Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yeni hamile olduğunu öğrenen arkadaşlarım sizlerede böyle karnınızda ağrı oluyormu arada İlk değerim 83 çıktı yarın tekrar test yaptırıcam

Ah işte dayanamıyoruz hiç sabirsiziz ya dur bakalım erken daha umutsuzluk yok
Ben 6 yildir korunuyordum o yuzden olmayabilirde aman napim yiyecek ekmegi varsa ben istemesemde olur zaten
Birazda bebegin kendi bilir gelmezse eger yasayacagimiz guzel gunleri kacirir biz cunku abisi ve ablasiyla cok egleniyoruz

Adet dönemine yakın LH degeri yükselir mi bende ovulasyon testinde ikinci cizgi silik cikti gebelikle alakasi olur mu regl olana kadar yapicam testi 5 gün var ya

Adet dönemine yakın LH degeri yükselir mi bende ovulasyon testinde ikinci cizgi silik cikti gebelikle alakasi olur mu regl olana kadar yapicam testi 5 gün var ya
geç döllenme veya gebelik olabilir.genelde burda bu şekilde sonuçlar alındı diye biliyorum.siz düzenli bi şekilde yapın ama bence battan 1 gün önce idrar testiyle kesinleştirin.

ya şu an duygulandım ağladım ilk bebegimde kavuşamadık.. 6 ay bekledim,simdi tekrar deniyoruz bu 3. ay ,bata bi hafta war...artik hayırla ve saglikla kucagima almak istiyorum,sürekli belirti ariyorum bata 1 hafta war ama bu sefer cok istiyorum saglikla ve hayırlısıyla her ay beklemek çok zor

bu defa nasip olur inşallah canım.

İnş hayirli haberler alirsiniz canim

Allah hayırlısını nasip etsin bende 38 ay boyunca bekledim. Geldi ve gitti bebeğim. 10 gün içinde Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah en kısa zamanda benide unutmasın

Benim de yarın çatlatma iğnesinden sonra 15. Günüm ve doktora gitcem dua edin arkadaşlarım lütfen hamile olayım Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın
Eğer regl de düzensiz değilsen yarın da gelmez ise sabah büyük ihtimalde tutmuştur kuzum inşllah hayırlısı ile güsel haberlerini alırız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…