Nisanda Bahar :)

çok iyi canım. bende bugun tartılamadım sabah tartılcam iyice abarttım bu hafta ya cok kötü inşallah almamaısımdır. yeme istigimi kesemıyorum bı turlu

çok iyi canım. bende bugun tartılamadım sabah tartılcam iyice abarttım bu hafta ya cok kötü inşallah almamaısımdır. yeme istigimi kesemıyorum bı turlu
Öyle olunca çık dolaş yürü ve bool boll düşün zayıflıyıcağını,mutlu olucağını bnde bakalım koruma sürecini nasıl geçiricem çok merak ediyorum inşallah azıtmam

böle gderse alacagım dıe korkuyorum. sankı herseyden mahrum kalacagım dıe düşünerek yemege saldırıyorum.
Az az ,sık sık yemeye özen göster,banada bugün kötü atak geldi tam mutfağa giderken beni kıran,üzen,ağır sözler söyleyen insanları düşündüm ve geri adım attım unutma canın birşey yemek istiyorsa ye ama az ye,boool su iç midenin şişirir tokluk hissini artırır,yoğurtta aynı şekilde zorlada olsa ye bak hemen tok hissediceksin

Meraba kızlar ben tekrardan geldm ama burda hareketlilik kesilmiş istedgm kiloya hemn düşmek istedgm için diyeti bırakıp yediklrme dikkat ettm ama bi faydası olmadı şimdi tekrar basladm aranıza katıldım da 78.9 dum geçen hafta ölçtum 75.6 olmsm son 1 haftadır 1.5 kilo verdm eğer kabul ederseniz sizinle tekrar devam etmek istyorum :) bu sefer daha da azimliyim :)

Merhaba arkadaşlar Nasılsınız
Çok uzun zaman oldu girmeyeli Nisan bitti Eylül bile geldi
Ailevi sorunlar sağlık sorunları derken hiç girip yazamadım hatta okumaya bile Fırsatım olmadı
Inşallah istediğiniz hedef kiloya ulaşmışsınızdır
Ben hala aynıyım hatta fazlayımdır bakmıyorum ((

Bende

beni de alsanız olmaz mı bu gruba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…