Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Enstrümanda duyduğunu çalmak asıl yetenek valla helal olsun ben notayla çalıyorum ama müzik kulağım iyidir, kısmetse kemana da başlayacağım iyi bir hoca arıyorum. 😍

Beybisi bir set sipariş et fiyatı uygun, şövale, tuval vs. Rahatlatır, vakit de geçer, hem asarsın evine.😍
Sende de baya yetenek var yavrum değerlendir bunları mutlaka 😍
Hep karakalem çizdim bu zamana kadar onu yapabilir miyim bilemedim🥰 ki diğerini bile unuttum artık yapmaya yapmaya

Gelir bugüne inşallah

Ama o hadsiz hak etmiş kavga etmeyi yani dün anlattı biraz da bak yiyeceğini düşünmemiştim sonuçta ona hakaret etmiş karşıdaki

Bakın size bir sır vereyim hamileyken ne diye dua ederseniz gerçek oluyor ben hep dedim ki gözleri bana huyu babasins benzesin sadece gözü değil yüzü de bana benzedi huyu hik demiş burnundan düşmüş fazla dua etmjsim kızlar başımda bir tane çok bilmiş vardı iki oldular 😂

Adana türküsü deyince Adana'ya gidek mi türküsü geldi aklıma 😂

Ahahhahah çok ince düşünürüm ben bak o günleri göreceğiz mi diyeceğime o günleri düşündüm direk Rabbim hayirli ömürler versin her birimize 🥰❤️
O da dayanamayıp karşılık verince karşılıklı banlamislar işte 😑

Canım normal artış %50 ile %60 arası ile normal bebeklerde gelişme yavaslam oluyor kendini yurdun sa yemeye içmeye dikkat demedinse bide stres olduysan yavaşlama olur kimyasal olsa ALLAH KORUSUN değer yükselmez aksine düşer
Çok teşekkür ederim yoğun çalışıyorum bide çok su içemiyorum bundan sonra bol su içmeye çalışcm

Sende de baya yetenek var yavrum değerlendir bunları mutlaka 😍
Hep karakalem çizdim bu zamana kadar onu yapabilir miyim bilemedim🥰 ki diğerini bile unuttum artık yapmaya yapmaya
Yaparsın sanki sergiye mi çıkaracağız, hobi olarak devam ettirelim ki gurbet ellerde vakit geçsin.😂

X