nternette karlatmz ucuzluklar

arkadaşlar üye oldum ben cevap gelmeyince
güzel şeyler var kampanyada varmış

buyrun linki
sizde üye olun

Son düzenleyen: Moderatör:
siteden alıntı yapıyorum

avitasyon, Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir. Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Kavitasyon uygulaması ile oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Kavitasyon Uygulamasında İlk seansta yağlı alanın kalınlığına göre değişen 2-10 cm arasında bir incelme görülebilir. Kavitasyonda sonraki seanslar haftada 2 seans, daha sonra haftada 1 seans olarak devam edebilir. Kişinin durumuna göre seans sayısı belirlenir. Tedaviyi desteklemek için, yağsız diyet, bol su içilmesi önerilir.

lk seanstan itibaren yağlı bölgede elle tutulur bir yumuşama ardından da sertleşip küçülme hissedilir. Gözle görülür sonuçlar ise 15. günden itibaren görülebilir.

Kaç seans uygulama gerekir; Uygulama yapılacak bölgenin büyüklüğü ve yoğunluğuna göre değişebilmekle birlikte 10-15 gün aralıklarla 4-8 seans arasında uygulanır. Birlikte yapılması gereken yardımcı uygulamalara göre bu süreler değişkenlik gösterebilir.

hmm genişleme falan olucak diye ilk etapta, bu laf beni ürküttü doğrusu :)
10 seansta tamamen kurtulacaksan iyi, genişleme safhasında bırakmamak gerek sanırım..
lpg ile kavitasyon arasında hangisi daha iyidir ki acaba ?
hayırlı olsun yorumlarını bekliyorum canım..

arkadaşlar hepsiburada dan alışveriş yapmuıştık iyi bir site tavsiye ederim.limango ve markafonide çok iyi siteler ama limango ve markafoni davetli sanırım.çok ucuz ve güzel indirimler oluyor tavsiye ederim.ben twiggynin terliklerinin aldım severek kullanıyorum.limangodan da yüzük aldım daha bekliyorum gelmesini:)) ama çok güzellerdi. limangoya ve markafoniye davet isteyenler özele yazabilirler arkadaşlar.tavsiye ederim.

canım bende davet istiyorum limangoya sana zahmet:)

Son düzenleme:
genelde arkadaşlarımdan hep duyarım mallar internette daha ucuz oluyormuş bizde burda ucuz malların bulunduğu siteleri paylaşalım ya da en çok hangi siteden alışveiş yaptığımızı bayanlar nasıl olur?

Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde dergivitrini.com diye bir alışveriş sitesi keşfettim. BCBG, Herve Leger, Tory Burch gibi çok özel tasarımcıların ürünleri burda bayağı indirimli satılıyor. Ben alışveriş yaptım memnun kaldım. Tasarım giysi merakınız varsa tavsiye ederim:KK34:

slm arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var :KK71::KK71:
şubatta düğün var ve abiyemin altına yüksek topuklu bi ayakkabı arıyorum eşimin boyuna yetişmek için ama malesef burda bulamadım internetten araştırdım buldum onlarda çok pahalı bildiğiniz uygun fiyatlı ayakkabı internet sitesi varmı ne olur yardım edin :KK69::KK69:

kızlar alamarkaya üye olan alışveriş yapan varmı? güvenilir mi? diğer sayfaları okuyamadım yazdıysanız bunla ilgili bişey kusura bakmayın

merhabalar arkadaşlar bende içinizde yeniyim.kısmet olursa haziran da doğumum olucak.bursadayım bende.

slm arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var :KK71::KK71:
şubatta düğün var ve abiyemin altına yüksek topuklu bi ayakkabı arıyorum eşimin boyuna yetişmek için ama malesef burda bulamadım internetten araştırdım buldum onlarda çok pahalı bildiğiniz uygun fiyatlı ayakkabı internet sitesi varmı ne olur yardım edin :KK69::KK69:

deichmanda baya yüksek topuklu ayakkabılar var ayrıca fiyatları çok uygun ve çok şık tavsiye ederim :) ankarada bütün alışveriş merkezlerinde var :)

ya ben bişi öğrenmek istiyorum internetten alışveriş yapıldığında mesela trendyoldan kapıda ödeme imkanında nakit ödeyemiyomuyuz veya postaneden bi hesap numarasına havale yapabiliyomuyuz bunu öğrenmek istiyorum çünkü kredi kartı kullanmıyorum

internetteki ucuzluk sitelerinin başında private shopping siteleri geliyor.bu siteler markalı ürünleri orjinallik garantisiyle yüzde 70,80,90 indirimle satışa sunuyor.ev eşyasından giyime,ayakkabıdan çantaya,takıdan parfüme makyaj ürünlerine kadar bir çok şeyi alabileceğiniz siteler var.kredi kartına taksit imkanı suna sitelerden aldığınız üründe herhangi bir proplem yaşarsanız 7 gün içinde kargo parasını ödemek kaydıyla geri gönderebiliyorsunuz.hatta aldığınız ürünün kampanyası hala devam ediyorsa siparişinizi herhangi bir neden göstermeden iptal edebiliyorsunuz.

trendyol,markafoni,limango,unnado,paramini,bingomingo,clubbon,bedavacom,alamarka,onstil,begendy,modamol,vipdukkan gibi bir çok siteye üyeyim.şimdiye kadar markafoni,limango,alamarka,trendyol ve bedavacomdan alışveriş yaptım.bir sorun yaşamadım .isteyenlere davetiye gönderebilirim .özelden mail adreslerini ve hangi davetiyeyi istediklerini yazmaları yeter.

facede gezereken köşede trendyolda 29.90 deri ceket hakiki deri çizme yazıyo giriyorum çizmeler 90dan aşağı değil ben mi bulamıyorum onları acaba bi yardımcı olunn

facede gezereken köşede trendyolda 29.90 deri ceket hakiki deri çizme yazıyo giriyorum çizmeler 90dan aşağı değil ben mi bulamıyorum onları acaba bi yardımcı olunn

onlar önceki kampanyalara ait reklamlar.hergün farklı kampanya farklı ürünler geliyor.eğer bu sitelere üyeysen ve günlük mail alamak istiyorsan hergün hangi kampanyanın olduğunu mailine gönderir.

Üye olup her gün takip edersen çok güzel indirimlerden yararlabilirsiniz. Neredeyse tüm özel alışveriş kulüplerine üye oldum ve artık oturduğum yerden alışveriş keyfini yaşıyorum :))

Üye olup her gün takip edersen çok güzel indirimlerden yararlabilirsiniz. Neredeyse tüm özel alışveriş kulüplerine üye oldum ve artık oturduğum yerden alışveriş keyfini yaşıyorum :))

ewettt banada mail gelmiş bambiden çookk güzel çizmelerr çok uygun fiyatta yaaaa süpermiş bayıldım

:nazar:

süper fikir ama ben netten alışverişte çekiniyorum, beden - kalıp- renk farklı oluyor :KK34:

Kızlar ben ;
Markafoni
Limango
Trendyol
Bedava
Bingomingo
Vipdükkan
Clubboon
Alamarka
Markalonga
Evim.net
Bankomarka
Evmanya
Modazoom
Markaloka
Modamol
Jürafa
Unnado
Manyamarka
Onstil
Modaluna
Markalarge
Tchibo
Modaelinizde

bunların hepsine üyeyim:)
İsteyene davetiye yollayabilirim:KK53:
Bugüne kadar Trendyol,Markafoni,Limango,BEdava,Tchibo,Bingomingo,Markaloka,Clubboon,Evim.net,Markalonga'dan alışveriş yaptım ve henüz hiçbir sorunla karşılaşmadım.
Bunlar Private Shopping tarzı sitelerdi.Birde günlük ufak tefek kullanışlı şeylerin satıldığı siteler var.Mesela;
Bitenekadar,İndirdik,Yakaladınyakaladın var.Bunların hepsinden alışveriş yaptım.
Anlıyacağınız ben tam bir internet alışveriş kurduyum.Herhangi bir sorusu olan mesaj yazabilir.:nazar:

X