsin
Keci boynuzu pekmezini kiza vermeye basladim.incirlerin resmi var mi bayramdan sonra birazda incir alayim olmazsa belkide biraz salca birde kurumus elma falan var mi arkadasim
Sevgiler

Kargosunu alan ürünlerimi kullanan canlar varmı şikayetiniz yada herhangi bir sorun.
Kargolarınız nasıl geliyor,özellikle kurutulmuş dolmalık patlıcan biber isteyenler ezilme kırılma varmı kuru ürünlerde.Veya ıslanma gibi şeyler varsa belirtirseniz sevinirim.Bende ona göre davranacağım.
Bugün UPS kargo ile görüştüm,aylık belli bir kargo çıkarma sözü verirsem belki sizler adına anlaşma yapabilirim.Hem kargolar daha ucuza gelir.Veya PTT kargo ile anlaşabilirim.Buda aylık çıkacak kargoma bağlı olacak.Öyle olursa 10 tl lik kargo size daha uygun fiyata gelecek inşallah.

Canim nasilsin
Keci boynuzu pekmezini kiza vermeye basladim.incirlerin resmi var mi bayramdan sonra birazda incir alayim olmazsa belkide biraz salca birde kurumus elma falan var mi arkadasim
Sevgiler

Merhaba canım,Allah razı olsun yorgunluk dışında iyiyim.Ama kargolar çıkınca ve işlerim yoluna girince benden mutlusu yok.
Afiyetler olsun canım yeğenime.Sağlık şifa olsun inşallah.
Canım konunun ilk sayfasında link var ona tıklarsan görebilirsin ve resmi ben kopya ettim sana.Bayram sonu dersen yollarım canım.Kurutulmuş elmayı sormam lazım mutlaka vardır diye düşünüyorum.Yeni yayla elmaları gelsin onlarıda resimlicem.Birde sen fasulye ve nohut sormuştun.Onlarda geldi ama buraya hemen yazmıyım elimdeki kargolar çıksında,yığılma olmasın istemiştim.
Sen incir ne kadar istiyorsan bana yaz ben ona göre ayarlayayım bulundurayım,bayram öncesi dersen de elma varsa siparişin olursa hemen yollarım canım.

Reputable,Krizsavar kargolarınız bugün yola çıkmıştır.

Nihil,Kalimeroo pazartesi kargolarınız çıkacak.Şeyda_66 en geç cuma kargon yola çıkmış olacak canım.
Hakkını helal et geç oldu ama inan istediklerin az değildi ve uzun sürede kuruyup halledilecek şeylerdi.Ama şükür hallettim.Kurutulmuş patlıcan seviyorsan oda sana hediyem olacak canım.Seviyorsan yollayacağım.

Salçada kaya tuzu kullandığınızı okuyunca daha bir sevindim. Hassasiyetiniz için çok teşekkürler

Kaya tuzu kullanıyorum bende yemeklerde. Kargo ve ürünlerin bedellerinin ödeme yöntemleri nasıl peki canım?

canim ellerine saglik nasil tesekür etsem az canim yaaa patlicanni severiz ama zahmet etmee yazik sende emeginle calisiyorsunnn
esim yanimda ellerinde kaysi pestili varsa sevinirim ondan göndersin diyor allahimmmbu erkeklerrr
isallah seneye de siparirim olacak simdiden söyleyimmmmöpüldünnnnn

Kaya tuzu kullanıyorum bende yemeklerde. Kargo ve ürünlerin bedellerinin ödeme yöntemleri nasıl peki canım?

Kargo PTT ile çalışıyorum canım ve karşı tarafa ait ödeme, kargoda şunu farkettim ve çalışan arkadaşım söyledi kilo yükseldikçe PTT kargo ücretini bir miktar daha düşürüyor 9 kg koli 13,75 tl ye bugün TR nin neresi olursa olsun gidiyor
Ödemeyi kagon hazır oldugunda bildiririm öyle yaparsın olurmu
PTT hesap numarası veya IBAN no ile yapıyor tüm arkadaşlarım
Bazı arkadaşlarım postane uzak veya kendileri için sorun oldugundan kapıda ödeme yapıyorlar
Senin için hangisi uygunsa o şekilde halledebilirsin

Oyy canım benim bende teşekkür ederim,,senden de Rabbim razı olsun.Buradan oraya patlıcanın lafımı olur canım benim ya ne demek.Taaa nereleree gelecek o kadar olsun.Gümrükte sıkıntı olmayacağını bilsem yollarım birşeyler ama hazır kargona sıkıntı olmasın diye düşünüyorum sadece.Pestil hiç kalmadı hayatım ya.Olursa yemelik incir yollarım size tamamm mı
Eşine annene çok çok selamlar Allah mutluluğunuzu daim etsin.
Seneye ölmez sağ kalırsam ben elimden geleni yaparım canım benim.Çok öpüldün

Canım sey_renciğim nasılsın? Eminim trafiğin yine yoğundur. O trafiğe bari ben de dahil olayım yine Yeni birşeylerin var mı hani mevsimine göre yaylada olan ya da senin yaptığın yeni birşeyler.! Valla sayfaları tam okuyamadım sana sorayım dedim...

Bandırmanın ve kaymağın fiyatını göremedim. Bir de biber ve domates salçası aynı fiyat mı ve elinde var mı?

Sana sipariş listesi oluşturayım yine ama bu hafta verebilir misin, bu da önemli :
1 KG DOMATES SALÇASI
1/2 KG BİBER SALÇASI
1/2 KEÇİBOYNUZU (eşim çok sever)
1/2 BANDIRMA
250 GR KAYMAK

Başına iş açmak gibi olmasın ama annen ya da teyzen peynir yapıyor mu merak ettim:44:

Şimdilik aklıma bunlar geldi, sen cevap yazana kadar düşünürüm

Bu arada bulgurun var ya, nefis nefis! Merak edenlere duyurulur. Gerçekten de çok lezzetli

İçli köfte için ince bulguru da bu hafta kullandım, gerçekten de yapıştırma görevi görüyormuş. Bu sefer köfteleri daha ince açtım ve harika oldu.

Canım salçalardan annem de istiyor. Onun için 2 kg salça, 1 kg biber salçası olarak değiştiriyorum

Emeğine sağlık canım sağolasın

Listeni kaydettim canım...
Peynir evet yapıyoruz bidonlara basıyoruz canım.Ve kalıp halde yapıyoruz.Nasıl diyim çeşit çeşit peynir var.Ben sana onu resimleyim öyle sipariş verirsen haberleşelim olurmu.kargonu bekleteyim Çarşamba günü resimleyip sana haber veririm.
Bulgurum güzeldir evetherşeyi doğal kaynat değirmende çektir o kadar.Ekstra işlev görmüyor ki hayatım.Bayramda köye gitme durumumuz var.İnşallah olursa nasıl kaynattığımızı göreceksiniz.

İçli köfte yaparken yarma da kullandın mı :)

Son düzenleme:
Canım salçalardan annem de istiyor. Onun için 2 kg salça, 1 kg biber salçası olarak değiştiriyorum

CANIM LİSTEN TAM OLARAK BÖYLEMİ

*1 kg domates(yoksa 2 olacak biber 1 mi olacak)
*1 kg biber
*500 gr bandırma
*500 gr keçiboynuzu
*250 gr kaymak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…