Nisanda Bahar :)

Allah nasip ederse 5 -6 kilomuz var zaten sonra belki daha da veririz o ayrı:KK76:
Ya aslında ben de bu kadar erken yemek istemiyorum ama okuldan gelince çok acıkıyorum ne öğle yemeği oluyor ne akşam yemeği arada kalıyor.

biz seninle eğerrr devamm edersek raporlar verirsek birbirimize gün günnn..bence daha da güzel şeyler olacak gibi bir his var içimde..:KK76: ama cnmm akşam bari ya yoğurt ya meyve bişi ye 5ten önce..

biz seninle eğerrr devamm edersek raporlar verirsek birbirimize gün günnn..bence daha da güzel şeyler olacak gibi bir his var içimde..:KK76: ama cnmm akşam bari ya yoğurt ya meyve bişi ye 5ten önce..
Yarın kahvaltıda sucuk yiyebilir miyim peki yeme derseniz yemem:eek:

Yarın kahvaltıda sucuk yiyebilir miyim peki yeme derseniz yemem:eek:

serbest günün var tabi cnmmbir günn.mesela ben pazar günü kuzenlerle kahvaltıdayızzz..yanımda 2 dilim buğday ekmeğimi götürecem..orda artık Hayal gücüne bırakıyorumm:kk77::KK76::KK49::KK53: ama tabi ki tutup bal yemicemm..ya da her şeyden yemicem..sucuklu yumurta kesin yerimm ama ölçülü..çilek reçelii yerim ama ölçülü..yani anlayacağın bir gün ölçülü izinliyiz..o da sadece kahvaltı şekerimmm..tamam mı..

kızlarrr bu kuzenlerle olan günümüz 15 günde 1...bütün hamaratlıklar ortaya seriliyorrrr..emeğe saygıdan azıcık yicez işte. 15 günde 1 ..sefa sürüyorum çok mu :kk77: ama dediğim gibi..dengeliyorum..pazar kahvaltılarııı zaten apayrı bir mesele ..o yüzden ben bu hafta pazar kahvaltısını seçtimmm kaçamak için :KK50:

Bende pazar birazcık ödül yapacağım aşırı bir sac böreği çekiyor canım
:KK62:

Eklentiler

• sac-boregi-1.jpg
    sac-boregi-1.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 157
canımmm çok geçmişş olsunnn..kızlarrrr diyet yapmıyoruz bizzz sağlıklı besleniyoruzzzz..onun içinnn önce sağlığımıza dikkat edelim lütfennn..:KK53: bu arada cnmmm doğadan kayısılı form çayını bi dene derimmm
Tesrkkur ederim canim haklisin o konuda :) birde onu deneyeyim canim sagol:)

X