Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkeste bisey çıkıyor ya yedigimye içtiğimiz herşey de bişey var artık,stres gecim derdi bizleri mahvetti.insallah en kikı zamanda hamile kalırsın canım.bakalim ben nolucam
Aynen canım ya ben de artık daha sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Allah’ım görsün bizi de bebişlerimizi yollasın inşallah :)

Amin. Stres yapmasın inşaallah bir sorun çıkmaz. Keçi boynuzu pekmezi çok iyi geliyor. Ki zaten sadece 1 sağlıklı sperm lazım yumoşa. Klomen bende işe yaramadı kist yaptı iki kere kullandım.
Bakalım bi test sonucu gelsin de ona göre alırım keçiboynuzu. Şimdi iç desem daha çok stres yapar. İnşallah bu ay gelir yavrularımız ya :)

biz de bu ay 1 daha denicez eğer olmazsa eşim doktora gidelim diyo.benim de gidesim yok nasıl olcak bilmiyorum.eşler bizden çok stres yapıyolar zaten.
Canım deneyin olmazsa doktora gidin. Allah korusun bir sorun varsa ilerlemeden hemen çözersiniz. İyi bir doktor bul doktorlar rahatlatıyorlar hem :)

Deme ya deme deme .... umutluydum ben kapıyı açmadan sizden umutluydum ama çok :KK43: oldun ama kuzum ben şuna inanıyorum ne yaparsan yap herşeyi tam yapsan dahi (hani biz takibe giriyoruz ediyoruz üzerine iğne falan zaman bakımından) rabbim ne zaman isterse o zaman İşte doğru an hayırlısı ilke vaktin tez vakitte gelsin diliyorum o halde :) insanın içi kırılıyor ama gönlünün umudundan hiç vazgeçme olur mu :))
Aynen kuzum bende hep onu soylerim yok ya biz uzulmeyiz zamani degil daha deyip geceriz mersk etme:KK39:nasilsin napiyosun???:KK19:

Canım kese 5 mm beta hcg 1894 çıktı doktor sorun yok dedi haftaya tekrar gidicem minik_prince minik_prince
Kuzum hayirli olsun:anneadayı::KK200::KK19:Allah sagsalim kucaginiza almayi nasip etsin bi tek stress yapmayin her shey iyi olacak kafaya cok takmayin cokta arashtirma yapmayin her kesin orqazimasi farkli bunu bilin:KK19::KK36:

X