🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanırım hsg çektireceksin ama korkuyorsun kuzum 😌
Ben şehir hastanesinde çektirdim anestezi yoktu tabi, çok kısa sürüyor ve öyle aşırı dayanılmayacak birşey değildi ondan önce korktuğum için anestezili çektirmiştim ikisinde de sonrasında çok ağrı sızı olmadı arada bir sancı giriyordu ilk gün o kadar. Durumun varsa anestezili çektir tabi ama yoksa araştırıp kendini korkutma bilmeden bodoslama dalmak en iyisi oluyor 😂
tatluboncuk tatluboncuk da devlette çektirdi o da aynı şekilde çok ağrı sızı hissetmedi ☺️
Evet hatta çok önyargılı gittim canım yanacak diye ama çok şükür anlık adet sancım oldu sonrada hemen geçti 🥰🥰

Bence doktorunun dediği gibi gayet güzel çıkmış sonuçların ama bazen ihtiyacımız olan dışardan ufacık bir destek oluyor kuzucum denesen mi acaba çatlatma iğnesi 😍
Kuzum bu ay gitsem mi doktora bilemedim valla bi yanım git diyor bi yanım çok stres yapıyorsun diyor ama 7 ay da oldu artık. Şimdi psikolojik olarak iyiyim ama regl olunca hemen depresyona giriyorum 😀 regl olunca fikir değiştirip hemen doktora gidebilirim 😀

Bu arada tebrik ederim bir sürü adım atmışsın ne güzel en kısa zamanda mutlu haberler al inşallah yürekten.. Bende dr fobisi anksiyete vs var cesaret edip kan vermeye bile gidemiyorum ..
Sağol kuzucum bir yerden başlamak lazım zor ama başlamak lazım biryerden zaman geçiyor boşa

Zumruduanka96 Zumruduanka96 ayyy yaşasın sonunda bildiğim isimler 😍😍 benim ismim de mcnun123 dü sonradan kullanıcı adımı değiştirdim. Herkese tekrardan selamlar kızlar. Lütfen beni de listeye ekleyinnnn. Ne yazık ki henüz hamiş kalmadım. Bu süreçte neler yaptım hemen yazayım. Eşim sperm testi verdi sonuçlar için doktor mükemmel demiş. Hiç bir takviyeye ihtiyacın yok demiş. Ben tekrar hormon testleri yaptırdım adetin 2. Günü onlar da güzel geldi. Sonrasında dayanamayıp rahim filmi çektirdim tüpler açık rahmin şekli gayet iyiymiş. Hiç bir engel yok dedi doktorum. Bu ay yumurtlama günü e2 baktırdım. Yumurtlamam kaliteli olmuş. 7 gün sonra progesteron baktırdım o 8.5 çıktı. Doktorum 5 üstü güzel 10 üstü mükemmel dedi. Yani belkide çatlamada bi problem vardır tam emin olamadım. Bundan sonra nasıl bir yol izleyeceğim bilmiyorum. Doktorum 6 ay kesinlikle gelme bana dedi. Kaliteli yumurtlama ve çatlama için neler önerirsinizzzz. Bu arada sat: 15 Şubat bat: 13 Mart
Hatırladım ben seni kuzum Ankara’da hemşireydin dimii 🥰

Bizde 5+1 iz 🥰🥰🥰 bir oğlum var bakalım bu minnak ne olacak Allah hepimize kolay doguum nasip etsin evlatlarımiza sağlıklı ömürler versin

Eklentiler

• IMG_20240307_150830.jpg
    IMG_20240307_150830.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 24
Kuzum bu ay gitsem mi doktora bilemedim valla bi yanım git diyor bi yanım çok stres yapıyorsun diyor ama 7 ay da oldu artık. Şimdi psikolojik olarak iyiyim ama regl olunca hemen depresyona giriyorum 😀 regl olunca fikir değiştirip hemen doktora gidebilirim 😀
Hepimiz aynıyız kuzum regl olunca bi bıkkınlık tükenmişlik geliyor sonra toparlayıp devam ediyoruz 😂
Sen bence adet olusan ki inşallah olmazsın kesin doktor yolunu tut kuzum inşallah bebişine kavuşmana vesile olur 🥰

Hepimiz aynıyız kuzum regl olunca bi bıkkınlık tükenmişlik geliyor sonra toparlayıp devam ediyoruz 😂
Sen bence adet olusan ki inşallah olmazsın kesin doktor yolunu tut kuzum inşallah bebişine kavuşmana vesile olur 🥰
İnşallah kuzummmm olmazsa gideyim ya 😀 progesteron 8.5 çıkınca çatlama olmamış mı oluyor ya ya da yumiş mi kalitesiz bir bilgin var mı

Sanırım hsg çektireceksin ama korkuyorsun kuzum 😌
Ben şehir hastanesinde çektirdim anestezi yoktu tabi, çok kısa sürüyor ve öyle aşırı dayanılmayacak birşey değildi ondan önce korktuğum için anestezili çektirmiştim ikisinde de sonrasında çok ağrı sızı olmadı arada bir sancı giriyordu ilk gün o kadar. Durumun varsa anestezili çektir tabi ama yoksa araştırıp kendini korkutma bilmeden bodoslama dalmak en iyisi oluyor 😂
tatluboncuk tatluboncuk da devlette çektirdi o da aynı şekilde çok ağrı sızı hissetmedi ☺️
Evet canım çektirmek istiyorum çünkü hiçbir sorun yok deniliyor ama bir türlü gebelik olmuyor 😞

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X