Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

:KK43::KK43:Canım benim aynı gün 5 kargo çıkınca yanlış koymuş olabilirim.Sana gelen pekmez 2 ayrı pette değilmiydi.Eğer öyle değilse birine fazladan yolladım.Melek yavrum dan ses çıkmadı şu an itibari ile.Ona gitmiş olabilirmi.
Ve akmışsa adresin bende mevcut,eksik gelmişse hemen tamamlıyorum canım.Yeni kargolarla yolluyorum inşallah.Eksik gelen olursa lütfen yazın.Çok dikkat ediyorum ama ev iş çocuk derken ilk yanlışlığımı da yapmış olabilirim.Hakkını helal et eksiğini en kısa zamanda hazırlıyorum:KK16:
Akmış olmasına da üzüldüm,buda ilk kez oldu.Şanssız Glazem:KK16:ama üzülme verdiğin ücretin benim için helal olması herşeyden önemli

yok est. hiç sorun değil iki pet şişe geldi ama pet şişelerin biri küçük sanırım 250/300 gr gibi su şişesi olduğu için cabuk akmış.Benden yana helal olsun tekrardan göndermeyin lütfen insanlık hali hiç önemli değil.kolay gelsin

Canım senin herşeyin hazır sadece son posta eriştelerini kurutuyorum.Ve parayı bugün şubeye gittim merkez postaneye gitmem gerekiyormuş.Öğrendiğimde en kısa zamanda sana haber vereceğim.Merakta kalmayasın.Öptüm:KK16:

canim bankadanda alabilirmisin sifreyi verince ama hangi bankayla calisiyorlar bilemiyecem yakin bankalarada sorabilirsin vesten ünyin calisiyormusunuz diyee:KK16::KK16:

anladım, o zaman sıkıntı yok :KK16: ben yine de fotoları görmek istiyorum, burda okuyanların kafasını karıştırmış olabilirim :KK30:
özelden adresi vs yazayım. salça 3 kilo olsun, değiştirmeyelim. merakla bekliyorum. inşallah kargo da ucuz olur :KK55:

Canım mesajını aldım teşekkür ederim
Bak bu ilk fotoğraf tam kurumamış domates salçası bu sulu kaldığı için çok çabuk bozulur

ziolyp.jpg

Bu ise olmuş ve kurumuş salça içine su girmediği sürece birşey olmaz

25fnmh0.jpg

Neden bu renk güneşte kuruduğu için.:KK16:

BUNLARDA BİBER SALÇASI

Bu kabuklu ve bir kez çekilmiş biber salçasıdır.Yemeklerde kabuğu suyun yüzüne çıkar

Biber-Salcasi-Tatli-100-Dogal-Ev-Yapimi__79938257_0.jpg

Buda bir kez çekilmiş 10 gün kadar güneşte kurutulmuş ve ikinci kez makinadan çekilmiş biber salçasıdır canım.

biber-sal%C3%A7as%C4%B1-tarifi.jpg

yok est. hiç sorun değil iki pet şişe geldi ama pet şişelerin biri küçük sanırım 250/300 gr gibi su şişesi olduğu için cabuk akmış.Benden yana helal olsun tekrardan göndermeyin lütfen insanlık hali hiç önemli değil.kolay gelsin

Olsun canım dökülmüşse yollarım sorun değil ne yapalım.
Canım gramaja gelince 500 gr lık pet su şişesi 600 gr dan fazla alıyor pekmez yoğun olduğu içİn.Cincikke yollamıştım ama küsüratı hiç yazmamıştım.Sana iki küçük pet gelmedimi.Toplamda ben fazlasını zaten helal ediyorum.Biri ufak biri büyükmü geldi.:KK43:Öyleyse ben sana yollarım canım.Karıştırmış olabilirim.Kusuruma bakma ne olur..İnşallah Turkuaz da aklımda,ama yetişemiyorum 2 gündürde burada kıramadığım bir hanım vardı ona ev temizliğine gidiyorum.Gündüzleri pek vaktim olmuyor.Ama şu elimde ve ücretleri yollanış kargoları çıkarayım sizleride hallederim olmazmı:KK43:

canim bankadanda alabilirmisin sifreyi verince ama hangi bankayla calisiyorlar bilemiyecem yakin bankalarada sorabilirsin vesten ünyin calisiyormusunuz diyee:KK16::KK16:

Yarın halledeceğim hayatım biliyorum telaştasın ama lütfen takma kafana en kısa zamanda halledip bilgi vereceğim sana.:KK16:

*Merhaba kızlar uzun zamandır buradayım ama böyle bir yerin varlığının yeni farkına vardım:26:
Az çok beni tanıyanınız vardır diye umud ediyorum.
Mutfakla aram iyidir.El becerilerim de vardır çok şükür.Çocuklarım olduktan sonra mümkün mertebe doğal olana yönelmeye başladım ve forumumuz da böyle bir yer varsa bende neden satış yapmayayım diye düşündüm.
Yaptığım ev yapımı bazı ürünlerimi uygun fiyatlarda satmaya karar verdim.

*Dileyen ve isteyen olursa Adana'dan kendi yaptığım ürünlerden yollayabilirim.Yazdıklarım dışında yaptığım şeyler varsa sipariş de verebilirsiniz.

ÜRÜNLERİM

-Yufka ekmek
-Domates ve biber salçası
-Kurutulmuş biber,patlıcan,domates
-Reçellik kuru incir
-Köftelik bulgur
-Yarma (içli köftenin dağılmaması için az miktarlarda kullanıldığında dilediğiniz incelikte açmanızı sağlar)(Sarımsaklı köfte,analı kızlı gibi yemeklerde de rahatlıkla kullanılır ve haşladığınız da dağılmasını engeller)
-Aşurelik buğday(döğme)
-Mantı(Halis kıymadan yapmaktayım)
-Ev eriştesi(tutmaç)
-Kurutulmuş bamya
-Kurutulmuş dolmalık patlıcan,biber,salatalık,kabak
-Dağ(adaçayı)çayı
-Un(esmer)

Köyümüzden gelen halis tereyağı ve zeytin yağı da mevcut.Halis İsot,kırmızı pul biber.....
Ve aklınıza gelen şeyler.

Boreas İsot için mutfak kokuyor dediğinde çok sevinmiştim.:KK16:

Birkaç resimde ekleyeyim.Bazı ürünlerin yapışlışlarınıda zamanı geldikçe ekleyeceğim.

Ürünlerin fiyatlarını soranlara yardımcı olurum.PTT Kargo ile çok daha ucuza isteklerinizi yollayabilirim.Özel kargolar çok pahalı arkadaşlar......Sevgiler.

FİYAT LİSTESİ

(Verdiğim fiyatlar 1 kg ve kurutmalıklar 1 er ip fiyatlarıdır)(1 ip kurutulmuş patlıcan biber salatalık kabak 50 adettir.Bamya 1 kg lık kurutulmuş bamyadır.Kavurmalık biber yine 50 adet artı eksidir)
Yufka Ekmek(1 adet) 1 TL
Kurutmalıklar 15 TL
Salça 15 TL
BAL 30 TL
Bal (karakovan) 50 TL

İsot 15 TL
Pul biber 15 TL
Mantı 15 TL
Adaçayı(1 bağ,deste) 4 TL
Kuru Nane (1 bardak) 1,50 TL
Meyve Marmelatları 12 TL
Pilavlık,köftelik Bulgur 3 TL
Yarma 4 TL
Aşurelik Buğday 4 TL
Tereyağı 20 TL
Zeytinyağı 15 TL
Kaymak ..........(Şu an yok)
Pestil 15 TL
Sumak Ekşisi (1 bardak) 2 TL
Üzüm Pekmezi 15 TL
Dut Pekmezi 20 TL
Keçiboynuzu(Harnup)Pekmezi 15 TL
Ceviz (Kabuklu) :25 TL
Kurutulmuş Fasulye(500gr):12 TL
Kurutulmuş Domates(500gr):12 TL
Kurutulmuş Bamya(1 kg):60 TL(Gram olarak yada istediğiniz fiyat aralığında yollarım)İnternettete satış fiyatından 40 tl daha uygun fiyatadır arkadaşlar.
Yemelik Kuru İncir 10 TL
Yemeklik Kuru Patlıcan(500 gr)12 tl

http://www.kadinlarkulubu.com/receller-marmelatlar/645798-erik-pestili-nasil-yapilir.html#post31676283

http://www.kadinlarkulubu.com/yemek-tarifleri/645800-kislik-kurutmaliklarpatlican.html#post31676328

http://www.kadinlarkulubu.com/recel...irk-marmelati-nasil-yapilir.html#post31691457

http://www.kadinlarkulubu.com/tatlilar/648772-evde-cevizli-bandirma-sucukyapimi.html#post31796705

DİĞER ÜRÜNLERİ BURADA GÖREBİLİRSİNİZ

YAPTIĞIM ÜRÜNLER

http://www.kadinlarkulubu.com/girisimci-kadinlar-kulubu/642621-organik-dogal-urunlerim-var-16.html
http://www.kadinlarkulubu.com/girisimci-kadinlar-kulubu/642621-organik-dogal-urunlerim-var-7.html

CEVİZ PEKMEZ

http://www.kadinlarkulubu.com/girisimci-kadinlar-kulubu/642621-organik-dogal-urunlerim-var-8.html

BAL ZEYTİNYAĞI POLEN

http://www.kadinlarkulubu.com/girisimci-kadinlar-kulubu/642621-organik-dogal-urunlerim-var-9.html

Şimdilik bunlar diğerlerini ekleyeceğim tamamladıkça

ben de tereyağ almak isterim ama tamamen siz mi yapıyorsunuz?

Canlar sizi beklettim ama eksik kargom vardı,neyseki hazır burada yağmur var yarın hava iyi olursa kargolarınız çıkacak.Oğlumla beraber olunca kutular yollara düşüyuoruz idare edin.:KK1:

KRİZSAVAR canım senin sadece domates salçan eksik elimde kalmamıştı,yeni yaptık kurumak üzere 1-2 güne seninde hallolur canım.Burada 2 gündür yağmur olunca üzerini açamadık.
Hepinizi çook öpüyorum,geciktiğim için kusura bakmayın,bu ürünlerin bazılarını köyden getirttiğim için bekliyorum.
Burada ve facede de satış yapınca maşallah yetişemedim.:KK16::KK16:

Canlar sizi beklettim ama eksik kargom vardı,neyseki hazır burada yağmur var yarın hava iyi olursa kargolarınız çıkacak.Oğlumla beraber olunca kutular yollara düşüyuoruz idare edin.:KK1:

KRİZSAVAR canım senin sadece domates salçan eksik elimde kalmamıştı,yeni yaptık kurumak üzere 1-2 güne seninde hallolur canım.Burada 2 gündür yağmur olunca üzerini açamadık.
Hepinizi çook öpüyorum,geciktiğim için kusura bakmayın,bu ürünlerin bazılarını köyden getirttiğim için bekliyorum.

slm kolay gelsin canim bende kargomu yolladinmi diye girmistim
:KK16::KK16:

canim benimkini de gonderiyor musun

inşallah haftasonuna kalmaz seyren hanım, salçam bitiyor da :KK30: bu arada salçanın tuzu nasıldı :44: yeni aklıma geldi sormak :26:

inşallah haftasonuna kalmaz seyren hanım, salçam bitiyor da :KK30: bu arada salçanın tuzu nasıldı :44: yeni aklıma geldi sormak :26:

:KK1:Bizim buralarda birşey için tuzlu ve yağlımı diye sorulduğunda şöyle cevap verirler canım.
''Zırzırı tuzlu değil,ama yemek tuzundan açcık fazlaca''

Yani yemeklere atılan tuzdan birazcık belirgin ama öyle bildiğin tuza yatmış değil.Senin kargonda Allah nasip ederse yarın çıkacak canım.:KK16:

:KK16::KK16:Oyy sabırsızlarım benim seviyom sizi,hazır canım biber 5 ip olayına takıldı sadece:KK1:sen 5 kg deyince 5 ip çok az geldi kalanlarıda hallolunca seninde kargon çıkacak.:KK16:

ben dilimlenmis biber istedim canim 5kilo hani sabah kahvaltisina kavurup yiyoruzya öyleeee
dolmalik biber deyil canim yaaaaa
artik isallah seneye benim siparislerimi ben erken siparis veririm sende erken gönderirsinnnn:KK16::KK16:
evde her gün konu anne geldimi esim soruyor geldimi ilk defa böyle siparis verdim yaaaaa

:KK1:Bizim buralarda birşey için tuzlu ve yağlımı diye sorulduğunda şöyle cevap verirler canım.
''Zırzırı tuzlu değil,ama yemek tuzundan açcık fazlaca''

Yani yemeklere atılan tuzdan birazcık belirgin ama öyle bildiğin tuza yatmış değil.Senin kargonda Allah nasip ederse yarın çıkacak canım.:KK16:

:KK30: kısıra konulmaz mı peki :44: bizim oralarda tuzlu salça denince kısıra konulmayan salça anlaşılır :KK9:
inşallah çok tuzlu değildir :18: merakla bekliyorum :KK16:

Canım mesajını aldım teşekkür ederim
Bak bu ilk fotoğraf tam kurumamış domates salçası bu sulu kaldığı için çok çabuk bozulur

ziolyp.jpg

Bu ise olmuş ve kurumuş salça içine su girmediği sürece birşey olmaz

25fnmh0.jpg

Neden bu renk güneşte kuruduğu için.:KK16:

BUNLARDA BİBER SALÇASI

Bu kabuklu ve bir kez çekilmiş biber salçasıdır.Yemeklerde kabuğu suyun yüzüne çıkar

Biber-Salcasi-Tatli-100-Dogal-Ev-Yapimi__79938257_0.jpg

Buda bir kez çekilmiş 10 gün kadar güneşte kurutulmuş ve ikinci kez makinadan çekilmiş biber salçasıdır canım.

biber-sal%C3%A7as%C4%B1-tarifi.jpg

Hayırlı satışlar :)) Bende 1 kilo domates salçası 1 kilo da tatlı biber salçası isterim. Güneşte kurumuş olması ve evde yapılıyor olması tercihim tabi. Yalnız bir ricam var, bebeğim olduğu için tuzsuz istiyorum salçalarımı. Derin dondurucuda korurum ben. Olur mu ki?:KK9:

ben dilimlenmis biber istedim canim 5kilo hani sabah kahvaltisina kavurup yiyoruzya öyleeee
dolmalik biber deyil canim yaaaaa
artik isallah seneye benim siparislerimi ben erken siparis veririm sende erken gönderirsinnnn:KK16::KK16:
evde her gün konu anne geldimi esim soruyor geldimi ilk defa böyle siparis verdim yaaaaa

:KK1:Hazır hazır canım,ama olay 5 kilo olunca bir sürü çekiyor o yüzden beklettim seni.Ama hazır artık yollayacağım canım.Ama yollasamda öyle 3-5 günde gelemiyor biliyorsun.En başta dedim ama değilmi senin işin uzun sürecek diye,çünkü 25 kilodan kuruttuğum fasulye ancak 4-5 kg geliyor..
Domates kurutuyorum 25 kilo kuruyunca 3 kg geliyor.Erişte kesiyorum 6 kg kuruyunca 3 kilo 300 gr geliyor var gerisini sen düşün hayatım.Ama hallettim Allahın izni ile bugün para işinide hallettim canım.Allah razı olsun.Çok meşakkatli geçti ama hallettim.

Birde ev temizliğine gidince canım,malum kargolarım falan sekteye uğradı.Kıramadığım yılların 3 hanımı vardı onlara gidiyorum.
Amaaa bugün 2 kargo çıkardım pazarteside 3 tane var.Benim üstümden de koca bir yük kalkacak.Beğendiğinizde ise kuşlar gibi olacağım:KK16:

Sana yollayacaklarımı resimleyimde mutlu ol:KK1:

:KK30: kısıra konulmaz mı peki :44: bizim oralarda tuzlu salça denince kısıra konulmayan salça anlaşılır :KK9:
inşallah çok tuzlu değildir :18: merakla bekliyorum :KK16:

Yok canım ya kısıra konmaz mı eşlbette konur biz kısıra yemeklere koysak bile bir miktar daha tuz ekleriz.Öyle bariz tuz değil yani.Bu arada kargonu yolladım bugün:KK16:

X