Nisanda Bahar :)

BN yarUOTE="paramedikk, post: 39525074, member: 659238"]tek deılsın sanırım bende akşam baya bı yedım yaa arkadaslar bızdeydı tutamadımm kendımı [/QUOTE]
Öfff napcaz bizz

oyle deme rabiacim sen bizim melek yuzlu kardesimizsin ama bugun gercekten cok kacirmisin daha yasin cok kucuk aslinda biraz dikkat etsen sen daha cabuk verirsin canim
Doğru ama ablacm bn 2 bucuk ayda 83 ten 70 düştüm mazeret diye söylemiyorum öyylesine yanlış anlaşılmasın

Sadece kola olsa iyi cnm yaaa aksam yemeginden sonra neler yedimm nelerrr mide fesadi gecirmek uzereyim suan kendimi leslie ablanin hareketlerine vurucam birazdan cokk fena midem agriyo
bir daha duymayayim asla pes etmek yok hedefimize ulasana kadar devam

[QUOTEçok mutluaramedikk, post: 39525296, member: 659238"]cok iyi vermıssın rabıa kaç yasındasın kı ? ben 19 yasındayım[/QUOTE]
18 ayyyy cok mutlu oldum kendime yaşıt arkadaş buldum yaşasıııın

dedimya aahh genclik aahh bende oyleydim bir zamanlar 15 yasindayken iki ayda 14 kilo vermistim ama simdi nerdeeee

Şey OTE="ervaamm, post: 3952istememiştir ablacm: 657213"]Canim ask olsun uzuldum boyle demene o kadar muhabbet ettik yani[/QUOTE]
Sey özür dilerim öyle demek istememistim ablacm

Canım ben pamuğa bi damla limon yağı bi damla kantoron Yağı damlatıp kızarık yere sürdüm bende güneş alerjisi oluyor elmacıkların üstü kıpkırmızı oluyor bazen sivilcelere dönüşüyor doktor kimyasal peeling dedi ama ben yanaşmadım bu işimi gördü. Bu arada sende sivilcemi var lekelenme mi? Elimde bi tarif var sivilce için denemdik ama deneyenler çok memnun yollarım sana istersen

Arkadaşlar ben yarın tartılamam mümkün değil pazartesi tartıla bilirim anca kabul eder misiniz?

Olmazzz tatlım lütfen tartıl:) nedenini söyle özel değilse... Bide seninle neden ilgilenmeyelim aşk olsun.. Birde bugün çok kaçmış ama hep faydalı Şeyler bunun miktarını ayarlasan tamam. Kuru meyve candır. Porsiyon Hesabı yap birden Bırakma yavaş yavaş azalt. Kuru incirin bir porsiyon miktarını öğren günlük 3 porsiyon meyveyi Geçme. Diğer kurularıda öğrenip yazsan bizde faydalanırız hadi bu sana ödev olsun:)
Bugün fazla kaçmış acaba neden? Regl dönemin mi yakın? Tartı günü stresi mi? Canın mı sıkkın? Bir düşün bakalım neden? Nedenleri bulunca savaşmak daha kolay en azından ona göre hazırlıyorsun kendini. Çok çok iyi gidiyordun bugün nazar boncuğu olsun birdahaki sefere daha ölçülü olacaksın eminim

Utandimmm yediklerimden

Inşallah cnm ama bu aksam canim cok sıkkındi galiba ondan kendimi abur cubura vurdum
arada oluyo oyle canimcim uzulme yarin telafi edersin leslieden bir fayda goruyonmu ben hicbisey anlamiyomda hatta 6 mil bile yaptim banamisin demedi plates beni artik ne hale getirdiyse

Tamam söz bir daha kine ölçülü olucam ve devimide yapıcam tesekkürleeer

arada oluyo oyle canimcim uzulme yarin telafi edersin leslieden bir fayda goruyonmu ben hicbisey anlamiyomda hatta 6 mil bile yaptim banamisin demedi plates beni artik ne hale getirdiyse
Insallah cnm ederim

Cnm leslie yaptigim zaman basen bolgem tik tik atiyi sanirim oluyo faydasi eriyo bence bide selulutlerim azaldi..
Bide yorma kendini okdar 6 mil cok agir

Gördüm cnm evet napcaz yaaa

Canlar noldu size
Yarın 3 mil leslie yapıyoruz Rabia parametrik Ervam ben ok?
Benimde yarın umudum yok son 3 gün dikkat ettim ama eski topikte epey kaçırmıştım bence aldım geri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…