Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ben bişey soracağım biraz ayıp 🤭 buralarda belirtiler bakarken göğüs ucunda kabarcıklar çıkanlar olmuş baktım bende de var 😱🤷‍♀️ acaba daha öncede var mıydı yoksa okudum diye istediğim için mi var emin olamadım 😅 normalde oluyor mu yani 🤔
Benim adet öncesi oluyo tabi herkesin bedeni belirtileri farklı 😅

Ayy kizlar reglime 10 gün var. Öylesine bir kaset test yaptım. Bir de kaset yani yürek yediysem😀 Saatler sonra çizgi çıktı. Ama bu zamana kadar bu kadar net testlerimde hiç gözle görülür çizgi çıkmamıştı. Kuruma çizgisidir ama insan hevesleniyor😀😀

Daha varmış belirti varmı
Kuzu belirti denir mi bilmiyorum. Yani gebelik belirtisi demek istemiyorum. Ama kasıklarımda bir ağrı var sızlama gibi geliyor gidiyor ama devamlı bir kaç gündür arada sırtıma da ağrı geliyor. Dayanamadım daha çok var yürek yemiş gibi kaset test yaptım öylesine biliyorum çıkmayacak 😀 ama normalde hep aynı testi kullanırım bu kadar net kuruma cizgim yoktu. Bunda kuruma çıktı saatler sonra tabi 😀😀😀

Aslında belirti şu belirti işi nasıl biliyormusunuz daha önceki aylarda olmayan bazı keskin belirtiler oluyor mesele ben ilk gebeliğimi göğü ucunda sızlama ağrı oldu ordan şüphelenip test yapmıştım yani o ağrı olunca nerdeyse %97 eminin gebe olduğuma normal zamanda hiç olmaz hatta hamile kalmaya çalışırken göğüs ucumu sıkarak ağrıtmaya çalışırdım 🤣ama banamısın demez ağrımazdı demem o ki diğer aylardan farklı keskin belirtiler arayın tabi istisnalar hariç 🥰

Aslında belirti şu belirti işi nasıl biliyormusunuz daha önceki aylarda olmayan bazı keskin belirtiler oluyor mesele ben ilk gebeliğimi göğü ucunda sızlama ağrı oldu ordan şüphelenip test yapmıştım yani o ağrı olunca nerdeyse %97 eminin gebe olduğuma normal zamanda hiç olmaz hatta hamile kalmaya çalışırken göğüs ucumu sıkarak ağrıtmaya çalışırdım 🤣ama banamısın demez ağrımazdı demem o ki diğer aylardan farklı keskin belirtiler arayın tabi istisnalar hariç 🥰
Göğüs ucu dışında başka nasıl keskin belirt verir sizce

X