Nisanda Bahar :)

öncelikle herkeseeee iyi akşamlarrrr yeni topiğimiz bize nisanda baharımızı getirir inşallahhhh kimimiz bebek, kimimiz eş, kimimiz iş, kimimiz benim gibi belki atama bekliyordur..Ama hepimizin ortak gayesi nisanda fit bir vücut Her ne bekliyorsak umarım beklediğimize değecek sonuçları alırız nisanda.. Hayırlara vesile olsunn diyerek açılış konuşmamı sonlandırıyorum

cnmmm eve şimdi geldimmm.. Ellerine sağlıkkk, tertemiz bir sayfa açmışsın ana kurallarına bayıldımmmm..dediğin gibi zamanla eklemede yaparız..sadece kilo cetvelini de ekleyebilirsen bu mesajına süper olacak ayrıca menü paylaşımı konusunda kesinlikle katılıyorumm..akşam yeme faslını bitiren menüsünü paylaşsın..yoksa diğğer türlü karışıklık oluyorrrr..bir de şeyyy diyorumm herkes artıkkk kalori hesaplama sitelerini biliyorrr.. menüler yazıldıktan sonra en sonuna toplam kalori miktarını yazsak, yorumlarımıza bir katkı sağlar diye düşünüyorumm..

Son düzenleme:
Benim menüm:

SABAH: 1 bardak yeşilçay + 1 yumurta + zeytin + lor peynir +roka + 2 dilim kepek ekmeği
Dışarıda olduğumdan saat 4 e kadar ağzıma lokma koyamadım..
AKŞAM: 3 parça tavuk göğsü + 3 kaşık yoğurt +1 galeta + yeşillik
Yemekten sonra sade türk kahvesi
Bugün yaklaşık 2 saat kadar yürümüşümdür..

yapabilirsem birazdan slim in 6 ya bakacam..ama bacaklarım acayip ağrıyor zorlamak istemiyorum..duruma göre artık

Topiğimiz hayırlı olsuuuunnn.. Kızlar ben cumartesi pazar ipin ucunu bi kaçırdım ki sormayın gitsin. 69 u görürüm diyordum ama rüyamda görcem galiba. Regl oldum ondan dicem ama suçu onun üstüne de atmak istemiyorum.
Neyse gelelim bugün yediklerime daha doğrusu yediğime çeyrek tost yedim sadece.

Tüm dediklerine katılıyorum canım. Bencede kalori miktarı iyi olur mesela bazen iki çatal patates kızartması aldık diyoruz ama o iki çatal bir tabak yeşilliğe bedel.

Bölümün ne tatlım

atama bekleyen tek sen deılsı inşallah herkesın bekledıgı olur :)

Ta
tamamdır canım kurallara ekliyorum kalori hesabını

Canim masallahh epey bi cogalmisiz iyi olmus inşallah yeni arkadaslarda digerleri gibi baslayip birakmazlar

kızlarrrrr ben bişi söylicemmmmm.ya tmm biliyorum diyetteyizzzz ama ben aşçılık kursuna gitmek istiyorummmm..söz dikkat edecem yine :) ne diyorsunuz.. yarın gidip konusacam..halk eğitim ücretsiz zaten..

kızlarrrrr ben bişi söylicemmmmm.ya tmm biliyorum diyetteyizzzz ama ben aşçılık kursuna gitmek istiyorummmm..söz dikkat edecem yine :) ne diyorsunuz.. yarın gidip konusacam..halk eğitim ücretsiz zaten..

Yapmaaaaaaaaaa hayir yapma arkadasimin bi felakete suruklenmesine izin veremem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…