nişanlımdan ayrılmak istiyorum

Asla tutumluluk degildir o cimriliktir. Hanimefendi kendini kandirmaya calisiyor ben sahsen cok uzuldum haline. Herhalde burada bizim ayrilik yazili mesajlarimizi okurken nisanlisi birden gunaydin yazdi ve aski depresti...neyse gecmis olsun simdiden.

Ayrica konu sahibi, bu sizinkisi ask degil haberiniz olsun. Bu olsa olsa "gelinligim bile hazir elalem bana ne gozle bakar" olabilir ama asla ask olamaz.

Aynen öyle, şeyi de sildi anası bana hediye almıyor evlerine gittik üç gün üst üste aynı yemeği koyduğunu

Bir mesaj nelere Kadir 😂

merhabalar. ben 24 yaşında yeni atanmış bir öğretmenim. nişanlımla kasımda tanıştık. martta sözlendik. bu kasımda düğünümüz var. beni seviyor bunu biliyorum. ama öfkelendiğinde resmen çılgına dönüşüyor. dün telefonunu kırdı. uzak mesafe bizimkisi. ayda bir görüşüyoruz. gelinliğim bile hazır. ev eşyalar vs. herkes de biliyor. ben onun hesabından sadece 5 arkadaşı görecek şekilde fotoğrafını paylaştım. etmediği laf kalmadı. ona sinirle profil fotoğrafıma kendi fotoğrafımı koydum. bana 'o kadınlar gibi niye kendini pazarlıyorsun' dedi. annesi geçici süre yanında. onun yanında bana etmediği laf kalmadı. eski sevgilim bana aylar önce yazmıştı diye bunu annesinin yanında bağıra bağıra söyledi ki neredeyse her tartışmada söylüyor. onu çok seviyorum ama kalbim çok kırık. cahil biri değil hemşire sonuçta insan yüzü görmemiş olsa tamam diyeceğim. her sinirlendiğinde telefonu kapatma diyorum saatlerce gelmiyor. dün ona eski sevgilisini unutmadıgını söyledim. unuttugunu ben de biliyorum üstünden 6 yıl geçmiş sen benim senle nişanlıyken nasıl eskiyi unutmadığımı iddia edersin dedi. annenin eteğinin altından çık dedim. bunu annesinin yanında yükses sesle kaç kere tekrarladı. annesi de arkadan bir şeyler dedi duymadım. aradım annesi çıktı. ondan da gıcık aldım. ne yapacagım ben bana akıl verin. ayrıca fazla tutumluluk yapıyor bazen. hayatttan soğutuyor beni.. sürekli annem bir şeye karışmaz deyip duruyor ama her tartışmamızı da onun yanında yaşıyor.
Öfkeyi kontrol edememek çok çok büyük sorun. Yol yakınken vazgeçin bu sevdadan. Daha çok gencsiniz zaten 24v yas ne ki...
Bu adamla evlenirseniz bile bile lades demek olur sizin ki...yapmayin

cahil biri değil hemşire sonuçta
Aynen knks hemşire ise cahil değildir. Şiddet var hakaret var evlenince muhtemelen fiziksel şiddet de artacak. Ama sevgin ağır basıyor öyle mi? Şöyle vizyonsuz vizyonsuz konuşuyorsunuz, öğretmenlerin yemediği laf kalmıyor.

Ben bu kafa yapısına sahip birinin eğitimci olduğunu düşünmüyorum. Dışardan formasyon alanlar öğretmenim diye geziyor. Ne öğretmenisin?

Son düzenleme:
Konuyla alakasız ama ideal yaş farkı araştırması yapmışlar ve yaş farkı ne kadar çoksa boşanma orani o kadar artıyor ve kimin büyük olduğu önemli değil. Ayrıca 5 yaş farktan boşanma oranı yüzde 30 idi sanırım. Yani dediğiniz şeyin temeli yok.
Temeli olmasina gerek yok ki erkeklerin kadinlarin gerisinden geldigi genel bi kani. Bari yasi 30u gecsin de hepten coluk cocukla ugrasmayalim djdj

Aynen knks hemşire ise cahil değildir. Şiddet var hakaret var evlenince mihtemelen fiziksel şiddet de artacak. Ama sevgin ağır basıyor öyle mi? Şöyle vizyonsuz vizyonsuz konuşuyorsunuz, öğretmenlerin yemediği laf kalmıyor.

Ben bu kafa yapısına sahip birinin eğitimci olduğunu düşünmüyorum. Dışardan formasyon alanlar öğretmenim diye geziyor. Ne öğretmenisin?

Nerde öğretmenlik yaptığını söylesin de çoluğumuzu çocuğumuzu göndermeyelim 😅

İsabet olur, arkana bile bakma kaç borderline kişilik bozukluğuna sahip evlenince döver de seni bu.

Ha ayrılınca atandı şımardı kendini üstün gördü diyecek arkandan kulak asma
Merhaba borderline olduğunu nasıl anladınız bu adam benim eski eşin yaptıklatının aynısını yapmış neredeyse acaba benim eski eşte mi borderline dı bilemedim

merhabalar. ben 24 yaşında yeni atanmış bir öğretmenim. nişanlımla kasımda tanıştık. martta sözlendik. bu kasımda düğünümüz var. beni seviyor bunu biliyorum. ama öfkelendiğinde resmen çılgına dönüşüyor. dün telefonunu kırdı. uzak mesafe bizimkisi. ayda bir görüşüyoruz. gelinliğim bile hazır. ev eşyalar vs. herkes de biliyor. ben onun hesabından sadece 5 arkadaşı görecek şekilde fotoğrafını paylaştım. etmediği laf kalmadı. ona sinirle profil fotoğrafıma kendi fotoğrafımı koydum. bana 'o kadınlar gibi niye kendini pazarlıyorsun' dedi. annesi geçici süre yanında. onun yanında bana etmediği laf kalmadı. eski sevgilim bana aylar önce yazmıştı diye bunu annesinin yanında bağıra bağıra söyledi ki neredeyse her tartışmada söylüyor. onu çok seviyorum ama kalbim çok kırık. cahil biri değil hemşire sonuçta insan yüzü görmemiş olsa tamam diyeceğim. her sinirlendiğinde telefonu kapatma diyorum saatlerce gelmiyor. dün ona eski sevgilisini unutmadıgını söyledim. unuttugunu ben de biliyorum üstünden 6 yıl geçmiş sen benim senle nişanlıyken nasıl eskiyi unutmadığımı iddia edersin dedi. annenin eteğinin altından çık dedim. bunu annesinin yanında yükses sesle kaç kere tekrarladı. annesi de arkadan bir şeyler dedi duymadım. aradım annesi çıktı. ondan da gıcık aldım. ne yapacagım ben bana akıl verin. ayrıca fazla tutumluluk yapıyor bazen. hayatttan soğutuyor beni.. sürekli annem bir şeye karışmaz deyip duruyor ama her tartışmamızı da onun yanında yaşıyor.

İsabet olur, arkana bile bakma kaç borderline kişilik bozukluğuna sahip evlenince döver de seni bu.

Ha ayrılınca atandı şımardı kendini üstün gördü diyecek arkandan kulak asma

Bacım istediğin kadar konunun detaylarını değiştir ben alıntılamışım değiştirdiğim mesajları kabak gibi ortada 😅

Nerde öğretmenlik yaptığını söylesin de çoluğumuzu çocuğumuzu göndermeyelim 😅
Eğitim fakültesi bitirmeyenler formasyonla öğretmen oldum sanıyorlar. Ben bunu kabul etmiyorum. Sonra öğretmenler şöyle böyle. Eğitim mezunu olanların böyle cahil bakması bana anormal geliyor. Kesin öğretmendir kesin. He he tamam ben inandım 😁😁😁😁

Kpss hazırlanan birisi olarak sana diyebileceğim onca emek vererek atanmışsın hiç kolay değil öğretmen olmuşsun böyle biri ile vakit geçmez diğerlerinin söylediği gibi bunlar işaret ayrılman senin yararına olur elalem ne der diye düşünme daha iyilerini hak ediyorsun

Merhaba borderline olduğunu nasıl anladınız bu adam benim eski eşin yaptıklatının aynısını yapmış neredeyse acaba benim eski eşte mi borderline dı bilemedim
Aşırı kıskançlık ve şüphe - sinirlilik hali genelde belirtileri
D902C601-AAEB-4C69-A49A-F1BCF38B19A2.jpeg
F6F42B6E-922D-4D33-A3FF-B235783E4716.jpeg

Eğitim fakültesi bitirmeyenler formasyonla öğretmen oldum sanıyorlar. Ben bunu kabul etmiyorum. Sonra öğretmenler şöyle böyle. Eğitim mezunu olanların böyle cahil bakması bana anormal geliyor. Kesin öğretmendir kesin. He he tamam ben inandım 😁😁😁😁

Kız ben de 2020 de başvuran herkese 2000 TL ye formasyon verdiler 11 sınıf vardı bi sınıfta 50 öğrenci vardı 😂

Bende işletmenden muhasebe ve finansman öğretmeni oldum ama KPSS ye girmedim.

Beni tanıyorsun bu forumda asla öğretmenim diye dolaşmıyorum 😇

Millet ne ego yapıyor 😂

kesinlikle ayrılmalisin. ne demek hakaret edecek kötü kelime kullanacak. 10 yıl bitti evleneli. Allah razı olsun bir kere "öte git" dememiştir. lütfen sevilmediğiniz ve değer görmediğiniz yerde durmayın

Aşırı kıskançlık ve şüphe - sinirlilik hali genelde belirtileri
Eki Görüntüle 3282188 Eki Görüntüle 3282189
Teşekkür ederim, benim eski eş telefonu kırmayla başlamıştı sonra eşyaları kırdı dağıttı en son bana şiddeti yöneldi çocuğum olsa bu kadar severdim dediğim insandan öyle bir soğudum ki bu olaylardan sonra..ayrıca bu adamlar ilerde çocuğa da şiddet uygularlar ve öfkesini kontrol edemediğinde cinayet işlerler ben çok korkmuştum geceleri kapıları kilitlerdim umarım konu sahibi evlenmeden ayrılır yoksa daha büyük şiddetlerle karşı karşıya kalacak

Kız ben de 2020 de başvuran herkese 2000 TL ye formasyon verdiler 11 sınıf vardı bi sınıfta 50 öğrenci vardı 😂

Bende işletmenden muhasebe ve finansman öğretmeni oldum, ama beni tanıyorsun bu forumda asla öğretmenim diye dolaşmıyorum 😇

Millet ne ego yapıyor 😂
Aynen knks Hakkari Üniversitesi molotof fakültesinden mezun olanlar bile formasyon aldı. Ohooo.😁😁😁 Konuya ben atanmış öğretmenim diye girmesinde bile bir anormallik var. 😁😁 Atanmasa öğretmen olmayacaktı yani. 😁

Düğüne az kalmış huzursuzluk var.Dugunden sonra hicbirsey düzelmez.Kararini iyi ver ayrıl.

Aynen knks Hakkari Üniversitesi molotof fakültesinden mezun olanlar bile formasyon aldı. Ohooo.😁😁😁 Konuya ben atanmış öğretmenim diye girmesinde bile bir anormallik var. 😁😁 Atanmasa öğretmen olmayacaktı yani. 😁

Zaten adamın bunla evlenme motivasyonu da atanması bence ondan diline vurmuş 😂

X