Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beyaz kremsiydi senin nasıl herkesin aynı mıdır bilemiyorum ama
Bazen beyaz kremsi bazen su gibi değilkenlik gösteriyor. Hiç böyle olmazdı o yüzden şaşkınım. Geçmeyen bel ve kasık ağrım da var, sonucu güzel olsun

Bazen beyaz kremsi bazen su gibi değilkenlik gösteriyor. Hiç böyle olmazdı o yüzden şaşkınım. Geçmeyen bel ve kasık ağrım da var, sonucu güzel olsun
Bel ve kasık ağrısı oluyor rahimin genişlediği için umarım güzel olur sonuç merakla bekliyorum bat ne zaman

Ben sadece yumurtlama zamanı yoğun akıntı yaşıyorum akıntın sürekliyse ve kokuluysa enfeksiyon olabilir canım doktor kontrellerini ihmal etme inşallah herşey gönlünce olsun
Kokulu olsa enfeksiyondan şüphelenirdim ama kokusuz, inşallah teşekkürler

Tecrübeli olan varsa yardımcı olabilir 19 unda ilk 5 dakika bu kadar koyu değildi ertesi gün koyulaşmıştı yumurtlamayı kaçırdım mı acaba
Bugün adetin 14 günü olucak
Testen 3 saat önce su içmeyi bırakıyorum

Eklentiler

• IMG_20231222_191326.jpg
    163,3 KB · Görüntüleme: 43
Bat ne zaman? daha gelmemiş olabilir mi pik yok çünkü. 19 u olan koyu. O da çok beklemiş

Günaydın kızlar saçma gelebilir belki ama bir sayfada söyle bir hamilelik belirtisi gördüm. Hamile olan kişinin göbek deliğinde nabız olmazmış. Hamile ve hamile olmayan arkadaşlar bir deneyebilir mi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…