Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar;

BAT: 06/04/2018 idi. Maalesef adet gördüm. Yarın doktora gidip komple kan tahlillerimi yaptıracağım. Laboquick 50'li ovulasyon testi+5 erken gebelik testi ve 10'lu normal gebelik testi aldım. Yeni süreçte kullanacağım. Solgar Folat tb ve bebe aspirini alacağım. Taze çekilmiş keten tohumu+çörek otu+chia tohumu tüketmeye özen göstereceğim. Kuru incir yiyeceğim.

Canımız sağolsun. Yeni BAT: 05/05/2018 kabul edebilirim.
Hayirlisi kuzum uzulme kismet deyilmish:KK19:ama ben sana bir kardesh tavsiyesi veriyim doktorun dedikleri dishinda hicbishey yapma ola bilir kimse turkecareyle hamile kala bilir ama bu o demek deyilki bashkasinada yariyacak ben mesal incir+havuc kurunu yapmishtim prolaktinim tavan oldu hipofiz adenomaya kadar gitti sohbet shimdi bakiyorumki doktorumu dinleseydim boyle olmazdi yine doktorlar saolsun tedaviyle sabit kaliyor yapma hicbishey doktora git ne yazsa onu et bashka hicbishey kendinde hemshiresin benden iyi bilirsin boyle sheyleri:KK19:

Merhaba kızlar bende bekliyorum inşallah bu ay adet gelmez . Son adetim biter bitmez çalışma yaptık. En son ayın 1inde yaptık son 3 4 gündür çok yorgun oluyoruz. 1inde yumurtam çatladı sanıyorum çünkü çok karın ağrısı ve inanılmaz şeffaf yumurta akı akıntım vardı. Öğün değerlendirdik. Umarım tutmuştur. Bugün de çalışırız diye düşünüyorum. Çok heyecanliyim beni de unutmayın :))

Merhaba kızlar bende bekliyorum inşallah bu ay adet gelmez . Son adetim biter bitmez çalışma yaptık. En son ayın 1inde yaptık son 3 4 gündür çok yorgun oluyoruz. 1inde yumurtam çatladı sanıyorum çünkü çok karın ağrısı ve inanılmaz şeffaf yumurta akı akıntım vardı. Öğün değerlendirdik. Umarım tutmuştur. Bugün de çalışırız diye düşünüyorum. Çok heyecanliyim beni de unutmayın :))
İnsallah canim benim hamissindir sende

Hayirli olsun kuzucum:)))inshAllah tutar:)))adetin ne zaman??birgun dolu birgun bosh yap mutlaka)))

Nasil bir akinti tatlim bendeki puturlu kremsi bi akinti oldu bgn ve surekli islagim.adet yaklasirken hep kururdum hayirlisi bakalim...
Bende de dun hep kremsi renkli oldu bugun biraz daha acik rengi ama aynen bende hep islak hissediyorum o yuzden zaten gunluk ped var. Benim oluyo adet oncesi o yuzden benim umudum yok. Benim gecen hafta cuma o seffaf catlama akintisi olmustu da. Olmadi galiba :)

Hayirli olsun kuzucum:)))inshAllah tutar:)))adetin ne zaman??birgun dolu birgun bosh yap mutlaka)))
Bat normalde 20nisan gibi görünüyor ama yumurtam 1inde çatladıysa ve 15gun sonrasında adet olmam gerekiyorsa 16si gibi duruyor. Son aylarda 33 günde bir oluyorum . 4ay öncesinde yani korunurken 30 günde bir olurdum. . Valla beynim sulanıyor hesaplardan :)))

inşallah hamileliğe doğru gidiyorsundur canım :) herkes çok güzel umutlarla yazıyor buraya ..hamileyim kızlar yazanları görmek istiyorum artık:)

X