Nisanda Bahar :)

nisandabahar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2014
522
393
Merhaba...
Önceki konumuza buradan yenilenerek devam ediyoruz.
Nisan ayı herbirimiz için farklı manalar içeriyor, bizim için zayıflayacağımız ve akabinde yapacaklarımızla ilgi çok çok güzel günlerin geleceği bahar ayı.. Başlangıcımız ve umudumuz
Bu isim bu yüzden konu başlığı oldu.

Çok sevgili arkadaşlarımla çıktığımız bu yolda burada daha azimli daha bilinçli olarak devam edeceğiz

NİSAN BAHARIMIZ OLSUN (towerin)

Ana kurallarımız
  1. Hergün menü yazılsın (tabiki yazılmayan gün olabilir fakat konuda başka cevap verip menü yazmamazlık olmasın)
  2. Yediğimiz bir lokmayı dahi menüye ekleyelim
  3. Hergün 2,5 - 3 litre su içelim
  4. Hergün 3 yeşilçay içelim
  5. Haftada bir gün pazar günü öğlene kadar ödülümüz olsun. (isteyen başka bir günle değiştirebilir yalnız haftada bir kere)
  6. En geç 18.00 de yeme işini bitirelim.
  7. Hareket edelim. Spor yapalım. Her gün en az yarım saatte olsa yürüyelim. Bunları menülerin altına ekleyelim...(Bebeği olanlar dahil değil)
  8. Cuma günleri tartı bildirim.
  9. İki hafta üstüste kilo bildirmeyen gruptan çıkacak.
  10. Haftanın grupb birincisi + şahsi 1. seçilecek.
yeterli kişiye ulaştık!!

kişiler30Ocak6Şubat13Şubat20Şubat27Şubat6Mart13Mart20Mart27Mart3Nisan10Nisan 17Nisan24Nisan1Mayıs
69*nisandabahar84.882.281.281.6----------
65*su3217372.870.870.5----------
64*rmys42038381.38080----------
65*towerin757371.869.8----------
70*S20008584.283.383.3----------
79*ogrtmn589868585----------
70*ervaamm-807979----------
64*mirjam-7774.5-----------
80*paramedikk-9895.496----------
70*adanamerkez-93.391.991----------
65*saliha00--8885.5----------
80*mira_85--91.591.8----------
65*rabia558--7170.2----------
mandebula---62.2----------

[tr][/tr][tr][/tr] [th]Gruplar[/th] [th]1.hafta[/th] [th]2.hafta[/th] [th]3.hafta[/th] [th]4.hafta[/th] [th]5.hafta[/th] [th]6.hafta[/th] [th]7.hafta[/th] [th]8.hafta[/th] [th]9.hafta[/th] [th]10.hafta[/th] [tr][/tr][tr][/tr] [td]1.grup: mira_85 + saliha00 + adanamerkez[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td]
[tr][/tr][tr][/tr][tr]
[td]2.grup:nisandabahar + rmys4203 [/td]
[td]-[/td]
[td]-[/td]
[td]-[/td]
[td]-[/td]
[td]-[/td]
[td]-[/td]
[td]-[/td]
[td]-[/td]
[td]-[/td]
[td]-[/td][/tr]
[tr][/tr]
[tr][/tr]
[tr][/tr]
[tr][/tr][tr][/tr] [td]3.grup: ervaamm + mirjam[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [tr][/tr][tr][/tr] [td]4.grup: towerin + su321[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [tr][/tr][tr][/tr] [td]5.grup: rabia1558 + mandebula[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [tr][/tr][tr][/tr] [td]6.grup: paramedikk + ogrtmn5[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td] [td]-[/td]

-Yarışa 20 Şubat Cuma günü başladık.
-Grup içinde herkes eşi ile yarışacak
-Böylelikle hem totalde hem şahsi olarak verilen kilo artacak-
-Herkes eşinden mesul kilo bildirimi menü bildirimi ve spor takibi konusunda
-27 Şubat Cuma gününden itibaren 1.ler belirlenecek

Son düzenleme:
Merhaba canim cok guzel olmus hadi hayirli ugurlu olsun bende ikinci bebegi dusunuyorm yalniz bunun icin 15 kilo vermem lazim insallah bunu burada basaracagiz yalniz canim ben memlekete gidecegim 2 3 hafta bildirim yapamam ama hep yazarim oda mecburiyetten baskul yok

Kizlar bu arada menuyu 6 dan sonra yazalım ben yazmış bulundum ama neyse 6 dan sonra yazarsak yeme isi bitmis olur hemde yazdiktan sonra birsey yiyemeyiz sucluluk duygusu olur bence

Yeni bir baslangicin icine dahil olmaktan dolayi mutluyum. Hepimize hayirli olsun o zaman. Bence tarti gunu cumartesi olmali cunku pazar gunu serbest ogun yapacaktir bir cok arkadaş, ben de dahil. Bu benim fikrim cumartesi tartiyi maglub eden pazar gunu serbest ogunu haketsin diger türlü kacamaklarla yürümüyor bu is.
Aksam topluca yazabilirim menumu ama daha erkende yazabilirim cunku gunum gunume uymuyor bazen aksamlari cok yogun oluyorum

Kahvaltim
1yagsiz peynirli k.ekmekli tost
4 zeytin, maydanoz

Ara ogunum
Sade turk kahvesi

Ogle yemegim
1porsiyon tavuklu patatesli yemek
1 kasik makarna
Yogurt
1 kase corba

Ara ogun
Küçük boy armut
Yarım bardak sut

Aksam yemegi
Bi kase etli bugday çorbası ve salata

Tamam canım diğer arkadaşlar da yazsın netleşir. Belki yine cumada kalırız öyle başlamıştık. 6 dan sonra yememeye dikkat ediyor musun? Menü gayet güzel afiyet olsun

kahvaltı: 2 dilim ekmek 3 zeytın 1 dilim peynir
ara: 2 hurma
öğle: 2 dilim ekmek marul biraz haşlama tavuk
ara: 1 mandalina
akşam: 2 dilim ekmek salata çeyrek alabalık

bende geldimmmmmmmmmmmmm

Tamam canım diğer arkadaşlar da yazsın netleşir. Belki yine cumada kalırız öyle başlamıştık. 6 dan sonra yememeye dikkat ediyor musun? Menü gayet güzel afiyet olsun

Beğendiğine sevindim. Ben saat 8 civari kucuk bir ara yapıp günü kapatıyorum canım. Ara yapmadigim zamanlar eksi göremiyorum. Yoksa yemezdim daha da rahat oluyorum hatta yemezsem ama metabolizma duruyor aninda az yiyerek de kilo veremem mesela

Sabah:1 kase dolusu yoğurt, 1 büyük çilek,kivi,portakal
Ara öğünde:1 kutu orman meyveli yoğurt (activia),2 ceviz, portakal,3 hurma,veee büyük bir poşet leblebi
Akşam:1 kase dolusu yoğurt,kivi,portakal
günün değerlendirmesi:2.5 litre su,50 mekik,10 dk pilates,2 kupa yeşil çay

Aptalca bi sebebi var 4 gündür meyveli yoğurt diyeti yapyorum bi daha asla yapmıcam ben kahvaltıyı özledim ya bugün bitti zaten asla bi daha yapmam banane az olsun mutlu oliyim yeter ki

Estagfirullah.Tatlim bencede yapma öyle şeyler. Kahvaltını da yemegini de güzelce ye. az gidebilir ama kalıcı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…