nişanlımdan ayrılmak istiyorum

ayrıca fazla tutumluluk yapıyor bazen.

Cimrilik yapıyor yazdığınızı silip neden tutumluluk yazdınız ?

ayrıca cimrilik yapıyor bazen.

33E1A077-ECD3-4D55-900B-293255F59B5C.jpeg

Madem ayrılmayacaksınız neden konu açıyorsunuz? Değişik kafalar, bence uyumlusunuz devam edin, evlenince konu açmayın sakın herkes biz sana demiştik diyecek çünkü

niye hep öğretmenler ya.
şurada bir kaç öğretmen arkadaş hariç hepsinin algısında sorun var.
Evet ya, "I can fix him." tribi öğretmen hanımlarda daha çok oluyor, mesleki dezenformasyon sanırım, adamları eğitilecek çocuk olarak görüyor olabilirler.

hep böyle değildi. son 3-4 aydır aşırı şekilde kötüleşti. tartışmadıgımz anlarda dünyanın en iyi adamı. ama diğer türlü korkuyorum. beni sevdiğini de her şeyden çok biliyorum. daha öğlen oraya gitmemle ilgili planlar yapmıştık saatleece görüntülü konuşmuştuk... kalbim çok acıyor
Herkes tartışmadığında dünyanın en iyi insanıdır. Ona bakarsan döven de sevebilir. Hatta öldüren de çok sevdiğinden öldürdüğünü söyler hep. Sevmesi ya da "normal" zamanlarda iyi olması evlenmek için yeterli değil. Kişinin karakterini kavga ederken görürsün.

Ya şimdi ayrılırsın ya da evlenip çoluk çocuğa karışır, artık hakaretlerine dayanamıyorum der boşanırsın. Siz bilirsiniz.

Bu dağ ayısını aldığınız mağaraya geri koyun. Böyle cahil düşünceleriyle sizin hayatınızı mahveder.

Size hakaret eden o...pu diyen bir adama karşı nasıl sevginiz ağır basıyor, nasıl çok seviyorsunuz? Sizin anneniz babanız yok mu, kazık kadar adam anasının eteği altına saklanıp hakaretler ediyor siz de bunu kendinize yedirebiliyorsunuz. Bir erkeğin bir kadına edebileceği en ağır küfür hakaret bu farkında mısınız? Yok, olsun ben hazmederim diyorsanız da evlenin siz. Başka bir kadının canı yanmasın siz gönüllüsünüz çünkü kendinizi yakmaya. Uzaktayken telefonu fırlatıp kırıyor, yakındayken de sizin bir yerinizi kırar.

Cimrilik yapıyor yazdığınızı silip neden tutumluluk yazdınız ?

Eki Görüntüle 3282143

Madem ayrılmayacaksınız neden konu açıyorsunuz? Değişik kafalar, bence uyumlusunuz devam edin, evlenince konu açmayın sakın herkes biz sana demiştik diyecek çünkü
Asla tutumluluk degildir o cimriliktir. Hanimefendi kendini kandirmaya calisiyor ben sahsen cok uzuldum haline. Herhalde burada bizim ayrilik yazili mesajlarimizi okurken nisanlisi birden gunaydin yazdi ve aski depresti...neyse gecmis olsun simdiden.

Ayrica konu sahibi, bu sizinkisi ask degil haberiniz olsun. Bu olsa olsa "gelinligim bile hazir elalem bana ne gozle bakar" olabilir ama asla ask olamaz.

Size hakaret eden o...pu diyen bir adama karşı nasıl sevginiz ağır basıyor, nasıl çok seviyorsunuz? Sizin anneniz babanız yok mu, kazık kadar adam anasının eteği altına saklanıp hakaretler ediyor siz de bunu kendinize yedirebiliyorsunuz. Bir erkeğin bir kadına edebileceği en ağır küfür hakaret bu farkında mısınız? Yok, olsun ben hazmederim diyorsanız da evlenin siz. Başka bir kadının canı yanmasın siz gönüllüsünüz çünkü kendinizi yakmaya. Uzaktayken telefonu fırlatıp kırıyor, yakındayken de sizin bir yerinizi kırar.
O..u dememis o kadinlar gibi demis dikkatle bakarsaniz eger😅😅😅 ahhh ya ne desek bos

15 yıllık kocam bana bu gün o..u diyecek ya yatırıp keserim ya boşarım, evlat değil bu ya, üzerinize zimmetlemediler. Basın ittiri gitsin, bir gelinlik, biraz eşya bir ömürden pahalı değil. Bu adama bir borcunuz yok. Olsa olsa sevişmişsinizdir onun bile çaresi var.

hep böyle değildi. son 3-4 aydır aşırı şekilde kötüleşti. tartışmadıgımz anlarda dünyanın en iyi adamı. ama diğer türlü korkuyorum. beni sevdiğini de her şeyden çok biliyorum. daha öğlen oraya gitmemle ilgili planlar yapmıştık saatleece görüntülü konuşmuştuk... kalbim çok acıyor
Sizi sevmiyor niye kızlar bu ayrımı yapamıyor,onun sevgi anlayışı sizin bildiğiniz gibi değil.Onun kuralları içinde hangi kız olursa olsun onu sever size özel değil.Kurallari dışına çıktığınızda sizden kötüsü ,oro......... olmaz.Boyle bir adamla evlenip boş hayaller kurmayın.Biraz çalışıp insan tanıyın nasıl manipüle edildiğini anlarsınız.Ama içimden bir ses inatla evlenip aynı sonu yaşayacaksınız diyor.......

Eşini sevgilisini öldüren kadın katillerinin neredeyse hepsi kıskanç oluyor. Açın rastgele bir gazete açın bakın, cinayetin sebebi büyük ihtimal kıskançlık. Demek istediğim şu ileride evliyken ayrılmak isterseniz adamın tepkisi ne olur kestiremiyorum bile. Canınızı tehlikeye atmayın, bir an önce ayrılın.

24 yas gunumuzde evlilik icin kucuk bir yas bence, erkek de o civarlardaysa durum daha vahim cunku erkek kadindan bi 5 yil geriden gelir takvim yasina bakmaksizin zeka ve olgunluk olarak. Yani sizden buyuk olsun demiyorum ama ayni yasta olacaksa bile bu yaslar olmamali evlilik yasi, erkek en azindan 30u bi gecmis olsun. Aceleniz nedir bu yasta evlilik icin 32 yasindayim ben bile diyorum ki yok bu yaslar da bi gecsin hele ilerleyelim de bakalim neler olacak. Gercekten ham bu sizdeki model. Pismesine de coook var hatta uzman yardimiyla anca biraz duzelebilir gibi duruyor.
Cok icsellestirdim mevzunuzu belki de benzer yollardan gectigim icin, lutfen degerinizi bilin arkadasim ya, sen degerlisin sen en degerlisin. Sen bu davranislari ona yapar miydin hayir. O halde bitmistir bu kadar.
Konuyla alakasız ama ideal yaş farkı araştırması yapmışlar ve yaş farkı ne kadar çoksa boşanma orani o kadar artıyor ve kimin büyük olduğu önemli değil. Ayrıca 5 yaş farktan boşanma oranı yüzde 30 idi sanırım. Yani dediğiniz şeyin temeli yok.

X