nişanlımdan ayrılmak istiyorum

merhabalar. ben 24 yaşında yeni atanmış bir öğretmenim. nişanlımla kasımda tanıştık. martta sözlendik. bu kasımda düğünümüz var. beni seviyor bunu biliyorum. ama öfkelendiğinde resmen çılgına dönüşüyor. dün telefonunu kırdı. uzak mesafe bizimkisi. ayda bir görüşüyoruz. gelinliğim bile hazır. ev eşyalar vs. herkes de biliyor. ben onun hesabından sadece 5 arkadaşı görecek şekilde fotoğrafını paylaştım. etmediği laf kalmadı. ona sinirle profil fotoğrafıma kendi fotoğrafımı koydum. bana 'o..pu gibi niye kendini pazarlıyorsun' dedi. annesi geçici süre yanında. onun yanında bana etmediği laf kalmadı. eski sevgilim bana aylar önce yazmıştı diye bunu annesinin yanında bağıra bağıra söyledi ki neredeyse her tartışmada söylüyor. onu çok seviyorum ama kalbim çok kırık. cahil biri değil hemşire sonuçta insan yüzü görmemiş olsa tamam diyeceğim. her sinirlendiğinde telefonu kapatma diyorum saatlerce gelmiyor. dün ona eski sevgilisini unutmadıgını söyledim. unuttugunu ben de biliyorum üstünden 6 yıl geçmiş sen benim senle nişanlıyken nasıl eskiyi unutmadığımı iddia edersin dedi. annenin eteğinin altından çık dedim. bunu annesinin yanında yükses sesle kaç kere tekrarladı. annesi de arkadan bir şeyler dedi duymadım. aradım annesi çıktı. ondan da gıcık aldım. ne yapacagım ben bana akıl verin. ayrıca cimrilik yapıyor bazen. hayatttan soğutuyor beni. kaynanam bir güne bana tek hediye almış değil. oraya gittik. 3 gün aynı yemeği önümüze koydu yanında bir şeyler yaparak. sürekli annem bir şeye karışmaz deyip duruyor ama her tartışmamızı da onun yanında yaşıyor.
Ayrılacaksınız işte siz demişsiniz zaten ömür geçmez bu gavatla

Manipüle işte güya normal olan o ama atandı diye şımaran sen, yahu kardeşim atandın diye o..pu denilince susacak mısın? Cimrilik etmesine telefon kırmasına ses etmeyecek misin?

Atansan da atanmasan da kimse böyle muameleleri haketmiyor gözünü aç.

Aynı kafalar benim de böyle biri vardı güya eski sevgilisi de hiç sebep yokken atanıp şımarıp terketmiş, baktım manyak bi ruh hastası ben de terkettim
Zaten bunlarin gecmisindeki kadinlar hep tu kaka olur ya hic sasmaz ya serefsizdirler ya aldatmistirlar ya kasardirlar ya da en geneli hastadirlar djdjdj yalanci cahil kopeklere bak ya klon gibi her yerde

hep öyle olur yalnızken iyi olursunuz. ama hayatta yalnız değiliz. ailemiz arkadaşlarımız, akrabalarımız, iş yaşamımız...
bu hep böyle sürer gider.
gelinlik filan hiç gözünüze gelmesin. o kadar basit şeyler ki..

merhabalar. ben 24 yaşında yeni atanmış bir öğretmenim. nişanlımla kasımda tanıştık. martta sözlendik. bu kasımda düğünümüz var. beni seviyor bunu biliyorum. ama öfkelendiğinde resmen çılgına dönüşüyor. dün telefonunu kırdı. uzak mesafe bizimkisi. ayda bir görüşüyoruz. gelinliğim bile hazır. ev eşyalar vs. herkes de biliyor. ben onun hesabından sadece 5 arkadaşı görecek şekilde fotoğrafını paylaştım. etmediği laf kalmadı. ona sinirle profil fotoğrafıma kendi fotoğrafımı koydum. bana 'o..pu gibi niye kendini pazarlıyorsun' dedi. annesi geçici süre yanında. onun yanında bana etmediği laf kalmadı. eski sevgilim bana aylar önce yazmıştı diye bunu annesinin yanında bağıra bağıra söyledi ki neredeyse her tartışmada söylüyor. onu çok seviyorum ama kalbim çok kırık. cahil biri değil hemşire sonuçta insan yüzü görmemiş olsa tamam diyeceğim. her sinirlendiğinde telefonu kapatma diyorum saatlerce gelmiyor. dün ona eski sevgilisini unutmadıgını söyledim. unuttugunu ben de biliyorum üstünden 6 yıl geçmiş sen benim senle nişanlıyken nasıl eskiyi unutmadığımı iddia edersin dedi. annenin eteğinin altından çık dedim. bunu annesinin yanında yükses sesle kaç kere tekrarladı. annesi de arkadan bir şeyler dedi duymadım. aradım annesi çıktı. ondan da gıcık aldım. ne yapacagım ben bana akıl verin. ayrıca cimrilik yapıyor bazen. hayatttan soğutuyor beni. kaynanam bir güne bana tek hediye almış değil. oraya gittik. 3 gün aynı yemeği önümüze koydu yanında bir şeyler yaparak. sürekli annem bir şeye karışmaz deyip duruyor ama her tartışmamızı da onun yanında yaşıyor.

bunun bir ilerisi fiziksel şiddet ki evlenince onu da yapar bu hanzo. Eğitimcisiniz cahil değilsiniz. Bu adamla evlenmek hayatınızın bitmesine sebep olur

Bunlar hep fragman!
Evlenip boşanmaktansa şimdi ayrılın. İşiniz de var, Allah hayırlı insanlar çıkarsın karşınıza 🤲🏻

Bak o pembe gözlükleri hemen çıkar . Senin nişanlın tam bir psıkopat. İyi falan değil ayda bir sana iyi yüzünü gösteriyor geldiğinde o yüzden çok iyi zannediyorsun. Onun asıl kişiliği kavga anında ettiği sözlerden belli. Valla sen bilirsin hayatını kendi ellerinle aşığım bilmem ne bahanelerine sıgınıp zehir etmek istiyorsan buyur et

Şu bile tek başına değil nişan atmak, boşanmak için bir sebep.
+10000

Ayrıca, telefon kıracak kadar öfkelenecek ne olmuş olabilir ki, psikopat besbelli, kontrolsüz, sınırsız biri, kendini ispat çabasında belki de.
Herifin her bi hareketi ayrı falso, kendine bunu mu layık görüyorsun? Boşanmak daha zor, emin olabilirsin.

Kaçç kaçç kaçç kaçç.
5 senedir boşanma avukatı olarak çalışıyorum, söyleyeceğim tek şey kaççç

Bak bunu da oku, hikayelerde kendinle benzer şeyler bulacağına yemin edebilirim.

Zaten bunlarin gecmisindeki kadinlar hep tu kaka olur ya hic sasmaz ya serefsizdirler ya aldatmistirlar ya kasardirlar ya da en geneli hastadirlar djdjdj yalanci cahil kopeklere bak ya klon gibi her yerde

Evet canım yaaa, dahası evlendi hala fake adreslerden hikayelerime bakıyordu engel atıyorum tüm hesap engelleden.

Evliliğine olan saygısı da bu, karısı aynısını yapsa demediğini bırakmaz karaktersiz işte

hep böyle değildi. son 3-4 aydır aşırı şekilde kötüleşti. tartışmadıgımz anlarda dünyanın en iyi adamı. ama diğer türlü korkuyorum. beni sevdiğini de her şeyden çok biliyorum. daha öğlen oraya gitmemle ilgili planlar yapmıştık saatleece görüntülü konuşmuştuk... kalbim çok acıyor
Böyle sevmesin zaten kimse sizi böyle sevmesin. Ama seviyor diye dünyanın hakaretine maruz kalıyorsunuz, aşağılanıyorsunuz, sizi kimse sevmedi mi, başınızı okşayan olmadı mı ki ilk seviyorum diyenin kölesi oluyorsunuz?

Size bir sır vereyim, bu adam bütün ilişkilerinde çatır çatır aldattı, size de yapacak ama çok kaybettiğinden akıllandı, siz hele evlenin karnınıza çocuk bi düşsün, o zaman yapacak. Nerden mi biliyorum? Terbiye ediliyorsunuz şu an, kafanızı kaldıramaz hale gelin ki yediği haltı görmeyin, bunu yapıyor size, zamanla bir gün görseniz bile suçu kendinizde bulur hale geleceksiniz, işi daha kolay olacak.

Son düzenleme:
Sen belki sevginden hiçbir şeyin farkında değilsin. Fakat yorumların hepsini oku ve ciddiye al derim. Her yorum yapan seni aydınlatmaya ve gerçekleri göstermeye çalışmış. Benimde yorumum diğer yorumların aynısı. Peki sen ne yapacaksın önemli olan bu. Aşkına yenik düşüp ömür boyu bu adamın kahrını mı çekeceksin.? Yoksa ayrılıp yoluna devam mı edeceksin.?

merhabalar. ben 24 yaşında yeni atanmış bir öğretmenim. nişanlımla kasımda tanıştık. martta sözlendik. bu kasımda düğünümüz var. beni seviyor bunu biliyorum. ama öfkelendiğinde resmen çılgına dönüşüyor. dün telefonunu kırdı. uzak mesafe bizimkisi. ayda bir görüşüyoruz. gelinliğim bile hazır. ev eşyalar vs. herkes de biliyor. ben onun hesabından sadece 5 arkadaşı görecek şekilde fotoğrafını paylaştım. etmediği laf kalmadı. ona sinirle profil fotoğrafıma kendi fotoğrafımı koydum. bana 'o..pu gibi niye kendini pazarlıyorsun' dedi. annesi geçici süre yanında. onun yanında bana etmediği laf kalmadı. eski sevgilim bana aylar önce yazmıştı diye bunu annesinin yanında bağıra bağıra söyledi ki neredeyse her tartışmada söylüyor. onu çok seviyorum ama kalbim çok kırık. cahil biri değil hemşire sonuçta insan yüzü görmemiş olsa tamam diyeceğim. her sinirlendiğinde telefonu kapatma diyorum saatlerce gelmiyor. dün ona eski sevgilisini unutmadıgını söyledim. unuttugunu ben de biliyorum üstünden 6 yıl geçmiş sen benim senle nişanlıyken nasıl eskiyi unutmadığımı iddia edersin dedi. annenin eteğinin altından çık dedim. bunu annesinin yanında yükses sesle kaç kere tekrarladı. annesi de arkadan bir şeyler dedi duymadım. aradım annesi çıktı. ondan da gıcık aldım. ne yapacagım ben bana akıl verin. ayrıca fazla tutumluluk yapıyor bazen. hayatttan soğutuyor beni.. sürekli annem bir şeye karışmaz deyip duruyor ama her tartışmamızı da onun yanında yaşıyor.
fragmanı izliyorsunuz su an, asıl film evlenince başlayacak. Ayrilmamaniz için hiçbir sebep yok, bize sorduğunuz kabahat, gencliginize yazık.

Boğuldum okurken resmen evlenince daha beter dertlerle uğraşmak istemiyorsan boşver evi gelinliği ayrıl bundan

Böyle sevmesin zaten kimse sizi böyle sevmesin. Ama seviyor diye dünyanın hakaretine maruz kalıyorsunuz, aşağılanıyorsunuz, sizi kimse sevmedi mi, başınızı okşayan olmadı mı ki ilk seviyorum diyenin kölesi oluyorsunuz?

Size bir sır vereyim, bu adam bütün ilişkilerinde çatır çatır aldattı, size de yapacak ama çok kaybettiğinden akıllandı, siz hele evlenin karnınıza çocuk bi düşsün, o zaman yapacak. Nerden mi biliyorum? Terbiye ediliyorsunuz şu an, kafanızı kaldıramaz hale gelin ki yediği haltı görmeyin, bunu yapıyor size, zamanla bir gün görseniz bile suçu kendinizde bulur hale geleceksiniz, işi daha kolay olacak.

niye hep öğretmenler ya.
şurada bir kaç öğretmen arkadaş hariç hepsinin algısında sorun var.

X