Nisanda Bahar :)

Menümü de paylaşayım kızlar akşam yemeğimi yedim.
Bugün kahvaltı yapmadım ben dün dışarda yediğim için midem çok kötüydü.
Haşlanmış karnabahar ve bamya yedim şimdi.

Bennnn geldimmmm:KK76: bu hafta benim için koşuşturmayla geçti.. ve tartıda çok şükürrr hakkımı gördüm :KK49::KK54: nisandabaharımmm şu benim 72 vardı ya onu bir düzeltelim 70 yapalım..(aslında 69.80) ama ben yuvarlıyorummm ve tarihiminnnnn en zayıffff anına varmışşş bulunmaktayımmmm..şu kilo benim içinnn bir milattt..hayatımda ilk defa bu kilodayımmm:KK53: şafak: 5 kilocuk :63:

Kilo verdim diye sevineyim mi az verdim diye üzüleyim mi bilemedim valla kızlar.
70.5 kilom.
300 gram gitmiş yani.

can suyummm peşindeyimm demiştimm sana..birlikte güzel sonuçla tamamlicaz inşallahhh:KK76: bu arada leslie yapıyormusun..ben artık kesin karar verdimmm leslie 3 mil yapacam 2 tur..başkada bişi yok..spor olarak..olmuyor diğerlerinden sıkılıyorum..:oops:

Bennnn geldimmmm:KK76: bu hafta benim için koşuşturmayla geçti.. ve tartıda çok şükürrr hakkımı gördüm :KK49::KK54: nisandabaharımmm şu benim 72 vardı ya onu bir düzeltelim 70 yapalım..(aslında 69.80) ama ben yuvarlıyorummm ve tarihiminnnnn en zayıffff anına varmışşş bulunmaktayımmmm..şu kilo benim içinnn bir milattt..hayatımda ilk defa bu kilodayımmm:KK53: şafak: 5 kilocuk :63:
:21::21:Süpersin tatlım darısı başıma:KK16:

can suyummm peşindeyimm demiştimm sana..birlikte güzel sonuçla tamamlicaz inşallahhh:KK76: bu arada leslie yapıyormusun..ben artık kesin karar verdimmm leslie 3 mil yapacam 2 tur..başkada bişi yok..spor olarak..olmuyor diğerlerinden sıkılıyorum..:oops:
3 mil yapıyorum canım bende mükemml bi şey.
Başka bi şey yapamıyorum akşama derste ayaktayım zaten.

Kızlarrrr sakıjnnnnnnn pesss etmeyinnnn.benimde dönem dönem kilo veremediğimmm sinir krizleri geçirdiğimmm anlar oldu ama ben pes etmedimm..önümüzdeki hafta daha dikkatli oluruz...tamam mı..kilo almadığımıza şükredelim birazda..yeter ki motivasyonumuz düşmesinnnn..

cnm bu basenlere etkili mi gerçekten..benim basenleri biraz indirsemmm:KK53: gayet iyi olucak.:KK76:
bu arada ne öğretmeniydin cnm
Evet yani bende basen var iç bacak kalın baya. Üst bacak ölçüm 70 ti şimdi 60 çok şükür.
Sınıf öğretmeniyim tatlım.

Merhaba kizlar sabahtan beri hastanedeyim afedersiniz yesil akinti geliyor asiri derecede iltihap varmis kadiklarimda cok kotu sanci var bu arada ben bur bir haftada hic kilo vermemisim neden ki kabizlik var ondan mi acaba csnim sikildi simdi 80 kiloyum hala :KK70:

canımmm çok geçmişş olsunnn..kızlarrrr diyet yapmıyoruz bizzz sağlıklı besleniyoruzzzz..onun içinnn önce sağlığımıza dikkat edelim lütfennn..:KK53: bu arada cnmmm doğadan kayısılı form çayını bi dene derimmm

Evet yani bende basen var iç bacak kalın baya. Üst bacak ölçüm 70 ti şimdi 60 çok şükür.

ay cnmm hiç üşenmeden kalkıp bacağımı ölçtümm..70 çıktı..ne kadar sürede 60a düştün cnmm..çünkü bazılarııı leslienin fazla etkisi olmadığını söylüyırrr..o yüzden karar veremiyorum ne yapsam diye..slim in 6 yı da ilk 25 dakikalık olanı yaptım ama sıkıcı..kendimi parçalıyorum resmen..onunla bir ayda kilo vereceğime ..leslie ile 2 ayda verim diye düşünüyorum..leslie daha eğlencelii ve yapabiliyorum..yani ben öyle düşünüyorum..benim tatlı rakibem ne der bu işe..:KK49:

Bu arada Allah yardımcın olsunn cnmm...en kutsal ve en zor mesleklerdenn birini yapıyorsunn..gelecek kuşak senin ellerinde..:KK68:ışığın daim olsun ki daha çok aydınlık olalım :KK49:

menüm de akşam gelecek.. :) kılzarr hani menüleri derli toplu yolluyordukk..akşam ağzının fermuarını çeken yolluyordu..bence öyle olması daha iyi ..hepsi bir arada..en azından günün kritiğini yaparız..ama yine de siz bilirsinizz...

bu arada lahana ve pırasa aldımmm...bunlarla ne yapayım ??? evet fikri olan..:KK76: şu lahana suyu filan deniliyor ya..kilo vermek içinn..biri yardımcı olsa da yapsam.:KK50:

ay cnmm hiç üşenmeden kalkıp bacağımı ölçtümm..70 çıktı..ne kadar sürede 60a düştün cnmm..çünkü bazılarııı leslienin fazla etkisi olmadığını söylüyırrr..o yüzden karar veremiyorum ne yapsam diye..slim in 6 yı da ilk 25 dakikalık olanı yaptım ama sıkıcı..kendimi parçalıyorum resmen..onunla bir ayda kilo vereceğime ..leslie ile 2 ayda verim diye düşünüyorum..leslie daha eğlencelii ve yapabiliyorum..yani ben öyle düşünüyorum..benim tatlı rakibem ne der bu işe..:KK49:
Ben 6 aydr yapıyorum diyeti ama sporu iki buçuk aydır falan yapıyorum canım.
Bence leslie çok etkili ve tabiki yürüyüşte öyle.

menüm de akşam gelecek.. :) kılzarr hani menüleri derli toplu yolluyordukk..akşam ağzının fermuarını çeken yolluyordu..bence öyle olması daha iyi ..hepsi bir arada..en azından günün kritiğini yaparız..ama yine de siz bilirsinizz...
Bence de öyle olsun. Mesela ben akşam yemeğimi az önce yedim ama kesseler bir lokma koymam ağzıma bundan sonra meyve de dahil.
Ben biraz katı mıyım neyim:KK16::KK16:

Ben 6 aydr yapıyorum diyeti ama sporu iki buçuk aydır falan yapıyorum canım.
Bence leslie çok etkili ve tabiki yürüyüşte öyle.

cnm dışarda yürüyebileceğim alan olmadığından var da ben istemiyorumm..(sapığın biri bana bulaşmıştı da bir ara..hayvanın bakkal dükkanı var..her geçtiğimde dışarı çıkıp laf atıyorrr.kulağımda kulaklık var...duymamazlığa geliyorum..aradan 6 ay geçti..geçende gidim dedimm..yine gördümmm ve pis pis bana baktı..korktummm.bişe desemmm adımı çıkaracakk üstüme iftira atacak o cinstenn..hava şartlarından dolayı da fazla kalabalık değil..o yüzden bıraktım..evde leslie 3 mil 2 kez yapsam yeterli herhalde )

X