Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Enstrümanda duyduğunu çalmak asıl yetenek valla helal olsun ben notayla çalıyorum ama müzik kulağım iyidir, kısmetse kemana da başlayacağım iyi bir hoca arıyorum.

Beybisi bir set sipariş et fiyatı uygun, şövale, tuval vs. Rahatlatır, vakit de geçer, hem asarsın evine.

Ayyy evet onlar da var, bizimle dalga geçenler de var bilmez miyim. Onlar hak ediyor bebeğim.

O ne tür bir model ya kendi kendine cevap veriyor bir ara denk gelmiştim. akıl sağlıkları dans ediyor.

Ayyy evet onlar da var, bizimle dalga geçenler de var bilmez miyim. Onlar hak ediyor bebeğim.

O ne tür bir model ya kendi kendine cevap veriyor bir ara denk gelmiştim. akıl sağlıkları dans ediyor.
Gıllı yaşlı emicenin ikinci karısıymış pek çok marifetmiş gibi bir şeyler anlattı aynı zamanda vajinismus hahahah nasıl oluyorsa

İnşaALLAH kızdır o zaman ama gurubtaki çoğunluk erkek bekliyor galiba.. sağlıkla kucağına alırsın İnşaALLAH canım sen ve bekleyen herkes amin amin

HahhahHH bak bende de var o bekleyiş aman sağlıklı olsunda ikisinde güzel

Canım normal artış %50 ile %60 arası ile normal bebeklerde gelişme yavaslam oluyor kendini yurdun sa yemeye içmeye dikkat demedinse bide stres olduysan yavaşlama olur kimyasal olsa ALLAH KORUSUN değer yükselmez aksine düşer

Ay maviş deme öyle bebek olmasını çok istiyordun o oldu kızın da olur inşaALLAH bu sefer değilde 3. Ye olur inşaALLAH.. gelirlerine koptum ama çocuk doğmadan everdin ha hahhahha

Ederim canım rabbim yüzünü güldürsün inşallah değildir dayan sabret az kalmıs 2 gün daha testin varsa ve cıkıyosa kesin değildir rabbim emeğinin karşılığını versin inşallah
Günaydın canlar bugünde silik testim en iyisi kan verimde var mı yok mu çıksın

Eklentiler

• Screenshot_2022-04-01-06-40-20-858_com.miui.gallery.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20220401_063052.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 26
Buna yedi galiba
Gelir bugüne inşallah
Canimcim kavga edince banlanmis
Burası çok sıkıntı kimse guzellikle yaklaşmıyor birbirine
Ama o hadsiz hak etmiş kavga etmeyi yani dün anlattı biraz da bak yiyeceğini düşünmemiştim sonuçta ona hakaret etmiş karşıdaki
Ahahahh doğru doğru, minnak Fazıl Say, ya da bir Mozart belli mi olur? Anasına çekerse olur, ayıptır söylemesi çok yetenekliyimdir, babaya çekerse tırt.
Bakın size bir sır vereyim hamileyken ne diye dua ederseniz gerçek oluyor ben hep dedim ki gözleri bana huyu babasins benzesin sadece gözü değil yüzü de bana benzedi huyu hik demiş burnundan düşmüş fazla dua etmjsim kızlar başımda bir tane çok bilmiş vardı iki oldular
Bebeğim Adanalıları yanlış tanıyorsunuz.
Adana türküsü deyince Adana'ya gidek mi türküsü geldi aklıma
Ay maviş deme öyle bebek olmasını çok istiyordun o oldu kızın da olur inşaALLAH bu sefer değilde 3. Ye olur inşaALLAH.. gelirlerine koptum ama çocuk doğmadan everdin ha hahhahha
Ahahhahah çok ince düşünürüm ben bak o günleri göreceğiz mi diyeceğime o günleri düşündüm direk Rabbim hayirli ömürler versin her birimize

İnşaALLAH kızdır o zaman ama gurubtaki çoğunluk erkek bekliyor galiba.. sağlıkla kucağına alırsın İnşaALLAH canım sen ve bekleyen herkes amin amin
Amin canım Eylül erkek anketlere baktım Ekim kız Kasım da anket yok bende cok merakla bekliyorum ne olcak 1 Kasım gözüküyo belki Ekim sonu dogar hayırlısı olsun ama gönlüm kızdan yana insallah kızım olur
Günaydın canlar bugünde silik testim en iyisi kan verimde var mı yok mu çıksın
Kan ver bence de 12 günün değil mi bugun var var içimden öyle geliyo kan ver kesinlikle insallah bebiş seninle rabbim yüzünü güldürsün

bebegım verdım kan, hayırlısı olsun ınsallah ya,
12 oldu bugun.
amınnnn Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…