nternette karlatmz ucuzluklar

Kızlar ben ;
Markafoni
Limango
Trendyol
Bedava
Bingomingo
Vipdükkan
Clubboon
Alamarka
Markalonga
Evim.net
Bankomarka
Evmanya
Modazoom
Markaloka
Modamol
Jürafa
Unnado
Manyamarka
Onstil
Modaluna
Markalarge
Tchibo
Modaelinizde

bunların hepsine üyeyim:)
İsteyene davetiye yollayabilirim:KK53:
Bugüne kadar Trendyol,Markafoni,Limango,BEdava,Tchibo,Bingomingo,Markaloka,Clubboon,Evim.net,Markalonga'dan alışveriş yaptım ve henüz hiçbir sorunla karşılaşmadım.
Bunlar Private Shopping tarzı sitelerdi.Birde günlük ufak tefek kullanışlı şeylerin satıldığı siteler var.Mesela;
Bitenekadar,İndirdik,Yakaladınyakaladın var.Bunların hepsinden alışveriş yaptım.
Anlıyacağınız ben tam bir internet alışveriş kurduyum.Herhangi bir sorusu olan mesaj yazabilir.:nazar:

peki bu bingomingoda kargo ücret, nasıl diğer sitelrle ilgli kargo ücretlerinide yazarsan sevinirmmm cnmm

peki bu bingomingoda kargo ücret, nasıl diğer sitelrle ilgli kargo ücretlerinide yazarsan sevinirmmm cnmm

bingomingoda 4,90 kargo ücreti ne alırsan al sabit.
Vipdükkanda 4,95 tl ;100 tl ve üzeri alışverişlerde kargo bedava
clubboonda 4,95 tl
markalonga 4,50 tl;100 tl ve üzeri kargo bedava
evim.net 4,90 tl ; 100 tl ve üzeri kargo bedava
alamarka 4,95 tl
bankomarka 4,95 tl
evmanya kargo ücreti yok
markaloka 6,90 tl
modazoom 4,95 tl
unnado 4,25 tl
tchibo 3,54 tl;100 tl ve üzeri kargo bedava
:KK31::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Sahte söylemlerinden sonra markafoni ve limango dan biraz çekinmistim. 1 ay önce yı denedim. Baya memnun kaldım.

Sonrasında dan bikac siparis daha aldım. baya memnunum ve tavsiye de ederim. bu site saglam gozüküyo...

Aldıklarım baya iyi çıktı. Hakediyolar Biraz reklamı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu içinde link verilmesi kendi içinizde satış yapmaya çalışmak yasaktır..
Daha önce yapılan uyarılar dikkate alınmamış sanırım lütfen dikkat edelim :KK71:

Daha önce yapılan uyarılar dikkate alınmamış sanırım lütfen dikkat edelim :KK71:

Merhaba arkadaşlar biz İTÜ öğrencileri olarak özel alışveriş siteleriyle ilgili bitirme tezi hazırlıyoruz. Yaptığımız anket malesef alışveriş yapanlara yeterince ulaşamıyor bu nedenle doğru sonuç vermemesinden endişe duyuyoruz. Bu nedenle anketimizi yanıtlayıp bize yardımcı olursanız seviniriz:))))

not: ama buraya link koyamıyorum:'(

Son düzenleme:
hepsiburada dan daha önce ankastre samsung fırını 1230 tl yerine 600 tlya almıştım :KK51:
bir de o sıra yine world puan hediyesi vardı 500 tl üstü alışveriş yapanlara yani 550 tlya falan geldi bile diyebilirim :KK9:

şimdi de yeni bi kampanyaları var hotpoint-ariston buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi beraber 2.999 tl ayrıca elektrik süpürgesi hediyesi var ve yine 500 tl üstü alışveriş için 50 tl world puan veriyolar bence çok avantajlı ihtiyacı olan evlenecek arkadaşlar varsa diye paylaşmak istedim

arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım. İnşallah daha aktif bir şekilde aranızda olacağım...

Arkadaşlar internet sitelerinden uzun zamandır alışveriş yapıyoruz, ama markafoni, trendyol gibi sitelerden alışveriş yaptığım zaman hep geç geliyor.

Geçen gün SUPERKULADE diye bir siteye girdim. İnanılmaz kampanyalar var. Victoria secret kampanyası 15, 50 tl ye her şeyaldım ve ürünler 2 gün içinde kapıma kadar teslim edildi.

Çok güzel ve uygun fiyatla ürün çıkıyorlar. Mutlaka girin, alışveriş yapın.

İnanılmaz kampanyalar var, bakmanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
X