Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaaa calısıyormusun ay daha cok yenı ya benımkı mıgde bulantısı aşermeler filan başladı canım sabahtan beri muz istiyo çıldırıcam pazarteside gidiyim şu hormon artsında başka hiçbirşey istemiyorum cidden

Evet cnm çalışıyorum ve uykuyla çok zor mücadele ediyorum Benim ne aşermem var, ne mide bulantım ne de başka bişeyim bir garip hamilelik geçiriyorum galiba :)) Bu arada Kocaeli neresindensin? :)

Evet cnm çalışıyorum ve uykuyla çok zor mücadele ediyorum Benim ne aşermem var, ne mide bulantım ne de başka bişeyim bir garip hamilelik geçiriyorum galiba :)) Bu arada Kocaeli neresindensin? :)
Veyatta ben pinpirikli olmaya başladım ondan böyle aşerme filan oluyor sanırım ya arkadaş gözümü çok korkuttu kimseye söyleme diyo işte yat evde sakın kalkma filan ohoo neler neler bol bol su iç korktum sonra baya

Canım ben Kocaeliliyim evet.. Babam Gölcük Annem Yuvacık :) Ama işim ve eşim sebebiyle Ankara’dayız 4 senedir. Liseyi vs Kocaeli’de okudum :)) Canım memleketim
Ne güzel burda hemşehrilerimi görmek sevindirici bende golcüklüyüm 10 ay oldu evleneli şu anda istanbulda ikamet ediyorum ve çoook özlüyorum gölcüğümü

Dur daha bacim bismillah hamileligin daha cok yeni simdiden sonra baslicak bulanti kusma aserme

Amin canım inşAllah :) senin bebik ne kadarlık
Canım benim yazarken hata olmuş ben malesef hamile değilim ama Allah mı söyletti acaba sana o kadar çok istiyorum ki anne olmayı yaşım 39 çünkü benim daha 10 ay oldu evleneli bir kez kimyasal gebelik oldu 9 aydır bekliyorum işte hayırlısı Rabbimden

ya kızlar ben baya bildiğiniz hamile moduna büründüm hemen :) böyle seviyorum konusuyorum onla değerim düşerse mafolurum ben öyle yapmamız iyimi bilmiyorum hani hamile kalmaya calısırken dusunme oluruna bırak derler ya bundada mı oyle yapalım bılemedım

Oyy kuzum kıyamam sana normal ama ya içinden geldiği gibi yap henüz seni duyamaz ama olsun

Ay inşAllah sana da en kısa zamanda nasip olur.. Belki de Allah söyletti gerçekten :) Tez zamanda meleğiniz gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…