Nisanda Bahar :)

Kızlar bugun bi arkadastaydim simdi geldim
sabah nescafe kk peynir 2 dilim ekmek
Oglen aseriyorum galiba 2 gundur cig kofte yiyorum 5 adet etsiz
Aksam bir porsiyon sulu kofte salata

Insallah cnm ederim

Cnm leslie yaptigim zaman basen bolgem tik tik atiyi sanirim oluyo faydasi eriyo bence bide selulutlerim azaldi..
Bide yorma kendini okdar 6 mil cok agir
iyimis ozaman canim bende devam edeyim o zaman cunku benim selulitler oyle cokki bacaklarimla belim nerdeyse ayni olcude

Canlar noldu size
Yarın 3 mil leslie yapıyoruz Rabia parametrik Ervam ben ok?
Benimde yarın umudum yok son 3 gün dikkat ettim ama eski topikte epey kaçırmıştım bence aldım geri
yarın sabah staja gtcem ancak akşam gelınce yaparım. eve mısafır gelınce böle oluyo yaa sonra da yedıgım için pişman oluyorum

[QUOTE="ervaamm, post: 39525701, member: 657213"düşünüyorum ilk lur ya 3 mil yapalim once biraz dinlendikten sobra 2 mil daha yapalim ben oyle yapcam[/QUOTE]
Ama daha ben çok yeniyim yavaş yavaş arttırmayı düsünüyorum ilk defa bugün başladım 1 mil le

[QUOTE="ervaamm, post: 39525701, member: 657213"düşünüyorum ilk lur ya 3 mil yapalim once biraz dinlendikten sobra 2 mil daha yapalim ben oyle yapcam
Ama daha ben çok yeniyim yavaş yavaş arttırmayı düsünüyorum ilk defa bugün başladım 1 mil le[/QUOTE]

Canim zaten 1 mil 15 dk biraz dinlen 2 mil otuz dk yani isin mantigi 15 dk yapiyorsun 1 mil oluyo bi 15 dk daha 2 mil oluyo bu sekilde artiyo tabi bunu ben iki uc dk arayla yapiyorum

[QUOTEyaparımm, post: 39525835, member: 657213"]Ama daha ben çok yeniyim yavaş yavaş arttırmayı düsünüyorum ilk defa bugün başladım 1 mil le[/QUOTE]

Canim zaten 1 mil 15 dk biraz dinlen 2 mil otuz dk yani isin mantigi 15 dk yapiyorsun 1 mil oluyo bi 15 dk daha 2 mil oluyo bu sekilde artiyo tabi bunu ben iki uc dk arayla yapiyorum[/QUOTE]
Tamam yapmaya çalışırım ama gerçekten çok beğendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…