Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beyaz kremsiydi senin nasıl herkesin aynı mıdır bilemiyorum ama
Bazen beyaz kremsi bazen su gibi değilkenlik gösteriyor. Hiç böyle olmazdı o yüzden şaşkınım. Geçmeyen bel ve kasık ağrım da var, sonucu güzel olsun🙏🏼

Bazen beyaz kremsi bazen su gibi değilkenlik gösteriyor. Hiç böyle olmazdı o yüzden şaşkınım. Geçmeyen bel ve kasık ağrım da var, sonucu güzel olsun🙏🏼
Bel ve kasık ağrısı oluyor rahimin genişlediği için umarım güzel olur sonuç merakla bekliyorum bat ne zaman😅

Ben sadece yumurtlama zamanı yoğun akıntı yaşıyorum akıntın sürekliyse ve kokuluysa enfeksiyon olabilir canım doktor kontrellerini ihmal etme inşallah herşey gönlünce olsun 🤲
Kokulu olsa enfeksiyondan şüphelenirdim ama kokusuz, inşallah teşekkürler🙏🏼

Tecrübeli olan varsa yardımcı olabilir 19 unda ilk 5 dakika bu kadar koyu değildi ertesi gün koyulaşmıştı yumurtlamayı kaçırdım mı acaba
Bugün adetin 14 günü olucak
Testen 3 saat önce su içmeyi bırakıyorum

Eklentiler

• IMG_20231222_191326.jpg
    IMG_20231222_191326.jpg
    163,3 KB · Görüntüleme: 43
Tecrübeli olan varsa yardımcı olabilir 19 unda ilk 5 dakika bu kadar koyu değildi ertesi gün koyulaşmıştı yumurtlamayı kaçırdım mı acaba
Bugün adetin 14 günü olucak
Testen 3 saat önce su içmeyi bırakıyorum
Bat ne zaman? daha gelmemiş olabilir mi pik yok çünkü. 19 u olan koyu. O da çok beklemiş

Günaydın kızlar 🥰 saçma gelebilir belki ama bir sayfada söyle bir hamilelik belirtisi gördüm. Hamile olan kişinin göbek deliğinde nabız olmazmış. Hamile ve hamile olmayan arkadaşlar bir deneyebilir mi acaba? 😊

X