Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
InshAllah Allah gonlumuze gore versin:))batin ne zaman?ne kadar zamandir deniyorsunuz?kac zamandir evlisiniz:)))cok oldu biraz)
Canım geç gördüm mesajı kusura bakma :) Amin inşallah canım hepimizin de . Yok rica ederim ben burda sizlerle konuşunca rahatlıyorum :) 2 yılı dolacak evliliğimizin , baştan beri istiyoruz bebeğimiz olsun diye :) Bir boş bir kimyasal gebelik yaşadım üstüne kaç aydır da hamile kalamıyorum :KK43:

Gunaaydiinn guzel prensesleeer:KK19: ben iyice nakavt oldummm. Dun gece esimle birlikte oldukk. Ve bana sen hasta olcaksin koku var dediii :KK43:( gunlerimi hic bilmez ama bunu her dile getirdiginde 3 5gun icinde ben oluruuum :oops: benim diger aya kaldi anlasilan. Kalan saglardan guzel haberleri bi an once bekkiyoruuum:KK51::KK3:
Delimisin kiz moralini bozma aman Allahim sanki adet olmush beklede bir:sinirli:

Gunaaydiinn guzel prensesleeer:KK19: ben iyice nakavt oldummm. Dun gece esimle birlikte oldukk. Ve bana sen hasta olcaksin koku var dediii :KK43:( gunlerimi hic bilmez ama bunu her dile getirdiginde 3 5gun icinde ben oluruuum :oops: benim diger aya kaldi anlasilan. Kalan saglardan guzel haberleri bi an once bekkiyoruuum:KK51::KK3:
Offffffff Allahim oyle konushuyurki sanki adet oldu bibekle be kuzum bi sabr et:sinirli:

Günaydın arkadaşlar. Bat günüm dündü. Üç gündür adet oluyor gibi karnım belim sırtım ağrıyor.dün gece böbreklerim ağrıyordu. Şimdi dizlerim bacaklarım :-) ama hiç umudum yok. Kesin adet olacam.karamsarım biraz.test yapasım bile Yok.
Bence yap sen:)))

Kızlar bugun adet gunum yunurtlamadan sonra 16.gun hala gelen giden yok ama belirtimde yok adet sancisi geliyo arada baskada bisey yok yarina kadar olmazsam kan vermeyi dusunuyorum ama saglik ocaginda cuma kan verince pazartesi cikiyo kim bekliycek iki gun :uykucu:
Ayyy kuzum 2gun nasil bekliyecen:/

Canım geç gördüm mesajı kusura bakma :) Amin inşallah canım hepimizin de . Yok rica ederim ben burda sizlerle konuşunca rahatlıyorum :) 2 yılı dolacak evliliğimizin , baştan beri istiyoruz bebeğimiz olsun diye :) Bir boş bir kimyasal gebelik yaşadım üstüne kaç aydır da hamile kalamıyorum :KK43:
Stressden kalmiyorsun kesin kuzum:/kendini bosh birak kafaya takma o zaman tutacak:)hemde bu ishle kismet ishi Allah zamaninda gonderecek uzulme:)

X