nternette karlatmz ucuzluklar

markafoniden ve unnado.com dan alışveriş yaptım.herhangi bir sorunla karşılaşmadım.anne ve anne adyları için özellikle unnado.com u öneririm.güzel indirimler oluyor

kredi kartı numarasını veriyorsun ya çok tedirgin oluyorum ben
lazer ve kavitasyon almayı düşünüyorum ama muallaktayım

mail adresinizi yollayım size sitelertden davetiye yollarım. indirimli ve kapıda ödeme seçeneği olanlardan

Son düzenleme:
bende netten kahvaltı,. brunch, yemek falan alıyorum, grupguru'da toptan hepsini görebilirsiniz, birbirinize davetiye göndererek daha ucuza getirebilirsiniz

kızlar unnado com a üye olmak istiyorum ama davet gerekiyo biriniz bana davetiye yollarmısınız

benim özelime mailinii yazın ben göndeririim unnodo için

kredi kartı numarasını veriyorsun ya çok tedirgin oluyorum ben
lazer ve kavitasyon almayı düşünüyorum ama muallaktayım
canım arkadaşların dediği gibi sanal kart kullanabilirsin ama ben ordaki indirimleri aceleyle yakaladığım için son dakikalarda, sanalla uğraşmadan almıştım aldıklarımı..
sanal kartı olan kim varki sanal kartı nasıl oluşturucam birde ona para mı veriyoruz
kartın hangi bankaya aitse net üzerinden oluşturabiliyorsun..
şehirfırsatıntan kavistasyon ala oldumu hiç
kavitasyon değil de lazer almıştım..temiz bir yer..kavitasyon nerede var ? benim gittiğim yerse baya güzel temiz bir mekan tavsiye edebilirim lazer için kendi gittiğim yeri..

ayrıca özelden mailini atanlara limango , markafoni, sehirfırsaTI, trendyol için üyelik yollayabilirim..

Son düzenleme:
ben sehir fırsatından aldım ,caddede bir yerde cok uygundu 89 tl ye ,önümüzdeki hafta baslyacak toplam 10 seans ,izlenimlerimi paylasırım seanstan sonra :KK1:

canım peki kaviyasyon tam olarak nedir, nasıl uyguluyorlar ?

ben de lpg selülit tedavisi çıkarsa bir yerde almayı düşünüyorum..bu uygulamaya giden oldu mu hiç ?

arkadasım bir site onerdi ,daha dogrusu uye olmamı istedi ,50 üyelik yapana hediyeler veriyorlarmıs sanırım ,cok guzel urunler var cok begendim sizlerin site (modapink google da yazınca cıkıyor:KK1: ) hakkında bilgisi varsa paylasırmısınız ? satın almak istedigim bir kaç çanta var

canım peki kaviyasyon tam olarak nedir, nasıl uyguluyorlar ?

ben de lpg selülit tedavisi çıkarsa bir yerde almayı düşünüyorum..bu uygulamaya giden oldu mu hiç ?

siteden alıntı yapıyorum

avitasyon, Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir. Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Kavitasyon uygulaması ile oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Kavitasyon Uygulamasında İlk seansta yağlı alanın kalınlığına göre değişen 2-10 cm arasında bir incelme görülebilir. Kavitasyonda sonraki seanslar haftada 2 seans, daha sonra haftada 1 seans olarak devam edebilir. Kişinin durumuna göre seans sayısı belirlenir. Tedaviyi desteklemek için, yağsız diyet, bol su içilmesi önerilir.

lk seanstan itibaren yağlı bölgede elle tutulur bir yumuşama ardından da sertleşip küçülme hissedilir. Gözle görülür sonuçlar ise 15. günden itibaren görülebilir.

Kaç seans uygulama gerekir; Uygulama yapılacak bölgenin büyüklüğü ve yoğunluğuna göre değişebilmekle birlikte 10-15 gün aralıklarla 4-8 seans arasında uygulanır. Birlikte yapılması gereken yardımcı uygulamalara göre bu süreler değişkenlik gösterebilir.

X