nişanlımdan ayrılmak istiyorum

hep böyle değildi. son 3-4 aydır aşırı şekilde kötüleşti. tartışmadıgımz anlarda dünyanın en iyi adamı. ama diğer türlü korkuyorum. beni sevdiğini de her şeyden çok biliyorum. daha öğlen oraya gitmemle ilgili planlar yapmıştık saatleece görüntülü konuşmuştuk... kalbim çok acıyor
Bu sevgi değil, iyi o zaman sinir olduğu zamanlar ağzını yüzünü kırsın ama sonra seni seviyorum desin , bu adam seni çiğ çiğ yer , kaç kurtar kendini ...

hayır annemin evi değil. zaten atandım. ayaklarımınn üstünde durabilirim.. onu çok sevdiğim için acı çekmekten çok korkuyorum
Lutfen aci cekin, birakin cektiginiz aci bu olsun. Nisanliyken boyle davranan imzadan sonra sizi bir koli esya olarak gorur bir mobilya ya da duuur para getiren bir mobilya... etinizden sutunuzden faydalanip istedigi her hakareti de edecek. Persembenin gelisi carsambadan bellidir.

Başlarım öyle dengonun sevgisine. Hiç mi aileden sevgi görmediniz de böyle bir terbiyesizin size küfür ettiğini göremiyorsunuz. Size o** dediği anda hoşt sensin o diyecektin. Atacaktın yüzüğü o olmayan beynine. Mal herif nasıl sinirlendim ya

Hiç bir şeye layık değil o herif. Hemen ayrılın yoksa çok yazıl olur size

bana 'o..pu gibi niye kendini pazarlıyorsun' dedi. ...ne yapacagım ben bana akıl verin...
Nişanlınız hasta.
Zaten uzak mesafe ilişkisi, birbirinizi tanıyabilmiş olmanız imkansız. Çok hızlı sözlenip nişanlanmışsınız.
Ayrılın, adam dümdüz ruh hastası. Hayatınızı cehenneme çevirecek.

merhabalar. ben 24 yaşında yeni atanmış bir öğretmenim. nişanlımla kasımda tanıştık. martta sözlendik. bu kasımda düğünümüz var. beni seviyor bunu biliyorum. ama öfkelendiğinde resmen çılgına dönüşüyor. dün telefonunu kırdı. uzak mesafe bizimkisi. ayda bir görüşüyoruz. gelinliğim bile hazır. ev eşyalar vs. herkes de biliyor. ben onun hesabından sadece 5 arkadaşı görecek şekilde fotoğrafını paylaştım. etmediği laf kalmadı. ona sinirle profil fotoğrafıma kendi fotoğrafımı koydum. bana 'o..pu gibi niye kendini pazarlıyorsun' dedi. annesi geçici süre yanında. onun yanında bana etmediği laf kalmadı. eski sevgilim bana aylar önce yazmıştı diye bunu annesinin yanında bağıra bağıra söyledi ki neredeyse her tartışmada söylüyor. onu çok seviyorum ama kalbim çok kırık. cahil biri değil hemşire sonuçta insan yüzü görmemiş olsa tamam diyeceğim. her sinirlendiğinde telefonu kapatma diyorum saatlerce gelmiyor. dün ona eski sevgilisini unutmadıgını söyledim. unuttugunu ben de biliyorum üstünden 6 yıl geçmiş sen benim senle nişanlıyken nasıl eskiyi unutmadığımı iddia edersin dedi. annenin eteğinin altından çık dedim. bunu annesinin yanında yükses sesle kaç kere tekrarladı. annesi de arkadan bir şeyler dedi duymadım. aradım annesi çıktı. ondan da gıcık aldım. ne yapacagım ben bana akıl verin. ayrıca cimrilik yapıyor bazen. hayatttan soğutuyor beni. kaynanam bir güne bana tek hediye almış değil. oraya gittik. 3 gün aynı yemeği önümüze koydu yanında bir şeyler yaparak. sürekli annem bir şeye karışmaz deyip duruyor ama her tartışmamızı da onun yanında yaşıyor.
Hayatınızı mahvetmeyin... Bu yoldan geri dönün.

dedi bile. atandıktan sonra çok değiştin diyor sürekli
Yaşın çok küçük akıllı ol daha toysun , meslektasiz seninle , eğitimli öğretmen kızsın , kendine kadına nasıl davranmasını gerektiğini bilen bir bey bulabilirsin, meslek hayatında karşına çok güzel fırsatlar geçecek, bu hanzo ile vakit kaybetme daha çok yolun başındasın, ileride bu hanzo ile evlenirsen çok pişman olacaksın, etrafında mükemmel erkekler gördüğünde kafanı duvarlara vuracaksın, bu adama tekmeyi koy ve önüne bak , önüne çok güzel fırsatlar çıkacak ama sen acele ediyorsun, sevgi böyle bişey değil, iyiyken iyi kötüyken canavara dönüşen adam asla sağlıklı ve iyi değildir, bu adam seni süründürür, maaş kartına, hayatına ipotek koyar , aklını başına al çok gençsin daha , inan bana evlensen de boşanacaksın...

merhabalar. ben 24 yaşında yeni atanmış bir öğretmenim. nişanlımla kasımda tanıştık. martta sözlendik. bu kasımda düğünümüz var. beni seviyor bunu biliyorum. ama öfkelendiğinde resmen çılgına dönüşüyor. dün telefonunu kırdı. uzak mesafe bizimkisi. ayda bir görüşüyoruz. gelinliğim bile hazır. ev eşyalar vs. herkes de biliyor. ben onun hesabından sadece 5 arkadaşı görecek şekilde fotoğrafını paylaştım. etmediği laf kalmadı. ona sinirle profil fotoğrafıma kendi fotoğrafımı koydum. bana 'o..pu gibi niye kendini pazarlıyorsun' dedi. annesi geçici süre yanında. onun yanında bana etmediği laf kalmadı. eski sevgilim bana aylar önce yazmıştı diye bunu annesinin yanında bağıra bağıra söyledi ki neredeyse her tartışmada söylüyor. onu çok seviyorum ama kalbim çok kırık. cahil biri değil hemşire sonuçta insan yüzü görmemiş olsa tamam diyeceğim. her sinirlendiğinde telefonu kapatma diyorum saatlerce gelmiyor. dün ona eski sevgilisini unutmadıgını söyledim. unuttugunu ben de biliyorum üstünden 6 yıl geçmiş sen benim senle nişanlıyken nasıl eskiyi unutmadığımı iddia edersin dedi. annenin eteğinin altından çık dedim. bunu annesinin yanında yükses sesle kaç kere tekrarladı. annesi de arkadan bir şeyler dedi duymadım. aradım annesi çıktı. ondan da gıcık aldım. ne yapacagım ben bana akıl verin. ayrıca cimrilik yapıyor bazen. hayatttan soğutuyor beni. kaynanam bir güne bana tek hediye almış değil. oraya gittik. 3 gün aynı yemeği önümüze koydu yanında bir şeyler yaparak. sürekli annem bir şeye karışmaz deyip duruyor ama her tartışmamızı da onun yanında yaşıyor.
Üç dört ayda Nisanlanacak kadar nasıl emin olabiliyosunuz? Aileniz nasıl müsaade ediyo? Ben üç dört ayda bı insanla nasıl nisanlanilir aklım almıyor

haklısınız ama sevgim çok ağır basıyor. yan yanayken çok iyiyiz. tartışmadıgımız anlarda da öyle. ama onun dşında niye böyle oluyor :KK43:

Yok yok bence sizde bir uzman desteği alın. Adam size neler neler söylüyor ama biz yan yanyanayken çok iyiyiz. Ee şimdi iyisiniz daha evlenmediniz azda olsa sizi elde tutmak için kendini kontrol ediyor beyfendi. Siz bir evlenin aynı evde yaşayın o zaman görün gerçek yüzünü.

Evlen o zaman, gör dünya kaç bucak. Tartışmadığı anlarda herkes iyidir zaten önemli olan tartışırken ne kadar kötü olduğu.
Kesinlikle :) annem üç yıllık ilişkim boyunca toksik olsada hiç kopamadim göz ardı ettim hep sigindigim tek şey yuzyzueyken ve evde çok iyi olmamizdi hep dediğim ama iyiyken çok iyiydi. Annemde iyiyken çok iyi olan kotuykende çok kötü olur diyodu. O kadar haklı çıktı ki iyiyken hrkes çok iyidir tartışmada onun yapmamani soyledigin şeyi yaptığında içinden nasıl canavar çıkıyor bı gör konu sahibi üstelik ben üç yıllık dbdibe tecrübe ettiğim bı adamken sen uzaktan üç ayda tanıştığın adamla nisanlaniyosun. Kinamiyorum ama keşke aceleci davranmasaydiniz bırak kesinlikle ben terkedildim bu adamlar aldatmaya meyilli adamlar emiinnnn ol. Sonra böyle üzülürsün kurtuldum eminim ama içim acıyor mesela. Yol yakınken birakkk

haklısınız ama sevgim çok ağır basıyor. yan yanayken çok iyiyiz. tartışmadıgımız anlarda da öyle. ama onun dşında niye böyle oluyor :KK43:

Zaten eziyet eden erkeklerde davranış şekli böyledir.

Günün 24 saati küfretse değil nişanlanmak buluşmaya bile çıkamazlardı. Sizinki yine nişanlıyken kendini belli etmiş, çoğu düğüne kadar kendini tutuyor kandırıyor.

Bir gün küfrederler, ertesi gün elde çiçek özür dilerler affettirirler, üçüncü gün mutfak tezgahında kafayı kırıp acil serviste gözü açarsınız.

Açıkçası bu kişiyi henüz tanıdığınızı düşünmüyorum, evlendikten sonra çok ama çok kötü bir hale geleceksiniz. Daha nişanlıyken ve uzaktayken bu olaylar oluyorsa evlendikten sonrasını düşünemiyorum.

24 yaşındasın,yeni atanmışsın ve hayatını böyle bir adamla geçirmeyi planlıyorsun.Kimseye açıklama yapmadan sadece bitti de ve bitir.Normal ilişkiler değil bunlar.

hep böyle değildi. son 3-4 aydır aşırı şekilde kötüleşti. tartışmadıgımz anlarda dünyanın en iyi adamı. ama diğer türlü korkuyorum. beni sevdiğini de her şeyden çok biliyorum. daha öğlen oraya gitmemle ilgili planlar yapmıştık saatleece görüntülü konuşmuştuk... kalbim çok acıyor

Sizi sevmiyor sevmiyoooorrrrr... İnsan sevdigi insana böyle davranamaz. Sevdiği insana bırak or...pu demeyi, sırf kalbi kırılmasın diye ne fedakarlıklar ediyor insan. Şöyle saçma sapan şeylerin adını sevgi koymayın rica ediyorum sevgi kavramının da içi boşaldı hepten. Ayrılın neyi bekliyorsunuz ?

Manipüle işte güya normal olan o ama atandı diye şımaran sen, yahu kardeşim atandın diye o..pu denilince susacak mısın? Cimrilik etmesine telefon kırmasına ses etmeyecek misin?

Atansan da atanmasan da kimse böyle muameleleri haketmiyor gözünü aç.

Aynı kafalar benim de böyle biri vardı güya eski sevgilisi de hiç sebep yokken atanıp şımarıp terketmiş, baktım manyak bi ruh hastası ben de terkettim

Siz bu adamı tanıdığınızdan emin misiniz?

Uzaktan ilişkilerin şöyle bir handikapı var, gerçek hayattaki kişiye değil hayallerdeki olması istenen kişiye aşık olunabiliyor.

Biz buradan bu adamın evlilik sonrası size karşı her türlü saldırıyı yapabileceğini görüyoruz, zaten siz de diyorsunuz son birkaç aydır kötüleşti diye. Şu anda rahatça ayrılırsınız, evlenince o korkusu da kalmayacak.

Atandıktan sonra siz değişmediniz, artık para kazandığınız için size maddi eziyet etme, kontrol etme imkanı azaldı ve bu onu öfkelendiriyor.

Genceciksiniz şu çok seviyorum laflarından çıkın lütfen, tekrar soracağım bu adamı ne kadar tanıyorsunuz?

X