Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gunaydinlar olsun benim guzel kardeshlerimhanimlarrr az kaldi heyecan tavan artiknasilsiniz bakalimmmm?hickimse moralini bozmazsin lutfen moraller yuksek tutulsunhickimsede gunu gecmemish test yapmasin sabr edin birazcik

Gunaydinlar olsun benim guzel kardeshlerimhanimlarrr az kaldi heyecan tavan artiknasilsiniz bakalimmmm?hickimse moralini bozmazsin lutfen moraller yuksek tutulsunhickimsede gunu gecmemish test yapmasin sabr edin birazcik
Evet bu grubun her gruptan farki moraller yuksek nesemiz yerinde anca beraber kanca beraber guzelce atlatcaz bugunleriiiii

Arkadaşlar;

BAT: 06/04/2018 idi. Maalesef adet gördüm. Yarın doktora gidip komple kan tahlillerimi yaptıracağım. Laboquick 50'li ovulasyon testi+5 erken gebelik testi ve 10'lu normal gebelik testi aldım. Yeni süreçte kullanacağım. Solgar Folat tb ve bebe aspirini alacağım. Taze çekilmiş keten tohumu+çörek otu+chia tohumu tüketmeye özen göstereceğim. Kuru incir yiyeceğim.

Canımız sağolsun. Yeni BAT: 05/05/2018 kabul edebilirim.

savaşa gider gibi hazırlanıosun maşallah özendım sana inşallah en kısa zamanda hamile kalırsn cnm

Hayirli zamaninda hayirlisiyla gelsin canim benim. Hepimiz bu sureci guzel bi sekilde ve kalbimizdeki isteklerin gercek olmasiyla bitircez insallah. Aynen boyle moral bozmak yok ne gerekiyorsa onu yapnaya aynen devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…