Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

yok est. hiç sorun değil iki pet şişe geldi ama pet şişelerin biri küçük sanırım 250/300 gr gibi su şişesi olduğu için cabuk akmış.Benden yana helal olsun tekrardan göndermeyin lütfen insanlık hali hiç önemli değil.kolay gelsin

canim bankadanda alabilirmisin sifreyi verince ama hangi bankayla calisiyorlar bilemiyecem yakin bankalarada sorabilirsin vesten ünyin calisiyormusunuz diyee

Canım mesajını aldım teşekkür ederim
Bak bu ilk fotoğraf tam kurumamış domates salçası bu sulu kaldığı için çok çabuk bozulur

Bu ise olmuş ve kurumuş salça içine su girmediği sürece birşey olmaz

Neden bu renk güneşte kuruduğu için.

BUNLARDA BİBER SALÇASI

Bu kabuklu ve bir kez çekilmiş biber salçasıdır.Yemeklerde kabuğu suyun yüzüne çıkar

Buda bir kez çekilmiş 10 gün kadar güneşte kurutulmuş ve ikinci kez makinadan çekilmiş biber salçasıdır canım.

Olsun canım dökülmüşse yollarım sorun değil ne yapalım.
Canım gramaja gelince 500 gr lık pet su şişesi 600 gr dan fazla alıyor pekmez yoğun olduğu içİn.Cincikke yollamıştım ama küsüratı hiç yazmamıştım.Sana iki küçük pet gelmedimi.Toplamda ben fazlasını zaten helal ediyorum.Biri ufak biri büyükmü geldi.Öyleyse ben sana yollarım canım.Karıştırmış olabilirim.Kusuruma bakma ne olur..İnşallah Turkuaz da aklımda,ama yetişemiyorum 2 gündürde burada kıramadığım bir hanım vardı ona ev temizliğine gidiyorum.Gündüzleri pek vaktim olmuyor.Ama şu elimde ve ücretleri yollanış kargoları çıkarayım sizleride hallederim olmazmı

canim bankadanda alabilirmisin sifreyi verince ama hangi bankayla calisiyorlar bilemiyecem yakin bankalarada sorabilirsin vesten ünyin calisiyormusunuz diyee

Yarın halledeceğim hayatım biliyorum telaştasın ama lütfen takma kafana en kısa zamanda halledip bilgi vereceğim sana.

ben de tereyağ almak isterim ama tamamen siz mi yapıyorsunuz?

Canlar sizi beklettim ama eksik kargom vardı,neyseki hazır burada yağmur var yarın hava iyi olursa kargolarınız çıkacak.Oğlumla beraber olunca kutular yollara düşüyuoruz idare edin.

KRİZSAVAR canım senin sadece domates salçan eksik elimde kalmamıştı,yeni yaptık kurumak üzere 1-2 güne seninde hallolur canım.Burada 2 gündür yağmur olunca üzerini açamadık.
Hepinizi çook öpüyorum,geciktiğim için kusura bakmayın,bu ürünlerin bazılarını köyden getirttiğim için bekliyorum.
Burada ve facede de satış yapınca maşallah yetişemedim.

slm kolay gelsin canim bende kargomu yolladinmi diye girmistim

canim benimkini de gonderiyor musun

inşallah haftasonuna kalmaz seyren hanım, salçam bitiyor da bu arada salçanın tuzu nasıldı :44: yeni aklıma geldi sormak :26:

inşallah haftasonuna kalmaz seyren hanım, salçam bitiyor da bu arada salçanın tuzu nasıldı :44: yeni aklıma geldi sormak :26:

Bizim buralarda birşey için tuzlu ve yağlımı diye sorulduğunda şöyle cevap verirler canım.
''Zırzırı tuzlu değil,ama yemek tuzundan açcık fazlaca''

Yani yemeklere atılan tuzdan birazcık belirgin ama öyle bildiğin tuza yatmış değil.Senin kargonda Allah nasip ederse yarın çıkacak canım.

Oyy sabırsızlarım benim seviyom sizi,hazır canım biber 5 ip olayına takıldı sadecesen 5 kg deyince 5 ip çok az geldi kalanlarıda hallolunca seninde kargon çıkacak.

ben dilimlenmis biber istedim canim 5kilo hani sabah kahvaltisina kavurup yiyoruzya öyleeee
dolmalik biber deyil canim yaaaaa
artik isallah seneye benim siparislerimi ben erken siparis veririm sende erken gönderirsinnnn
evde her gün konu anne geldimi esim soruyor geldimi ilk defa böyle siparis verdim yaaaaa

kısıra konulmaz mı peki :44: bizim oralarda tuzlu salça denince kısıra konulmayan salça anlaşılır
inşallah çok tuzlu değildir :18: merakla bekliyorum

Hayırlı satışlar :)) Bende 1 kilo domates salçası 1 kilo da tatlı biber salçası isterim. Güneşte kurumuş olması ve evde yapılıyor olması tercihim tabi. Yalnız bir ricam var, bebeğim olduğu için tuzsuz istiyorum salçalarımı. Derin dondurucuda korurum ben. Olur mu ki?

Hazır hazır canım,ama olay 5 kilo olunca bir sürü çekiyor o yüzden beklettim seni.Ama hazır artık yollayacağım canım.Ama yollasamda öyle 3-5 günde gelemiyor biliyorsun.En başta dedim ama değilmi senin işin uzun sürecek diye,çünkü 25 kilodan kuruttuğum fasulye ancak 4-5 kg geliyor..
Domates kurutuyorum 25 kilo kuruyunca 3 kg geliyor.Erişte kesiyorum 6 kg kuruyunca 3 kilo 300 gr geliyor var gerisini sen düşün hayatım.Ama hallettim Allahın izni ile bugün para işinide hallettim canım.Allah razı olsun.Çok meşakkatli geçti ama hallettim.

Birde ev temizliğine gidince canım,malum kargolarım falan sekteye uğradı.Kıramadığım yılların 3 hanımı vardı onlara gidiyorum.
Amaaa bugün 2 kargo çıkardım pazarteside 3 tane var.Benim üstümden de koca bir yük kalkacak.Beğendiğinizde ise kuşlar gibi olacağım

Sana yollayacaklarımı resimleyimde mutlu ol

kısıra konulmaz mı peki :44: bizim oralarda tuzlu salça denince kısıra konulmayan salça anlaşılır
inşallah çok tuzlu değildir :18: merakla bekliyorum

Yok canım ya kısıra konmaz mı eşlbette konur biz kısıra yemeklere koysak bile bir miktar daha tuz ekleriz.Öyle bariz tuz değil yani.Bu arada kargonu yolladım bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…