Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar iyi haftasonlari diliyorum. Bat i gelenler ne durumdasiniz bizi haberdar edin. Bende belirtiler yok gibi birşey akıntı yok kupkuru ordan biliyorum hamile olmadığımı. Yani önceki hamileliklerimde hep sulu sarımsı akıntım olurdu hem de o kadar çok olurdu ki adet oldum sanıp tuvalete giderdim. Fizyolojimi bildiğim için bu aydan hiç ümidim yok kendi adıma. Ama yine de adet olmadan Ümit kesemiyorum belki sağ gösterip sol vurur bebiş kimbilir

Ben hiç hamilelik yaşamadım. Ama regli dönemi de olsa yumurtlamadan sonra hem sıvı beyaz akıntım olurdu. Bu ay kupkuru ya

Ben hiç hamilelik yaşamadım. Ama regli dönemi de olsa yumurtlamadan sonra hem sıvı beyaz akıntım olurdu. Bu ay kupkuru ya
Yani bu durum kişiden kişiye de değişebilir ama kendi deneyimlerim ve bir çok kişide de duyduğum yoğun akıntı net belirtilerden biri.

Aynen öyle kuzum sonra silkelenip kendime geldim gülşah naapıyosun sen kendine bi evladın var allah sağlık versin. Nasibinde kaderinde varsa olır, en cok onun için istiyosun cocuğunda senin gibi yslnız kalmasın diye istiyosun ama nasipten öteye yol yok kendini paeçalayınca olmucağı varsa zaten yine olmuyo. Deyip kendime geldim çok şükür.

Ya ben bişey soracağım biraz ayıp buralarda belirtiler bakarken göğüs ucunda kabarcıklar çıkanlar olmuş baktım bende de var acaba daha öncede var mıydı yoksa okudum diye istediğim için mi var emin olamadım normalde oluyor mu yani

Adete yakın da çıkıyor gıcıklar

Hadi inşallah ters köşe olur hepimize güzel sürprizler dolu bir ay olsun 1
Adetime şuan 3 gün var ama 1 hafta önce falan da vardı ayyy bakmamak lazım ya belirtiler ne okusam onu yaşıyorum
Hiç sormayın sabahtan beri sanki adet olacakmışım gibi sancım var ama daha adet olmama 10 gün var. O hemen "acaba" kelebekleri ucusmaya başlıyor kalbimde

Benimde adet e 10 gün var. 2 gündür acaba mı diyorum

Ayy çok bekletmesinler de bir an önce güzel haberler alalım yoksa bu işin sonu hiç iyi değil

Adete 10 gün var test yapayım dedim öylesine. Uzaklaştirinca hayali cizgi görüyorum yakınlaştırınca fossa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…