Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dur daha bacim bismillah hamileligin daha cok yeni simdiden sonra baslicak bulanti kusma aserme
Valla kiminle konuştuysam hamile kalır kalmaz midelerinin bulandıklarını söylediler :) Biz 6 haftalık olduk tık yok.. Bundan sonra da olmaz diyorlar ama bakalım :) Ilk gebelik olduğu icin.. Annem de yaşamamış hiç bulantı ona çektiysem neden olmasın :))

hayırlı olsun canım Allah kucağına almayı nasip etsin. Benimde erken gebelik testinde çıkmamıştı kaset testte çıktı 30 tllik testin yapamadığını 5 tllik test yaptı helal olsun
Aynen early testte boşa vermişiz o parayı :) 2 gün daha beklesem 5 liralikta çıkıyormuş. Ah umıt tacirliği işte

Allahım sen burada hamile olan arkadaşlarımın bebeklerini sağlıkla sıhatle kucaklarına almayı nasip et.... Ben vee benim gibi içi yanarak ağlayarak senden evlat isteyen bütün kullarına tez zamanda hayırlı imanlı sağlıklı evlatlara hamile kalabilmeyi nasip et zülcelalivelikram ya Rabbi kapına geldim sen geri çevirme amin

Amin canım amin..

Aminn canım aminnn

Amin canım.amin ne güzel bir duadır bu

Olumlu dusun pozitif ol ins hersey yolunda gider saglikla alirsin kucagina

Evet bazen olmayinca olmuyo ben oglumda hic bulanmadi oglumda cok agrim vardi. kizimda da 2. Ayimda bi basladi 7-8 . Ayima kadar bulandi öldürdü beni resmen

Hamiş arkadaşlarım nasıl sevindim haberlerinize anlatamam Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bizlere de en kısa zamanda hayırlısıyla çift çizgiyi görmeyi
Ins sende yasarsin o sevinci arkadasim
Benimde calismalarda bu son ayim.Bu ay da olmazsa seneye birakicam calismalari ama sansim azaliyo diye dusunuyorum zaman gectikce.Hayirlisi olur ins

Evet bazen olmayinca olmuyo ben oglumda hic bulanmadi oglumda cok agrim vardi. kizimda da 2. Ayimda bi basladi 7-8 . Ayima kadar bulandi öldürdü beni resmen
Allah evlatlarını size bağışlasın bizim daha ilk çok tecrübesizim ve açıkçası doğumdan çok korkuyorum

Allah evlatlarını size bağışlasın bizim daha ilk çok tecrübesizim ve açıkçası doğumdan çok korkuyorum
Sezeryani bilmiyorum ama normal dogumdan korkma.Yasarken zor gelebilir ama dogum yaptigin an hersey bitiyo agrin sizin aniden kesiliyor deriiiiiiinnnnnn bi nefes aliyosun sukrediyosun sonra kucagina bi battaniye veriyolar bi bakiyosun icine bebegi koymuslar mi diye o kadar minicik bisey ve yeni bi dunya hayat basliyo o an senin icin.
Ben ikisindede hic yatmadim.Hastaneden cikinca kayinvalidemler gorumcemler geldi cay yaptim ikram ettim camasir yikadim astim.Demedilerki sen yat biz yapak yemeye geldiler ise degilde.Neyseee yani o kada rahat normal dogum korkma Allah in izniyle.milyonlarca kisi doguruyo korkmuyoda sen niye korkuyon.
Korksam ben yasadim ikinciyi yapmazdim.hadi onu yaptim ucuncuyu istemezdim.
Onuda yasayip o ani da tatmak lazim.inan o anin sana olgunluk olarak katacagi cok sey olacak.
Ins her isteyen bayan yasar Rabbim de izin verir yasatir

Senınde hamileliğin hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İNŞALLAH ne zaman öğrendin hamileliğini :)
Ya dün öğrendim adetim beş gün geçti adet olacağım gün test yaptim ikinci çizgi gölge gibi cikti varla yok arasi beş gün bekledim sonra yapacaktım varsa gelirsin diyordum pempe kan geldi adet sandim biraz geldi sonra durdu test yaptim iki çizgi kopkoyu cikto acile gittik dört hastane gezdik kadin doğumcu bulamadık ertesi güne randevu aldim.doktoruma leke geliyordu zaten alttan baktı çember gibi bisi gördü var gibi dedi testine de bakti kan ver kesin belli olur dedi kanda hcg öyle cıktı sonra çarşamba gel ara kontrol yapalim ama.gozukme gene dedi ondan sonraki çarşamba gözükür daha çok yeni dedi sizce burdan hcg düşer ve düşük olurmu boş gebelik olsa hcg bu kadar yüksek çıkarmaydı pozitif dedi ve tebrik etti

Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına da al inşallah belirtilerin var mıydı neler oldu

Ins sende yasarsin o sevinci arkadasim
Benimde calismalarda bu son ayim.Bu ay da olmazsa seneye birakicam calismalari ama sansim azaliyo diye dusunuyorum zaman gectikce.Hayirlisi olur ins

İnşallah canım inşallah ,benim bırakma gibi bir şansım olmaz yaş itibariyle birde ilk bebek olacak o yüzden erteleme yapamam .bence sende bırakma sen bilirsin elbette yıpratıyor bu süreç insanı bir iki ay ara ver en kotu en azından stresin azalır

Değerin kaçtı ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…