Nisanda Bahar :)

Benimkininde hic hosuna gitmiyo ama gercekten kotu duruyo ben bile hic hoslanmiyorum e adama ne demeli
Hem 9 ay bebek taşı hem doğur hem emzir hem zayıf ol hem fit ol oldu ya kolaydı !! Ilk evlendiğimde 60 kiloydum ama Göbek yoktu napalım Allah evlatlarımıza uzun ömürler versin ama kadın olmak zorrr

Hem 9 ay bebek taşı hem doğur hem emzir hem zayıf ol hem fit ol oldu ya kolaydı !! Ilk evlendiğimde 60 kiloydum ama Göbek yoktu napalım Allah evlatlarımıza uzun ömürler versin ama kadın olmak zorrr

Aynn cnm cokkkkkkk zorrrr bende evlendigimde 54 kiloydum hatta bel olcume gore gelinlik bulamadim sectigim gelinlikler cok kotu durdu kv saolsun ozel diktirdi

Canım ben pamuğa bi damla limon yağı bi damla kantoron Yağı damlatıp kızarık yere sürdüm bende güneş alerjisi oluyor elmacıkların üstü kıpkırmızı oluyor bazen sivilcelere dönüşüyor doktor kimyasal peeling dedi ama ben yanaşmadım bu işimi gördü. Bu arada sende sivilcemi var lekelenme mi? Elimde bi tarif var sivilce için denemdik ama deneyenler çok memnun yollarım sana istersen

cnmmm tarifi alabilir miyim mümkünse o_Obir de limon mu damlatıyoruz..kantoron içerisine..limon yağı yazmışsın da

Olmazzz tatlım lütfen tartıl:) nedenini söyle özel değilse... Bide seninle neden ilgilenmeyelim aşk olsun.. Birde bugün çok kaçmış ama hep faydalı Şeyler bunun miktarını ayarlasan tamam. Kuru meyve candır. Porsiyon Hesabı yap birden Bırakma yavaş yavaş azalt. Kuru incirin bir porsiyon miktarını öğren günlük 3 porsiyon meyveyi Geçme. Diğer kurularıda öğrenip yazsan bizde faydalanırız hadi bu sana ödev olsun:)
Bugün fazla kaçmış acaba neden? Regl dönemin mi yakın? Tartı günü stresi mi? Canın mı sıkkın? Bir düşün bakalım neden? Nedenleri bulunca savaşmak daha kolay en azından ona göre hazırlıyorsun kendini. Çok çok iyi gidiyordun bugün nazar boncuğu olsun birdahaki sefere daha ölçülü olacaksın eminim :KK66:

Canlar noldu size :KK43:
Yarın 3 mil leslie yapıyoruz Rabia parametrik Ervam ben ok?
Benimde yarın umudum yok son 3 gün dikkat ettim ama eski topikte epey kaçırmıştım bence aldım geri

kızlarrrr bende leslieciğim ..sporda aynı grupta olalım..olur mu:KK76: su zaten yokkk hep okulda :KK14:

X