nişanlımdan ayrılmak istiyorum

Kac. Vınn turizm. Elin hanzosu evlenince senin hanzon olcak arkadasim. Bu isleri bozmak hic zor degil gencsin bu devletin memurusun, elalemin delisini cekmek zorunda degilsin ki bu deli de degil bence kisilik bozuklugu olan turde bi hasta. Cok ciddiyim arkana bileeee bakma, ben de nisan attim devir oyle kolay ki ustesinden gelirsin. Eskiden zormus bu isler.

merhabalar. ben 24 yaşında yeni atanmış bir öğretmenim. nişanlımla kasımda tanıştık. martta sözlendik. bu kasımda düğünümüz var. beni seviyor bunu biliyorum. ama öfkelendiğinde resmen çılgına dönüşüyor. dün telefonunu kırdı. uzak mesafe bizimkisi. ayda bir görüşüyoruz. gelinliğim bile hazır. ev eşyalar vs. herkes de biliyor. ben onun hesabından sadece 5 arkadaşı görecek şekilde fotoğrafını paylaştım. etmediği laf kalmadı. ona sinirle profil fotoğrafıma kendi fotoğrafımı koydum. bana 'o..pu gibi niye kendini pazarlıyorsun' dedi. annesi geçici süre yanında. onun yanında bana etmediği laf kalmadı. eski sevgilim bana aylar önce yazmıştı diye bunu annesinin yanında bağıra bağıra söyledi ki neredeyse her tartışmada söylüyor. onu çok seviyorum ama kalbim çok kırık. cahil biri değil hemşire sonuçta insan yüzü görmemiş olsa tamam diyeceğim. her sinirlendiğinde telefonu kapatma diyorum saatlerce gelmiyor. dün ona eski sevgilisini unutmadıgını söyledim. unuttugunu ben de biliyorum üstünden 6 yıl geçmiş sen benim senle nişanlıyken nasıl eskiyi unutmadığımı iddia edersin dedi. annenin eteğinin altından çık dedim. bunu annesinin yanında yükses sesle kaç kere tekrarladı. annesi de arkadan bir şeyler dedi duymadım. aradım annesi çıktı. ondan da gıcık aldım. ne yapacagım ben bana akıl verin. ayrıca cimrilik yapıyor bazen. hayatttan soğutuyor beni. kaynanam bir güne bana tek hediye almış değil. oraya gittik. 3 gün aynı yemeği önümüze koydu yanında bir şeyler yaparak. sürekli annem bir şeye karışmaz deyip duruyor ama her tartışmamızı da onun yanında yaşıyor.
Ayrıl
Ayrıl
Ayrıl

haklısınız ama sevgim çok ağır basıyor. yan yanayken çok iyiyiz. tartışmadıgımız anlarda da öyle. ama onun dşında niye böyle oluyor :KK43:
Bunu herkese söylüyorum burda. İyi anlarda herkes iyidir. Önemli olan kötü anlarda nasıl? Karşınızdaki kişinin asıl karakterini kavga anlarında görürsünüz. Kim durduk yere birisine hakaret eder, o…pu der? Normal sohbet ederken niye yapsın bunu? Ama bakın en ufak bir gerginlikte yapıştırmış.
İyi anlara bakıp kendinizi avutmaya çalışmayın, nişanlınız korkunç biri. Evlendikten sonra her tartışmanızda hayatı burnunuzdan getirecek.

hep böyle değildi. son 3-4 aydır aşırı şekilde kötüleşti. tartışmadıgımz anlarda dünyanın en iyi adamı. ama diğer türlü korkuyorum. beni sevdiğini de her şeyden çok biliyorum. daha öğlen oraya gitmemle ilgili planlar yapmıştık saatleece görüntülü konuşmuştuk... kalbim çok acıyor
"Korkuyorum" dediginiz yer annenizin evi bile olsa durmayin. Bir kadin bosu bosuna korkuyorum demez o telefon kirmalar ofke patlamalari yarin doner dolasir sizin kafanizda patlar. Bu tipler sever siddeti ya allah rizasi icin sormayin bile konu bile acmaya degmez direkt olarak bu is bitmistir alin butun esyalarinizi de ve yok ol, aile buyukleri halletsin bitirsin. Icim daraldi travmalarim depresti, gercekten dunya varmis diyeceksin.

hep böyle değildi. son 3-4 aydır aşırı şekilde kötüleşti. tartışmadıgımz anlarda dünyanın en iyi adamı. ama diğer türlü korkuyorum. beni sevdiğini de her şeyden çok biliyorum. daha öğlen oraya gitmemle ilgili planlar yapmıştık saatleece görüntülü konuşmuştuk... kalbim çok acıyor

Insanin kalitesi kötü zamanda belli olur. Bana biri o** benzetmesi yapsa ona "kendimi pazarlamam, ama sana etek giydirip, cok koca bulurum" der ayrilirim. Böylelerine böyle davranilir ancak. Seviyorsunuz da ama neyi

İsabet olur, arkana bile bakma kaç borderline kişilik bozukluğuna sahip evlenince döver de seni bu.

Ha ayrılınca atandı şımardı kendini üstün gördü diyecek arkandan kulak asma
dedi bile. atandıktan sonra çok değiştin diyor sürekli

"Korkuyorum" dediginiz yer annenizin evi bile olsa durmayin. Bir kadin bosu bosuna korkuyorum demez o telefon kirmalar ofke patlamalari yarin doner dolasir sizin kafanizda patlar. Bu tipler sever siddeti ya allah rizasi icin sormayin bile konu bile acmaya degmez direkt olarak bu is bitmistir alin butun esyalarinizi de ve yok ol, aile buyukleri halletsin bitirsin. Icim daraldi travmalarim depresti, gercekten dunya varmis diyeceksin.
hayır annemin evi değil. zaten atandım. ayaklarımınn üstünde durabilirim.. onu çok sevdiğim için acı çekmekten çok korkuyorum

merhabalar. ben 24 yaşında yeni atanmış bir öğretmenim. nişanlımla kasımda tanıştık. martta sözlendik. bu kasımda düğünümüz var. beni seviyor bunu biliyorum. ama öfkelendiğinde resmen çılgına dönüşüyor. dün telefonunu kırdı. uzak mesafe bizimkisi. ayda bir görüşüyoruz. gelinliğim bile hazır. ev eşyalar vs. herkes de biliyor. ben onun hesabından sadece 5 arkadaşı görecek şekilde fotoğrafını paylaştım. etmediği laf kalmadı. ona sinirle profil fotoğrafıma kendi fotoğrafımı koydum. bana 'o..pu gibi niye kendini pazarlıyorsun' dedi. annesi geçici süre yanında. onun yanında bana etmediği laf kalmadı. eski sevgilim bana aylar önce yazmıştı diye bunu annesinin yanında bağıra bağıra söyledi ki neredeyse her tartışmada söylüyor. onu çok seviyorum ama kalbim çok kırık. cahil biri değil hemşire sonuçta insan yüzü görmemiş olsa tamam diyeceğim. her sinirlendiğinde telefonu kapatma diyorum saatlerce gelmiyor. dün ona eski sevgilisini unutmadıgını söyledim. unuttugunu ben de biliyorum üstünden 6 yıl geçmiş sen benim senle nişanlıyken nasıl eskiyi unutmadığımı iddia edersin dedi. annenin eteğinin altından çık dedim. bunu annesinin yanında yükses sesle kaç kere tekrarladı. annesi de arkadan bir şeyler dedi duymadım. aradım annesi çıktı. ondan da gıcık aldım. ne yapacagım ben bana akıl verin. ayrıca cimrilik yapıyor bazen. hayatttan soğutuyor beni. kaynanam bir güne bana tek hediye almış değil. oraya gittik. 3 gün aynı yemeği önümüze koydu yanında bir şeyler yaparak. sürekli annem bir şeye karışmaz deyip duruyor ama her tartışmamızı da onun yanında yaşıyor.
dikkat et ayrılırken sana zarar vermesin maddı manevi hemen kurtul

Daha evlenmeden herşey belli. Gelinliğin kefenin olsun istemiyorsan ayrıl. Üstelik birbirinizin canını acıtmak için sürekli eskileri açıyorsunuz. Aranızda saygı yok sana bugün oruspu diyen yarın neler demez.

Sevgi böyle bir şey değil bacım. Seven insan şak diye o.. diye hakareti yapıştırmaz, incitmez, annesinin önünde ezdirmez.

Ayrılın çünkü burda da dendiği gibi fragman bunlar, evlenince uzun metrajli filmi yaşarsınız, artık o telefon başınızda mi kırılır, sizin mi ağzınız yüzünüz kırılır (Allah korusun), hangisi olur bilemeyiz ama şimdiden böyle davranan bir yaratık evlenince neler yapmaz.

Basin tekmeyi, masraf oldu vb diye düşünmeyin hiç.

24 yas gunumuzde evlilik icin kucuk bir yas bence, erkek de o civarlardaysa durum daha vahim cunku erkek kadindan bi 5 yil geriden gelir takvim yasina bakmaksizin zeka ve olgunluk olarak. Yani sizden buyuk olsun demiyorum ama ayni yasta olacaksa bile bu yaslar olmamali evlilik yasi, erkek en azindan 30u bi gecmis olsun. Aceleniz nedir bu yasta evlilik icin 32 yasindayim ben bile diyorum ki yok bu yaslar da bi gecsin hele ilerleyelim de bakalim neler olacak. Gercekten ham bu sizdeki model. Pismesine de coook var hatta uzman yardimiyla anca biraz duzelebilir gibi duruyor.
Cok icsellestirdim mevzunuzu belki de benzer yollardan gectigim icin, lutfen degerinizi bilin arkadasim ya, sen degerlisin sen en degerlisin. Sen bu davranislari ona yapar miydin hayir. O halde bitmistir bu kadar.

Sakın evlenme hayatının hatasını yaparsın, bak burda sizin gibi olup evlenen kadınlar var ve çok pişmanlar , şimdiden oruspu diyen , telefonu kıran evlenince sizi dayak manyağı yapar , asla evlenme , acilen ayrıl manyak bu adam , sana gerçek yüzünü gösterdiği için sevinmelisin, adamın öfke kontrolü yok ,siz kimsenin psikiyatri kliniği değilsiniz kimseyi düzeltemezsiniz, yol yakınken vazgeç arkana dahi bakma ...

X