Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

Ben yeni listeyi yazayım yine eksik fazla olanlar belirtirse sevinirim kızlar.
Dut pekmezim az kaldı kızlar alamayan pişman olur diyim size

SEYDA_66

*Kurutulmuş fasulye
*5 ip biber
*500 gr bamya
*5 kg erişte

ELOSSA

*1 kg pestil (500 gr olsa olur demiyetiştiremedim hayatım)
*1 kg harnup pekmezi

FERİDEİİ

*Pestil (500 gr)
*1,250 gr erişte

REPUTABLE

*2 kg erişte
*500 gr domates kurusu
*1 bağ çay
*500 gr dut pekmezi
*1 ip patlıcan
*1 ip biber
*500 gr kuru incir
*500 gr Pestil

KALİMERO

*2 kg erişte
*1 kg karakovan bal
*1 kg kuru incir
*1 kg bandırma
*1 kg tereyağı
*1 ip patlıcan
*250 gr sot
*2 bardak sumak
*2 bağ çay

KRİZSAVAR

*3 kg salça(sanırım domates)
*200 gr isot
*200 gr pul biber
*500 gr biber salçası
*2 kg erişte
*2 bağ çay
*1 kg bulgur

NİHİL

*1 kg biber salçası
*1 kg bal
*1 kg tereyağı
*1 kg mantı
*500 gr dut pekmezi
*200 gr isot
*200 gr sumak
*1 bağ çay
*500 gr pestil
İnşallah yayladan getirmişlerse
*Kekik
*Ihlamur
*Nar ekşisi

UNUTTUĞUM YOKTUR İNŞALLAH

GALZE_BUTTERFLAY
MELEKYAVRUM
AMONRA

Canlar kargolarınız geldiğinde haber verebilirmisiniz.Sevgiler

günaydin ben erkenciyim canim istediklerim
5kilo dilimlenmis biber kurusu
5kilo dilimlenmis fasulye kurusu
5 kilo eriste
500 bamya

Hayırlı sabahlar kızlar,
Bugün köye gidiyorum,akşama ancak dönerim,kargosu gelen gelmeyen haber verirse sevinirim.

Şu an keçiboynuzu geldi kilosu 10 tl fakat ben 8 tl ye vereceğim bilginiz olsun.Resimleri çektim fakat yükleyemedim.Şimdilik netten 2 resimle idare edelim...

Keçiboynuzu anti allerjik ve antibakteriyel olan galik asit içermesiyle bağışıklık sistemini güçlendiriyor, alerjinin neden olduğu nefes darlığı problemine karşı etkili bir ilaç görevi görüyor. Alerjik nefes darlığı problemi olanlar için keçiboynuzu pekmezi oldukça fayda sağlıyor.

Afrodizyak özelliği taşır. Sertleşme sorunu ve iktidarsızlık probleminin giderilmesine yardımcı oluyor. Bu cinsel probleme sahip erkeklerin keçiboynuzu kürü yapması tavsiye ediliyor. Aynı zamanda keçiboynuzu sperm sayısını arttırarak çocuk sahibi olamama riskini azaltıyor.

İçerdiği yüksek ham selüloz sayesinde bağırsak hastalıklarıyla savaşıyor, bağırsak kurdu, tenya gibi bağırsak parazitlerinin yok olmasını sağlıyor. Çocuklarda ve yetişkinlerde ishale karşı kullanılabiliyor

Balgam sökütürücü özelliğiyle sigara içenler için son derece fayda sağlıyor. Göğsü yumuşatıyor ve bronşları açıyor.

Fosfor ve kalsiyum açısından zengin olması bakımından kemik erimesine karşı etkili bir koruma sağlıyor.

Barındırdığı vitamin ve minerallerle diş ve diş eti hastalıklarıyla savaşıyor.

Mide ve bağırsak gazlarını dışarı atarak şişkinliği gideriyor.

Kanın zehirli maddelerini temizliyor ve kansızlığı gideriyor.

Hafızayı güçlendiriyor ve konsantrasyonu arttırıyor

Düzenli şekilde yenilen keçiboynuzu akciğer kanserine yakalanma riskini azaltıyor.

seyren hanım, siparişler bayram sonrasına mı kalır öncesine mi :44:
erişte sıkıntısı vardı ya hani :44:

canım kargom geldi
çok teşekkür ederim. pestilleri hemen denedim harikalar bayıldım.
adaçayımı demledim şimdi o da mis gibi kokular yaydı ofise
akşama domates kurularını zeytinyağına yatırıcam
onların da kokusu enfes tadı nasıldır kim bilir.

seyren hanım, kusura bakmayın başınıza iş çıkarmak istemiyorum ama salçaların fotosunu koymanız mümkün mü :26: kuru salçanın kuru tadının olduğu, diğer salçalar gibi olmadığını duydum da kafam karıştı :44: ona göre ya 2 ya 3 kilo alacağım :26:

merhaba seyren hanım

kargom bugün elime ulaştı.çok teşekkür ederim

ama dut pekmezim 1 kilo değil ayrıca kargoda akmış

tadı gerçekten güzel incirde aynı sekilde

neyse yinede emeğinize sağlık

seyren hanım, siparişler bayram sonrasına mı kalır öncesine mi :44:
erişte sıkıntısı vardı ya hani :44:

Canım Allah izin verirse Çarşamba herkesin kargosunu çıkaracağım herhangi bir aksilik çıkmaz ise en geç cumaya ki pazartesi
herkesin elinde olsun.Bayrama şu anki aldığım kargolar kalmaz Rabbim izin verirse.
Şeydacımında hazır kargosu ama onunki yarında versem sanırım bayramı bulacak.Çünkü mesafe çok uzak.

Çok sevindim canım,afiyetler olsun.Hakkını helal edesin.

Yok canım iş çıkarmak ne demek.Tamam resimleyip sana salçaları ekleyeceğim.Kuru salça nasıl diyim öyle sert değil.Şöyle desem yeridir ekmek üstü peynir yada çikolata kıvamı düşün öyle.Çok cıvık olursa hemen küflenir.En kısa zamanda ekleyeceğim.Bu aralar çok yoğunum ne olur kusuruma bakmayın.

artik benim kargom gelince tadini söylerimmm

Canım senin herşeyin hazır sadece son posta eriştelerini kurutuyorum.Ve parayı bugün şubeye gittim merkez postaneye gitmem gerekiyormuş.Öğrendiğimde en kısa zamanda sana haber vereceğim.Merakta kalmayasın.Öptüm

Canım benim aynı gün 5 kargo çıkınca yanlış koymuş olabilirim.Sana gelen pekmez 2 ayrı pette değilmiydi.Eğer öyle değilse birine fazladan yolladım.Melek yavrum dan ses çıkmadı şu an itibari ile.Ona gitmiş olabilirmi.
Ve akmışsa adresin bende mevcut,eksik gelmişse hemen tamamlıyorum canım.Yeni kargolarla yolluyorum inşallah.Eksik gelen olursa lütfen yazın.Çok dikkat ediyorum ama ev iş çocuk derken ilk yanlışlığımı da yapmış olabilirim.Hakkını helal et eksiğini en kısa zamanda hazırlıyorum
Akmış olmasına da üzüldüm,buda ilk kez oldu.Şanssız Glazemama üzülme verdiğin ücretin benim için helal olması herşeyden önemli

:26:Melekyavrum canım senden haber bekliyorum kargon gelmedimi,gelip gelmediğine dair bilgi verirsen sevinirim.

KK nın güzel hatunları,kargosunu almadan ücretini yollayanlar ve aldıktan sonrada hemen yollayanlar kısaca canlar hepinize çooook teşekkür ederim.Normalde acele eden ben ücretler yollandığında elim ayağıma dolaşıyor bir an önce hazırlayayım diye.Allah hepinizden razı olsun.Karşılıklı bu güvenimiz hiç bitmesin inşallah.
Sizden minicik bir ricam var ıbandan işlem yapanlar ücreti yollarken notlar kısmına buradaki kullanıcı adlarınızı not düşermisiniz.Sizi seviyorum.

anladım, o zaman sıkıntı yok ben yine de fotoları görmek istiyorum, burda okuyanların kafasını karıştırmış olabilirim
özelden adresi vs yazayım. salça 3 kilo olsun, değiştirmeyelim. merakla bekliyorum. inşallah kargo da ucuz olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…