Nisanda Bahar :)

e olabilir o zaman ama çok dikkat et cnm arkadaşımmm Kıyamam sana

Günaydın

Selam arkadasim araniza yeni katildim bende. Ve guzel bir ortamda Oldugum icin mutluyum. Ama kalori hesabi konusunda ayni seyi düşünmüyorum Hem hergun buna vaktim olmaz hem neyi Ne kadar yiyecegimi bildigim icin gerek gormuyorum. Benim diyetim tek duze gidecek 2 catal kizartmayi araya sokarsam bunun adi KACAMAKTIR bunun farkindayim ve bunu beslenmemde kabul edilmez olarak görüyorum yersem adina kocaman bi kaçamak yazip oyle yazarim. Ama ya beni bu kalori hesabindan muaf tutmanizi isticem yada kurallara eklememenizi.. yeni geldim ama bundan sonra Allah izin verirse yazacagim icin bunu istemeye curet ettim :)

merhabalar, nasilsiniz? dun menumu eski sayfaya yazmisim
ins. yine karistirip oraya yazmam :))))
tartiya haftada bir cikcam bundan dolayi cumayi sabirsizlikla bekliyorum. Ins. guzel sonuclar bekliyorum.

Günaydın kızlar
Şuan itibariyle kişi alımı durdu
Towerin cuma demiştik ama yeterli kişi olduk bence
Şimdi tablo düzenleyip cuma tartı Sonuçları'ndan sonra ikişer Kişilik eşleşme yapıp yarışı başlatıcam
Kilosu yakın Olanları eşleştirelim
Örneğin towerin ve su
Rmys sen tartı sonucuna bakamayacaksın seni dahil edelim mi?

Herkes Eşiyle diyetini sporunu takip edip ekip ruhuyla devam edecek

Hatta sempatik olsun gruplarımıza bi isim koyalım:)

Çok güzelmiş

Canim cok iyi olur boyle supersin..

Kaç OTE="mira_85, post: 39494807, member: 660656"]Bencede cok guzel oldu. Benimle ayni kilo olan var mi yoksa en tombiginiz olarak es bulamayacak mıyım acaba:)
Nisan sonu citir hatunlar olacağız hissediyorum heyecanlandim şimdi[/QUOTE]
Kaç kilosun canm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…