Ölçülerimizle Konuşalım

gorunce dayanamadım napıyım
hem senin vucut goruntun ondan daha guzel bikeremmm ciddiyimde he guldugume bakma bel ve kalca oranını begendim sıkılas ama incelme sakın
saol canmm sıkılaşcam mesela ben vucudumu sevıyorum basenım de yumusacık olmasa yururken kenardan hop dıye cıkmaz sanırım.. sıkı olsa daşş gibi hatun olurum

saol canmm sıkılaşcam mesela ben vucudumu sevıyorum basenım de yumusacık olmasa yururken kenardan hop dıye cıkmaz sanırım.. sıkı olsa daşş gibi hatun olurum
sıkılasma derdi bende de var artık takıntı oldu bi popom kalksın bu kızında poposu cok kalktı desinler ehehe sen kac kiloydun boyumuz hemen hemen aynı cunku

sıkılasma derdi bende de var artık takıntı oldu bi popom kalksın bu kızında poposu cok kalktı desinler ehehe sen kac kiloydun boyumuz hemen hemen aynı cunku
61.5 kıloyum tatlım.. ben de popmu oyle ıstıyorum .. squatla mı yaparız bunu nasıl uaparız? squat baldırları kalınlastırıyor dıye duydum ama..

61.5 kıloyum tatlım.. ben de popmu oyle ıstıyorum .. squatla mı yaparız bunu nasıl uaparız? squat baldırları kalınlastırıyor dıye duydum ama..
bn sguat yapıyorum 5-6 aydır ekstra baska egzersizlerde yapıyorum agırlık kullanarak yapınca daha etkili oluyor baldırlarım kalınlasmadı kas olusmaya baslıyorda ondan kalınlasıyor gibi geliyor

kız ne güzel vücudun var maşallah incecik sadece sıkılaşmaya ve poponu kaldırmaya ihtiyacın var o kadar abartma gerisinii

zeynepcim sen de resmini paylaştın mı ben göremedim
merak da ettim

tatlım hoşgeldinnn

evet paylaşmıştım ama kaldırdım

5.takımda paylaştığım resmimi koydum ordan görmüşsündür.

Ama istersen koyarım yine

canım sıkılaşmak için sguat güzel diye biliyorum özellikle kalça bölgesi

Ayyy kızlar çok fitsiniz ya...Ben böyle olsam hiç spor felan yapmam. Ayy bende böyle olmak istiyorum.....

insallahh tatlımmm

benım de popo kalksın accıkkk :)

sipariş alınmıştırrr

biz ölçüyü yapana kadar zaten

bende boyle biliyorum bak harika paint calısmamda gosterdim

ahahah güzel olmuş güzell

ahahah gözdeme bak yavvvv

tatlım sen ölçülerini ileticekmisin

iletmek zorunda değilsin yinede aramızda olabilirsin

ben iletiyim ama işte ben olculerin artmasını istiyorum oyuzden dedim uygun olucakmıyım ben genelde incelmek isteyenler var:)) hem sıkılasıp hemde biraz dolgunlasmak niyetim

[QUOTezu_zey, post: 38350231, member: 499699"]

[/QUOTE]
Adim ezgi kiiiz .D
Coklu alinti yapanlara her zaman imrenmisimdir
Canm tekrar soyliymmi olculerimi bastan vallaha dogru olctum lanareyin dedigi gibi

ben iletiyim ama işte ben olculerin artmasını istiyorum oyuzden dedim uygun olucakmıyım ben genelde incelmek isteyenler var:)) hem sıkılasıp hemde biraz dolgunlasmak niyetim

bi fotonu koyda bi bakalım sana

dolgunlaşma için bişi diyemem ama sıkılaşmak için pilatesve sguat iidir

[QUOTezu_zey, post: 38350231, member: 499699"]

Adim ezgi kiiiz .D
Coklu alinti yapanlara her zaman imrenmisimdir
Canm tekrar soyliymmi olculerimi bastan vallaha dogru olctum lanareyin dedigi gibi [/QUOTE]

ay ezgicim ben neden gözde diyorum sana aaaa ama

gözde kim o zaman

kız 52 cm benim bir bacagım nasıl olur ama

Kızlarr

Callancımda gelsi onuda ekledim

Gelen olursa yine ekleriz ama bu haftadan sonra gelenleri 2. hafta dolduktan sonra listeye alırız biz 2 hafta sonra 2. ölçülerimizi bildirecegiz.

Eklentiler

• 15.12.2014,.png
    11,9 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…