nurovic diyet yolculuğu

Ya annem süpriz yapmıs yürüyüşe çıkarken magnum almış yedim artık 236 kalori de ordan geldi 🙈 ama yürüyüş te 350 kalori yaktık bısı olmaz heralde 🙈 gecede spor yapıcam zaten paylaştıklarımı toparlarım öyle inşallah 🥴 annem diyet yaptırmıo bana ya kızıp duruo her fırsatta yedirmeye calısıo 😂 birazdan da abimler gelicek yine oturmaya suffle istio ama ben yemicem bu sefer onlara yapıcam sadece ben kahve içerim bir tek
Afiyet olsun guzzum sen yemicen de kim yicek o kadar yoğun spora yarasinnnnnn

Afiyet olsun guzzum sen yemicen de kim yicek o kadar yoğun spora yarasinnnnnn
Sağol kuzum 🥰 zoruma giden O ya okadar spor yapıp canım çıksın 400 kalori yakıcam die sonra ufak bir abur cubur ye 1 dakika sürmeden hop 400 500 kalori😂 nerde adalet 😂 bugunu 1244 kalori ile kapattım fena değil yemicem dedim yemedim onlar yedi ben baktım 😂 5 dakkada oturamadım zaten sufle kahve Yap bulasık yıka çocuklar bir yandan kosturdum durdum ya 😂 sımdı oglanı yatırıcam yeni gittiler ondan sonra spora başlarım sonra yatış inşallah 😂 spora başladım dan beri enerjim bitmio hantallık kalmadı 😂

Annenize kocaman 🧿 kaç yaşında ve kaç kilo merak ettim ❤️
52 yasında 81 kilo şeker tansiyon kalp hastası doktor yürüyüş verdi insülin kullanıyor yürüyüş le şekeri baya düştü oyüzden düzenli yürüyor bende eşlik ediyorum yanlız kalmasın diye 🥰 cok tesekkur ler 💐 yürüyüşe başlamadan önce 85 kiloydu oda verdi güzel 🥰

52 yasında 81 kilo şeker tansiyon kalp hastası doktor yürüyüş verdi insülin kullanıyor yürüyüş le şekeri baya düştü oyüzden düzenli yürüyor bende eşlik ediyorum yanlız kalmasın diye 🥰 cok tesekkur ler 💐 yürüyüşe başlamadan önce 85 kiloydu oda verdi güzel 🥰
Maşallah annen genç anne olmuş :)
10 yaş var aramızda. Genç anne olsaydım benimde 22 yaşında evladım olurdu vay be şimdi bı hoş oldum bak :KK70:

Maşallah annen genç anne olmuş :)
10 yaş var aramızda. Genç anne olsaydım benimde 22 yaşında evladım olurdu vay be şimdi bı hoş oldum bak :KK70:
Abim 33 yasında ben 26 en küçüğümüz 24 😂 19 yasında anne olmuş genç anne olmak güzel ama acemi olunca ben cok zorlanmıstım kızımda bence herşey yasında güzel olması gereken zamanda en iyisini yapmıssın 🤭şimdiki aklım olsa bu yasımda evlenirdim en erken 😂

Kızlar bunu yaptım bu sabah fena birşey denemek isterseniz link bıraktım 21 dakika diyor ama 1 saatlik spora bedeldi maşallah bir ter attım su falan kalmadı 😂 hergün bunu yapsanız yeter gerçekten karın dıe açtım herşeyden varmıs 😂

84. Gün

İkindi (16.30)
1 kepçe mercimek çorbası
1 porsiyon et kavurma
2 kepçe cacık
3 kaşık pirinç pilavı

Ara öğün ( 23 civarı )
20 gr kabak çekirdeği
3 gün kurusu
2 ceviz

Eklentiler

• IMG-20240706-WA0005.jpg
    IMG-20240706-WA0005.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 9
Sabah sporu: (Bazen zoru denemek gerek 😂cok sağlam bir antrenmandı🥵😂)
21 dakika chloe ting yağ yakma ve karın bel videosu

Öglen sporu:
33 dakika kardiyo
10 dakika tempolu yürüyüşlü kardiyo
5 dakika leslie +3 dakika esneme soğuma

Akşam dışarı çıktık yürüyerek gittik geldik 1 saat 10 dakika yürüyüş

Akşam sporu: (Gece yapıcam)
40 dakika 3 kilo dambıl ile tüm vücut kardiyo
9 dakika kardiyo +3 dakika esneme soğuma

Menü
Kahvaltı
Yoğurtlu nesfit yulaflı gevrek

Ara öğün
Light ve protein sütlü buzlu şekersiz kahve
1 adet mürdüm eriği
2 adet diyet bisküvi

Akşam
Döner dürüm

Ara öğün
3 top dondurma
Light sütlü buzlu şekersiz kahve
2 adet züber hurma topu

Karısık bir menü ama kalori iyi kaldı 😂

Eklentiler

• IMG_20240707_010137.jpg
    IMG_20240707_010137.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 11
Geçen hafta 57.1
Güncel kilom 55.8
-1.3 kg

* Tam olarak verdiğim kilo gerçeği yansitmayabilir. Kabızlık sebebiyle ilaç aldım mecburen. Onun etkisi olmuştur tartıda.

Geçen hafta 57.1
Güncel kilom 55.8
-1.3 kg

* Tam olarak verdiğim kilo gerçeği yansitmayabilir. Kabızlık sebebiyle ilaç aldım mecburen. Onun etkisi olmuştur tartıda.
Tebrikler canım ❤💐🏆
Hala kabızlık mı cekıyorsun canım dün dinlemiştim youtube de tuvalet sıklığı azalması metabolizmanın yavaslamasından kaynaklanıyormuş az kalorili diyet lerde olan şey yeme duzenını oturtunca düzelir ama böyle devam etme bukadar az yemek vücuduna cok zarar veriyor 4 aydır diyet yapıyorum cok sukur 1 kere bile kabız olmadım aksine günde en az 2 kere çıkıyorum hem sporun etkısı hemde ben iyi yiyorum buraya kalori giriyoruz mesela ama tam net kaloriyi bulmak imkansız gramı gramına ölcemedim için 1200 diyorum belki 1300 1400 1500 alıyorum ama cok takılmıyorum rakamlara hatta artık kalori de takip etmemeye karar verdim zaten neyde ne var az cok biliyorum artık sadece menü paylasıcam kalori önemli deil artık haftalık hedefim Max 500 gram vermek fazlasını verirsem bu artık kastan kayıp demek olacak yağ oranı baya düştü çünkü kas kaybetmek istemiyorum onlar cok kıymetli yağ yakma makınesi gibi 😂

4 saatlik uyku ile wc çıkmadan tartılmak zorunda kaldım oğlum saolsun bugün uyku yok daha yeni uyutuyorum geceden beri ayakta perişan oldum 😂 mecbur bayada şu içtim içim yandı o yüzden su içmeden hemen önce tartıldım
Eski kilo 59.75
Güncel kilo 59.3
-450 gram

Tebrikler canım ❤💐🏆
Hala kabızlık mı cekıyorsun canım dün dinlemiştim youtube de tuvalet sıklığı azalması metabolizmanın yavaslamasından kaynaklanıyormuş az kalorili diyet lerde olan şey yeme duzenını oturtunca düzelir ama böyle devam etme bukadar az yemek vücuduna cok zarar veriyor 4 aydır diyet yapıyorum cok sukur 1 kere bile kabız olmadım aksine günde en az 2 kere çıkıyorum hem sporun etkısı hemde ben iyi yiyorum buraya kalori giriyoruz mesela ama tam net kaloriyi bulmak imkansız gramı gramına ölcemedim için 1200 diyorum belki 1300 1400 1500 alıyorum ama cok takılmıyorum rakamlara hatta artık kalori de takip etmemeye karar verdim zaten neyde ne var az cok biliyorum artık sadece menü paylasıcam kalori önemli deil artık haftalık hedefim Max 500 gram vermek fazlasını verirsem bu artık kastan kayıp demek olacak yağ oranı baya düştü çünkü kas kaybetmek istemiyorum onlar cok kıymetli yağ yakma makınesi gibi 😂
Yani tam olarak kabizim diyemiyorum çünkü az da olsa yapabiliyorum aslında ama diyet öncesi gibi olmuyor bu.

Ben baya baya besleniyorum aslında normal yediğimi dusunuyorum ama spor egzersiz ağırlık calismak vs benim tek eksiğim bu ve ne zaman disiplinle devam edersem o zaman düzene girecem.

Sana söz verdim, sözümü tutmam lazım.
55.00 i gorunce baslayacagim düzenli yapmaya. En azından 15 dk egzersiz ve yarım saat eliptik kesin olacak peogramimda. Birde dambıl eklemem şart tabi.

Arkadaşım yay almis karın kasları için. Bayağı zormuş yapması ama çok işe yariyormus. Acaba alsam mı diyorum rutinime spor eklenince.

Yani tam olarak kabizim diyemiyorum çünkü az da olsa yapabiliyorum aslında ama diyet öncesi gibi olmuyor bu.

Ben baya baya besleniyorum aslında normal yediğimi dusunuyorum ama spor egzersiz ağırlık calismak vs benim tek eksiğim bu ve ne zaman disiplinle devam edersem o zaman düzene girecem.

Sana söz verdim, sözümü tutmam lazım.
55.00 i gorunce baslayacagim düzenli yapmaya. En azından 15 dk egzersiz ve yarım saat eliptik kesin olacak peogramimda. Birde dambıl eklemem şart tabi.

Arkadaşım yay almis karın kasları için. Bayağı zormuş yapması ama çok işe yariyormus. Acaba alsam mı diyorum rutinime spor eklenince.
Evet malesef yeme birden azalınca wc de azalıo normal olarak lifli beslenmeye calıs canım fayda eder
Senın menüye bakınca az geliyor bana çünkü ben baya yiyorum hani kalori az cıkıo programda ama büyük ihtimal genel olarak hatalı diye düşünüyorum hesaplamam 😂 çünkü ona bakarsam o kalori miktarları ile okadar sporla haftada 2 kilo rahat vermem lazım 😂 belki banaa az gelme sebebi yoğun spor temposu dur sen yapmadığın ıcın o yeme yeterli geliyor olabılır
Gördün artık 55 ı oyüzden başla artık yavaş yavaş 😍❤ o sekılde harika olur dambılda 2 kilo ile başla sonra arttırırsın zamanla
Karın için dambıl ve vücut agırlıgı yetiyor harıka gelişiyor extra bırseye ihtiyaç duymadım ama benı daha motive eder dersen al tabiki dene 🥰 burda spor paylaşımlarını okumak ıcın sabırsızlanıyorum 🤩😍🏆💪

Evet malesef yeme birden azalınca wc de azalıo normal olarak lifli beslenmeye calıs canım fayda eder
Senın menüye bakınca az geliyor bana çünkü ben baya yiyorum hani kalori az cıkıo programda ama büyük ihtimal genel olarak hatalı diye düşünüyorum hesaplamam 😂 çünkü ona bakarsam o kalori miktarları ile okadar sporla haftada 2 kilo rahat vermem lazım 😂 belki banaa az gelme sebebi yoğun spor temposu dur sen yapmadığın ıcın o yeme yeterli geliyor olabılır
Gördün artık 55 ı oyüzden başla artık yavaş yavaş 😍❤ o sekılde harika olur dambılda 2 kilo ile başla sonra arttırırsın zamanla
Karın için dambıl ve vücut agırlıgı yetiyor harıka gelişiyor extra bırseye ihtiyaç duymadım ama benı daha motive eder dersen al tabiki dene 🥰 burda spor paylaşımlarını okumak ıcın sabırsızlanıyorum 🤩😍🏆💪
55.00 demiştim ama ben :KK70: :KK70: :KK70:

Dambıl ile 10 dk kol caliscam şimdikk

55.00 demiştim ama ben :KK70: :KK70: :KK70:

Dambıl ile 10 dk kol caliscam şimdikk
Hayır ben 55 ı görünce anladım banane 😂😂 ben sana kısa videolar atarım dambılın varsa şuan ufaktan baslarsın 10 15 dakika civarı sonra zaten yetmicek alısınca merak etme 😂
Bugün doyasıya kahvaltı yaptım esimde kızdı ne eziyet edion kendine zaten spor yapıon nıe aç kalıon bide burda menüleri görse kalpten gidecek 😂 ben yine yiyom ona rağmen bugün doyana kadar kahvaltı ettim ama acıkmam daha akşama kadar 😂 dayanamayıp hesapladım kahvaltım 510 kalori 😂🙈

Hayır ben 55 ı görünce anladım banane 😂😂 ben sana kısa videolar atarım dambılın varsa şuan ufaktan baslarsın 10 15 dakika civarı sonra zaten yetmicek alısınca merak etme 😂
Bugün doyasıya kahvaltı yaptım esimde kızdı ne eziyet edion kendine zaten spor yapıon nıe aç kalıon bide burda menüleri görse kalpten gidecek 😂 ben yine yiyom ona rağmen bugün doyana kadar kahvaltı ettim ama acıkmam daha akşama kadar 😂 dayanamayıp hesapladım kahvaltım 510 kalori 😂🙈
Afiyet olsun canım cok iyi yapmışsın. Benim bugün off günüm ama canım yemek yemek istemedi akşama semizotu salatası yicem sanırım

X