Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkesin fikri aynı değil ki 🤷🏼‍♂️
Bi oran vermiş arkadaş, sen bütün erkekleri denedin mi diye cevap vermekte hoş değil
Herkesin fikri aynı değil tabiki ama önemli olan düzgün cevap vermekte
O yüzden öyle kısımlara pek bakmiyorum
Onu gormedim canım ben genel soyledim konu ne onu biliyorum insanlar zaten cok garip 🤦

Onu gormedim canım ben genel soyledim konu ne onu biliyorum insanlar zaten cok garip 🤦
Yazdığı yerden okudum da birazını onu okuyunca sinirlendim gerisine gerek yok dedim. Herkesin aynı fikirde olmamasını anlarım da direk böyle yaklaşmasını hiç anlamam
O yüzden hiç başka yere bakmıyorum beni ilgilendiren yerler dışında

Herkesin fikri aynı değil ki 🤷🏼‍♂️
Bi oran vermiş arkadaş, sen bütün erkekleri denedin mi diye cevap vermekte hoş değil
Herkesin fikri aynı değil tabiki ama önemli olan düzgün cevap vermekte
O yüzden öyle kısımlara pek bakmiyorum
İnsanları terslemek bozmak moda olmuş burda. Bir şey becerdik zannediyorlar. Denemiş miymiş. Hadsiz.

Çoğu konu da böyle ya hele bdv konularına hiç girme insan bazen hayret ediyor
Yavrum görüyorum. Biri içini döküyor, zaten psikolojikmen çökmüş.linç ediyorlar. Yahu kadın son raddeye gelmiş senin yazdığın o acımasız yorum yüzünden kendine bir şey yapsa vebalini nasıl kaldıracaksın. Boğasım geliyor bazılarını.

Yazdığı yerden okudum da birazını onu okuyunca sinirlendim gerisine gerek yok dedim. Herkesin aynı fikirde olmamasını anlarım da direk böyle yaklaşmasını hiç anlamam
O yüzden hiç başka yere bakmıyorum beni ilgilendiren yerler dışında
En güzeli en azından canın sıkılmaz ben gebelik kısmına bakıyorum en iyisi Boyle 🥰

İnsanları terslemek bozmak moda olmuş burda. Bir şey becerdik zannediyorlar. Denemiş miymiş. Hadsiz.
Herkesin karakteri o kadar farklı ki kimisi kendini tatmin etmek için gırıyo gibi kimisi sürekli inkar kimisi sürekli laf sokma cabası böyle uzayıp gidiyo aman bosverin herkez kendine baksın 🤗

Yavrum görüyorum. Biri içini döküyor, zaten psikolojikmen çökmüş.linç ediyorlar. Yahu kadın son raddeye gelmiş senin yazdığın o acımasız yorum yüzünden kendine bir şey yapsa vebalini nasıl kaldıracaksın. Boğasım geliyor bazılarını.
Bosver gitsin böyle dönemde hele hiç okuma. Bazen insan çok etkileniyor kötü bi durum olduğunda

Ahahahh doğru doğru, minnak Fazıl Say, ya da bir Mozart belli mi olur? 😂😂😂 Anasına çekerse olur, ayıptır söylemesi çok yetenekliyimdir, babaya çekerse tırt.😂😂
Ayy ne güzel keşke öyle yetenekleri olsa bebislerin😍
Bizim de başımıza hüsnü şenlendirici gelir mi diyorum.🤣
Her gün evde klarnet çalan bi babası var ata demirerin filmindeki gibi 🤣 çocuk klarnet sesine susacak 🤣
Bizde baba da yetenek var azcık duyduğunu çalar hemen 😅

Ayy ne güzel keşke öyle yetenekleri olsa bebislerin😍
Bizim de başımıza hüsnü şenlendirici gelir mi diyorum.🤣
Her gün evde klarnet çalan bi babası var ata demirerin filmindeki gibi 🤣 çocuk klarnet sesine susacak 🤣
Bizde baba da yetenek var azcık duyduğunu çalar hemen 😅
Hüsnü mü şendlendirici? 😂😂😂 Duvarlar kağıt gibi kız nasıl çalıyor.😂
Ben hem klasik hem elektro gitar çalabiliyorum, resim yeteneğim de var şu bulantılarım geçseydi birkaç tablo yapacağım.😍 İnşallah bana çeker amin.👶🏻

Bizim babamızın tek yeteneği, kötü niyetli insanlara kanmak. Sadece bu.😂😂

Hüsnü mü şendlendirici? 😂😂😂 Duvarlar kağıt gibi kız nasıl çalıyor.😂
Ben hem klasik hem elektro gitar çalabiliyorum, resim yeteneğim de var şu bulantılarım geçseydi birkaç tablo yapacağım.😍 İnşallah bana çeker amin.👶🏻

Bizim babamızın tek yeteneği, kötü niyetli insanlara kanmak. Sadece bu.😂😂
Ayyy sende ne hünerler varmış kıızzz masallah😍
Bende ve ablamda da resim yeteneği vardı ama yapmayalı yıllar oldu kaldı gitti öyle 🤣
O ayarlıyor bakma sen az üfleyip az ses çıkarıyor hemen duyduğunu da çıkarıyor bizim oralarda meşhurdur klarnet bergama tarafları
Kimden kapmış bilmem kimsede öyle yetenek yok kendi kendine öğrenmiş 😅
O dediğin yetenek çoğu erkekte var 🤣🤣

Bak buna katılıyorum hatta bu yüzden ben tartışmıştım insanlar ne piskoloji ile yazıyorlar bilemeyiz anlamadan dinlemeden saldırmak niye? Ama dünden bugüne öyle bir olay olduki bazıları linçi keisnlikle hak ediyor.. Kadının birisi ikinci kadınım diye açmış konu saçmaladi da saçmaladı zaten ben bildim troll olduğunu neyse banlaninca bu başka bir hesabı eski bir hesabini kullanarak Goya kadına(kendine) tavsiye veriyor birde savunuyor 🤣🤣🤤🤣😅😅😅😅 ne günlere kaldık

X