Ölçülerimizle Konuşalım

Kizlar merhaba , dün rahatsizlandim akşam 7 de yattım spor yapamadim , bugün yarım saatlik yürüyüşüm var aksam spor yapar yazarim buraya da ,
Yu_zey eşine de geçmiş olsun inşallah çabuk iyileşir, herşeyin başı sağlık

Her akşam 6 km yürüyorum.hafif egzersiz yapıyorum sonra kol bacak ve bel için.bu hafta böyle çok yoğunum çünkü haftayapilatesi de ekleyeceğim.ayrıca akşamlarısadece salata yiyorum.ne yiyeceksem gündüz yiyorum

ben bugün 6 km yürüyüp hafif egzersiz yapacağım.ayrıca salatamı yedim başka bişi yemek yok busaatten sonra.sadece papatya çayı içerim

Mrb , aynen ben de akşam 6 dan sonra birsey yemiyorum yediğim de corba yogurt :)

Ben de bugün ki bildirimimi yapip kaçiim cok yorgunum
30 dk tempolu yürüyüş
40 dk eliptik bisiklet
400 sag ~400 sola twister

Spor dışında yaptiklarim:
Her gün 1 bardak zencefilli tarçınlı çay
1-2 bardak yeşil çay
1 litre alkali su içmek
Fazla tuz tuketmemek (şişkinlik yapiyor fazlasi)
Siyah çay iceceksem bir parça limon katmak
Hamur işi ve tatlidan uzak durmak :) çok canim cekerse nefsi köreltmek için bir parça alıyorum ama :)

ben 2.5 litre su
1-2 bardak yeşil çay
2 bardak papatya çayı içiyorum

balık etli olmak yeniden modaymış
erkeklerbalık etli kadın severlermiş nerede bu erkekler bilmiyorum bilimsel araştırmalara göre erkeklerin bilinç altı balık etli kadın istermiş

Kızlar Herkese Selammm

Listede 11 kişi var ancak hep aynı isimler burada bakalım ilk bildirimde kaç kişi olacagızzz

Hersey hepimiz için hepimizin amacı aynııı o nedenle birşeyler yapanda kendine yapmayanda.

geçmiş olsun canım geçmiş olsun dileklerin içinde ayrıca tesekkür ederim.

Mrb , aynen ben de akşam 6 dan sonra birsey yemiyorum yediğim de corba yogurt :)

Ben de bugün ki bildirimimi yapip kaçiim cok yorgunum
30 dk tempolu yürüyüş
40 dk eliptik bisiklet
400 sag ~400 sola twister

ben 2.5 litre su
1-2 bardak yeşil çay
2 bardak papatya çayı içiyorum

kızlar masallahhh harikasınız yaaa

sorunlu bölgeleriniz nereler nerelerinizden şikayetçisiniz.

mesela ben iç bacak ve kalça

erkeklerbalık etli kadın severlermiş nerede bu erkekler bilmiyorum bilimsel araştırmalara göre erkeklerin bilinç altı balık etli kadın istermiş

ahahah bence ona bakmıyor yaa balık etli sevmelerinin nedeni tamamen cinsel güdüler

aşk sevgi yürekten gelen birşey hani derler ya otada konar b... diye .

gönlümüzün kime kayacagı belli olmaz. öyle değil mi ?

10000 adım atıp geldim, bugün selülit kremi kullanmaya başlıyorum. bir de Ebru Şallı 21 gün dvdsine de bugün tekrar başlıyorum.

Kızlar selammmm

her gün 45 dk leslie 3 fast mile yapıyorum.

Benim gibi özellikle basen-kalça-bacak kalınlık sorunu olanlar düşünebilir.

Kızlar dün temizliğe kaptırdım bi baktım okul saati gelmiş spor yapamadım. Akşam 8 gibi fırından ekmek hamuru alıp kocaman pizza yaptım eşimle yedik Benim en büyük hatam akşamları yemek iyi yiyorum. Yemekle kalsa iyi sonrasında abur cuburda yiyorum Gece yemelerini kessem göbek gidecek belkide. Dediğim gibi zaten amacım kilo vermek falan değil sıkılaşmak.
Bugün 10 dk kadar yürüdüm sonra yine aynı egzersizleri yaptım. 20 dk kalça kaldırma (squat ağırlıklı hareketler) 20serden 3 set yarım mekik 12 şınav

ya kusura bakmayın ben haftalık spor bildrimi yapsam olur mu?

bu hafta
2gün 45 dakika pilates
3 gün 45 dakika yürüyüş
hergün 2,5 lt su içiyorum hemen hemen,diyete fire vermeden devam....

100 squat + tibet yapıldı birazdan jillian 2/7 yapılacak... gün bitmeden belki bir 100 squat daha yaparım :)

10000 adım atıp geldim, bugün selülit kremi kullanmaya başlıyorum. bir de Ebru Şallı 21 gün dvdsine de bugün tekrar başlıyorum.

pilates candırrr

Kızlar selammmm

her gün 45 dk leslie 3 fast mile yapıyorum.

Benim gibi özellikle basen-kalça-bacak kalınlık sorunu olanlar düşünebilir.

su leslie nin millerini bi ben anlamadım yada yeterince arastrımadım

ahahah salı günü pizza hatasını malesef bende yaptım ama 2 gün korumayla eski düzenime kavustum cok şükür

ya kusura bakmayın ben haftalık spor bildrimi yapsam olur mu?

bu hafta
2gün 45 dakika pilates
3 gün 45 dakika yürüyüş
hergün 2,5 lt su içiyorum hemen hemen,diyete fire vermeden devam....

olur tatlımmm

o zaman benden de 93 dk plates, 15 dakika bacak hareketi...

bendensin pilatesciii

Erkeklerin beğenisi umrumda bile değil ben kendimi nasil iyi hissediyorsam öyle olmayi tercih ediyorum :)

Dün aksam 7 buçukta evdeydim spor yapamadim bugün yarim saatlik yürüyüşüm var akşam da spor insallah :)

Erkeklerin beğenisi umrumda bile değil ben kendimi nasil iyi hissediyorsam öyle olmayi tercih ediyorum :)

Dün aksam 7 buçukta evdeydim spor yapamadim bugün yarim saatlik yürüyüşüm var akşam da spor insallah :)

ben eşimle tanıştığımda 65 kiloydum ve inanılmaz kilolu görünüyordum aman Allahım

o çocuk o halime aşık olduysa askın görsellikle alakası olmadığı benim için kanıtlanmıştır.

Kızlar merhabaaa,

Benim öncelikle kilo verme gibi bi derdim yok aksine almak istiyorum. Yani kilo alıp sıkı ve kıvrımlı bir vücut =)

Şu an kilom 53 boyum 165, kalçam bi ara 94tü umarım küçülmemiştir Belim de 70 /72 olması lazım

Benim hedefim 57 kilo olmak kalçamı da 98 yapmak..

Aslında squat yapmam gerektiğini biliyorum ama şu karın için kesin ve etkili bi yöntem bulmam lazım çünkü karın bel kalın olunca istediğin kadar kalçan güzel olsun farketmiyooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…